align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2019/20- skupina B
  Zapisnik: 9. krog 19.10.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Niko Železniki-rdeči 19 : 0 9 : 0
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Jamnik Jure
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Stanič Žan Miloš (V)
  2  Cvetić Kristian
  3  Bašelj David
  4  Tošeski Tim
  5  Iliev Filip
  6  Košir Anže
  7  Ćosić Kristijan
  9  Vučkov Ilijan
  10  Beganović Haris (K)
  11  Ule Aleksander
  14  Pavlišič Luka
  15  Korać Din
  16  Slijepčević Daniel
  17  Handanagić Hanan
  18  Keše Žak
  19  Simčič Mijanovič Adam
  20  Eržen Luka
   Niko Železniki-rdeči
Priimek in ime
  1  Trojar Urban (V)
  2  Lušina Miha
  3  Tavčar Frančišek
  4  Močnik Miha
  5  Thaler Janez
  6  Bernik Jalen
  7  Primožič Žak
  8  Šubic Toni
  9  Demšar Jože
  10  Luznar Urh (K)
  11  Šolar Vid
  13  Koblar Amadej
  14  Pintar Jure
  16  Tušek Ivan
  17  Pintar Drejc
  18  Prezelj Matej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Niko Železniki-rdeči
   Šturm Tine
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 2 - Cvetić Kristian (5')
   2 : 0 2 - Cvetić Kristian (10')
   3 : 0 3 - Bašelj David (21')
   4 : 0 18 - Keše Žak (22')
   5 : 0 2 - Cvetić Kristian (23')
   6 : 0 2 - Cvetić Kristian (26')
   7 : 0 10 - Beganović Haris (28')
   8 : 0 7 - Ćosić Kristijan (28')
   9 : 0 16 - Slijepčević Daniel (29')
   10 : 0 6 - Košir Anže (34')
   11 : 0 11 - Ule Aleksander (37')
   12 : 0 20 - Eržen Luka (38')
   13 : 0 2 - Cvetić Kristian (43')
   14 : 0 2 - Cvetić Kristian (44')
   15 : 0 5 - Iliev Filip (49')
   16 : 0 7 - Ćosić Kristijan (50')
   17 : 0 19 - Simčič Mijanovič Adam (51')
   19 : 0 6 - Košir Anže (58')
   Niko Železniki-rdeči
   18 : 0 18 - Prezelj Matej (55') AG
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Niko Železniki-rdeči
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Niko Železniki-rdeči
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan