align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 04.09.19
   TEKMA: Škofja Loka - Triglav Podgorje 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kolenovič Samir
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jesenovec Žan (V)
  2  Mlinar Luka (K)
  3  Ceferin Bor
  4  Žumer Urban
  5  Platiša Ruben
  6  Omejc Drejc
  7  Matanović Sven
  8  Šifrar Adam
  9  Kosmač Maks
  10  Pavlišič Jure
  11  Bajt Lan
  12  Vučenović Aleksej
  13  Kaltak Ian
  17  Bizovičar Alhassan Nayee
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Drinovec Jaka (V)
  2  Gaser Rakovec Ažbe
  3  Memić Marat
  4  Tofaj Dean
  5  Ilisić Damjan
  6  Božić Viktor
  7  Vujinović Aleks
  8  Španič Nikola
  9  Alić Sanli (K)
  10  Matoh Horvat Liam
  11  Brkić Ožek Benjamin
  12  Abruč Enej
  13  Kramarič Matevž
  14  Bronja Tarik
  15  Strojan Šporar Ažbe
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka
   Hirkić Sandi
   Triglav Podgorje
   Kaltak Jasmin
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 1 7 - Matanović Sven (15')
   2 : 1 5 - Platiša Ruben (35')
   3 : 1 5 - Platiša Ruben (46')
   Triglav Podgorje
   0 : 1 8 - Španič Nikola (9')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan