align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 07.09.19
   TEKMA: Triglav Domplan - Šobec Lesce 0 : 8 (0 : 4)
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Damjanović Miralem
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Tahirović Tai (V)
  4  Despotović Adrian
  5  Kramarič Gašper (K)
  17  Pantelić David
  18  Arh Anže
  23  Blažević Jenko Mihael
  24  Breskvar Jure
  25  Pleško Tian
  28  Kovač Jaš
  30  Zelič Oskar
  31  Soldat Luka
  34  Lackovič Mark
  36  Porčić Ajdin
  37  Goli Maks
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Rekar Miha
  2  Sušić Tarik
  3  Hojkar Martin
  4  Borštnik Vid
  5  Mašič Drejc
  6  Mejovšek Verk Maks
  7  Krivic Jaka
  8  Zupan Jaka
  9  Vindiš Anže
  10  Wick Braden Dean
  11  Šanca Tristan
  13  Zupan Urban
  15  Wick Karsten James
  16  Stojmilov Angel
  17  Vulič Stefan
  19  Mujkanović Arnel
  20  Manojlovič Koželj Lan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Domplan
   Jokič Sašo
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   STRELCI
   Triglav Domplan
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Wick Braden Dean (7')
   0 : 2 8 - Zupan Jaka (20')
   0 : 3 19 - Mujkanović Arnel (25')
   0 : 4 19 - Mujkanović Arnel (29')
   0 : 5 9 - Vindiš Anže (39')
   0 : 6 9 - Vindiš Anže (43')
   0 : 7 5 - Mašič Drejc (55')
   0 : 8 19 - Mujkanović Arnel (60')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan