align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 14.09.19
   TEKMA: Šenčur - KOV Jesenice 7 : 2 (3 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Oblak Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  2  Oblak Nejc
  3  Lakner Orson
  4  Rupar Tai
  5  Schenk Markus
  7  Demšar Jaš
  8  Frantar Jakob
  9  Mikolič Matic
  11  Bedenik Mitja (K)
  12  Robnik Tian (V)
  14  Štupica Aljaž
  15  Dolžan Patrik
  17  Marinković Aleksej
  20  Korelc Matic
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  1  Redžić Lian (V)
  4  Uščuplić Edin
  5  Biščević Lan
  6  Kranjec Jan
  7  Mlakar Matic
  8  Kapić Alen
  9  Adrović Evin
  10  Božić Mateo (K)
  11  Vukalić Tarik
  16  Žmuc Adam
  17  Lemeš Alan
  20  Jovanov Mark
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šenčur
   Vrtačnik Tilen
   KOV Jesenice
   Salihović Ervin
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 1 11 - Bedenik Mitja (9')
   2 : 1 17 - Marinković Aleksej (14')
   3 : 1 2 - Oblak Nejc (17')
   4 : 1 8 - Frantar Jakob (33')
   5 : 1 2 - Oblak Nejc (37')
   6 : 2 15 - Dolžan Patrik (51')
   7 : 2 11 - Bedenik Mitja (55')
   KOV Jesenice
   0 : 1 11 - Vukalić Tarik (8')
   5 : 2 17 - Lemeš Alan (42')
   OPOMINJANI
   Šenčur
   KOV Jesenice
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   KOV Jesenice
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan