align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 14.09.19
   TEKMA: Triglav Podgorje - Triglav Domplan 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zupanc Andraž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Drinovec Jaka (V)
  5  Bronja Tarik
  7  Abruč Enej
  8  Božić Viktor
  9  Španič Nikola
  10  Matoh Horvat Liam
  11  Brkić Ožek Benjamin
  14  Gaser Rakovec Ažbe
  16  Memić Marat
  23  Strojan Šporar Ažbe
  30  Ilisić Damjan
  32  Kramarič Matevž
  40  Tofaj Dean
  45  Alić Sanli (K)
  50  Vujinović Aleks
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  0  Alagić Alem
  1  Tahirović Tai (V)
  4  Despotović Adrian
  5  Kramarič Gašper (K)
  17  Pantelić David
  18  Arh Anže
  23  Blažević Jenko Mihael
  24  Breskvar Jure
  25  Pleško Tian
  28  Kovač Jaš
  30  Zelič Oskar
  31  Soldat Luka
  34  Lackovič Mark
  36  Porčić Ajdin
  37  Goli Maks
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Kaltak Jasmin
   Triglav Domplan
   Jokič Sašo
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 45 - Alić Sanli (35')
   2 : 0 10 - Matoh Horvat Liam (38')
   Triglav Domplan
   2 : 1 17 - Pantelić David (45')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan