align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 21.09.19
   TEKMA: Velesovo Cerklje - Triglav Podgorje 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kobe Žiga
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo Cerklje
Priimek in ime
  1  Frantar David (V)
  4  Nejc Čebašek
  6  Kržič Tijan
  7  Pavec Val
  9  Tai Pustovrh
  10  Remic Aljaž
  14  Kustec Maks
  15  Maček Aljaž (K)
  17  Globočnik Val
  19  Bohinc Hušič Jernej
  20  Daka Erblin
  23  Ergaver Tilen
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Drinovec Jaka (V)
  5  Bronja Tarik
  8  Božić Viktor
  9  Španič Nikola
  10  Matoh Horvat Liam
  11  Brkić Ožek Benjamin
  14  Gaser Rakovec Ažbe
  28  Matić Aleksej
  30  Ilisić Damjan
  32  Kramarič Matevž
  35  Strojan Šporar Ažbe
  45  Alić Sanli (K)
  50  Vujinović Aleks
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Velesovo Cerklje
   Kristan Jakob
   Triglav Podgorje
   Kaltak Jasmin
   STRELCI
   Velesovo Cerklje
   Triglav Podgorje
   0 : 1 30 - Ilisić Damjan (21')
   0 : 2 32 - Kramarič Matevž (24')
   0 : 3 35 - Strojan Šporar Ažbe (43')
   0 : 4 9 - Španič Nikola (47')
   0 : 5 45 - Alić Sanli (60')
   OPOMINJANI
   Velesovo Cerklje
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Velesovo Cerklje
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Velesovo Cerklje
  Minuta  Igralec
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan