align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 21.09.19
   TEKMA: KOV Jesenice - Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  1  Redžić Lian (V)
  2  Kujačić Julijo
  3  Kranjec Jan
  4  Jakupović Benjamin
  5  Biščević Lan
  6  Žmuc Adam
  7  Mlakar Matic
  8  Kapić Alen
  9  Adrović Evin
  10  Božić Mateo (K)
  11  Vukalić Tarik
  13  Jovanov Mark
  17  Lemeš Alan
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Rekar Miha (V)
  2  Sušić Tarik
  4  Borštnik Vid
  5  Mašič Drejc
  6  Mejovšek Verk Maks
  8  Zupan Jaka
  10  Wick Braden Dean (K)
  11  Šanca Tristan
  15  Wick Karsten James
  16  Stojmilov Angel
  18  Vogelnik Alex
  19  Vulič Stefan
  20  Manojlovič Koželj Lan
  21  Meterc Valentinčič Mark
  24  Ćatić Anes
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KOV Jesenice
   Salihović Ervin
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   STRELCI
   KOV Jesenice
   Šobec Lesce
   0 : 1 16 - Stojmilov Angel (8')
   0 : 2 4 - Borštnik Vid (21')
   0 : 3 10 - Wick Braden Dean (48')
   0 : 4 16 - Stojmilov Angel (52')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan