align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 28.09.19
   TEKMA: Škofja Loka - Triglav Domplan 10 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bohinc Matjaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jesenovec Žan (V)
  2  Bajt Lan
  4  Šifrar Adam
  5  Kosmač Maks
  6  Šarić Anej
  8  Matanović Sven
  9  Pavlišič Jure
  10  Omejc Drejc
  11  Platiša Ruben
  12  Oblak Tibor
  14  Vukojević Matija
  16  Kaltak Ian
  17  Ceferin Bor
  19  Mlinar Luka (K)
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  0  Vukelić Nemanja
  1  Tahirović Tai (V)
  4  Despotović Adrian
  6  Grilec Cene
  17  Pantelić David
  18  Arh Anže
  23  Blažević Jenko Mihael
  24  Breskvar Jure
  25  Pleško Tian
  30  Zelič Oskar
  31  Soldat Luka (K)
  33  Trailović Aleksandar
  34  Lackovič Mark
  36  Porčić Ajdin
  37  Goli Maks
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka
   Hirkić Sandi
   Triglav Domplan
   Jokič Sašo
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 11 - Platiša Ruben (20')
   2 : 0 2 - Bajt Lan (21')
   3 : 0 2 - Bajt Lan (52')
   4 : 0 2 - Bajt Lan (55')
   5 : 0 19 - Mlinar Luka (55')
   6 : 0 11 - Platiša Ruben (55')
   7 : 0 11 - Platiša Ruben (58')
   8 : 0 9 - Pavlišič Jure (58')
   9 : 0 11 - Platiša Ruben (59')
   10 : 0 9 - Pavlišič Jure (60')
   Triglav Domplan
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan