align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 28.09.19
   TEKMA: Triglav Podgorje - KOV Jesenice 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Damjanović Miralem
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Drinovec Jaka (V)
  5  Bronja Tarik
  7  Abruč Enej
  8  Božić Viktor
  9  Španič Nikola
  10  Matoh Horvat Liam
  14  Gaser Rakovec Ažbe
  16  Memić Marat
  21  Matić Aleksej
  30  Ilisić Damjan
  32  Kramarič Matevž
  34  Brkić Ožek Benjamin
  35  Strojan Šporar Ažbe
  40  Tofaj Dean
  45  Alić Sanli (K)
  50  Vujinović Aleks
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  1  Redžić Lian (V)
  3  Kranjec Jan
  4  Uščuplić Edin
  5  Biščević Lan
  6  Žmuc Adam
  7  Mlakar Matic
  8  Kapić Alen
  9  Adrović Evin
  10  Božić Mateo (K)
  11  Vukalić Tarik
  12  Zukić Dajan
  17  Lemeš Alan
  20  Jovanov Mark
  22  Kamšek Maj
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Kaltak Jasmin
   KOV Jesenice
   Salihović Ervin
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 1 40 - Tofaj Dean (56')
   KOV Jesenice
   0 : 1 9 - Adrović Evin (15')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
    45 - Alić Sanli (10')
    50 - Vujinović Aleks (14')
   KOV Jesenice
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   KOV Jesenice
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan