align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 28.09.19
   TEKMA: Šenčur - Šobec Lesce 3 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Kobe Žiga
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  2  Oblak Nejc
  3  Lakner Orson
  4  Lanišek Jaka
  5  Schenk Markus
  7  Fister Tai
  9  Mikolič Matic
  11  Bedenik Mitja (K)
  12  Robnik Tian (V)
  15  Štupica Aljaž
  16  Demšar Jaš
  17  Marinković Aleksej
  20  Korelc Matic
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Rekar Miha (V)
  2  Sušić Tarik
  3  Hojkar Martin
  4  Borštnik Vid
  5  Mašič Drejc
  6  Mejovšek Verk Maks
  10  Wick Braden Dean
  11  Šanca Tristan
  14  Hočevar Maj
  15  Wick Karsten James
  16  Stojmilov Angel
  17  Mujkanović Arnel
  18  Vogelnik Alex
  19  Vulič Stefan
  21  Meterc Valentinčič Mark
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šenčur
   Vrtačnik Tilen
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 2 - Oblak Nejc (15')
   2 : 0 2 - Oblak Nejc (23')
   3 : 2 4 - Lanišek Jaka (46')
   Šobec Lesce
   2 : 1 16 - Stojmilov Angel (29')
   2 : 2 4 - Borštnik Vid (36')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    17 - Marinković Aleksej (57')
   Šobec Lesce
    21 - Meterc Valentinčič Mark (57')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan