align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 09.10.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Škofja Loka 4 : 5 (2 : 3)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Plemelj Luka (V)
  2  Sušić Tarik
  3  Hojkar Martin
  4  Borštnik Vid
  5  Mašič Drejc
  6  Mejovšek Verk Maks
  7  Krivic Jaka
  8  Zupan Jaka
  10  Wick Braden Dean (K)
  11  Šanca Tristan
  13  Zupan Urban
  16  Stojmilov Angel
  17  Mujkanović Arnel
  18  Vogelnik Alex
  19  Vulič Stefan
  20  Manojlovič Koželj Lan
  21  Meterc Valentinčič Mark
  31  Sršan Lan
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jesenovec Žan (V)
  2  Bajt Lan
  4  Šifrar Adam
  5  Kosmač Maks
  6  Šarić Anej
  7  Bizovičar Alhassan Nayee
  8  Matanović Sven
  9  Križaj Nejc
  10  Omejc Drejc
  11  Platiša Ruben
  12  Pavlišič Jure
  15  Vučenović Aleksej
  16  Kaltak Ian
  17  Ceferin Bor
  19  Mlinar Luka (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   Škofja Loka
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 1 7 - Krivic Jaka (7')
   2 : 3 20 - Manojlovič Koželj Lan (17')
   3 : 4 10 - Wick Braden Dean (32')
   4 : 4 19 - Vulič Stefan (44')
   Škofja Loka
   0 : 1 17 - Ceferin Bor (2')
   1 : 2 17 - Ceferin Bor (11')
   1 : 3 11 - Platiša Ruben (13')
   2 : 4 7 - Bizovičar Alhassan Nayee (31')
   4 : 5 11 - Platiša Ruben (54')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka
    11 - Platiša Ruben (58')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan