align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 23.10.19
   TEKMA: Velesovo Cerklje - Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo Cerklje
Priimek in ime
  1  Frantar David (V)
  3  Globočnik Lovro
  5  Burgar Tobija
  6  Kržič Tijan
  7  Pavec Val
  10  Teran Matevž
  14  Kustec Maks
  15  Maček Aljaž
  17  Globočnik Val
  18  Kralj Enej
  19  Bohinc Hušič Jernej (K)
  20  Daka Erblin
  23  Ergaver Tilen
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Rekar Miha (V)
  2  Sušić Tarik
  3  Hojkar Martin
  5  Mašič Drejc
  6  Mejovšek Verk Maks
  7  Krivic Jaka
  8  Zupan Jaka
  10  Wick Braden Dean (K)
  11  Šanca Tristan
  12  Tonejc Žan (V)
  14  Hočevar Maj
  16  Stojmilov Angel
  18  Vogelnik Alex
  19  Vulič Stefan
  20  Manojlovič Koželj Lan
  21  Meterc Valentinčič Mark
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Velesovo Cerklje
   Kristan Jakob
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   STRELCI
   Velesovo Cerklje
   Šobec Lesce
   0 : 1 11 - Šanca Tristan (7')
   0 : 2 10 - Wick Braden Dean (19')
   0 : 3 7 - Krivic Jaka (45')
   0 : 4 10 - Wick Braden Dean (54')
   OPOMINJANI
   Velesovo Cerklje
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Velesovo Cerklje
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Velesovo Cerklje
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan