align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 2019/20 - skupina B
  Zapisnik: 1. krog 06.09.19
   TEKMA: Triglav Domplan - Sava Kranj 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Gaser Rakovec Ažbe (V)
  2  Memić Marat
  3  Brkić Ožek Benjamin
  4  Strojan Šporar Ažbe
  5  Radončić Taj
  6  Beljkaš Timon
  7  Kalabić Aleksa
  8  Pravhar Taj (V)
  9  Gasser Stankovič Maj
  10  Stojković Sergej
  11  Radončić Tarik
   Sava Kranj
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Todorović Loris (V)
  2  Pirc Nika
  3  Rehberger Erazem
  4  Todorović Leon
  5  Košnik Anže
  6  Smolović Maksim
  7  Vukić Nikola
  8  Bašar Job
  9  Goršič Bor
  10  Velov Tim
  11  Potočnik Miha
   Druga ekipa
  12  Mali Blaž
  13  Kejžar Urh
  14  Plut Anže
   Druga ekipa
  12  Jovanov Leon (V)
  13  Jereb Filip
  14  Plevnik Aljaž
  15  Kurtić Tristan
  16  Brce Aljaž
  17  Kuzmanovski Benjamin
  18  Lozar David
  19  Bešter Jaša
  20  Korać Alija
  21  Stevanović Danilo
   TRENER
   Triglav Domplan
   Jokič Sašo
   Sava Kranj
   Dojčinović Vladimir
   STRELCI
   Triglav Domplan
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan