align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 2019/20 - skupina B
  Zapisnik: 3. krog 17.09.19
   TEKMA: Sava Kranj - Niko Železniki 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Todorović Leon
  2  Rehberger Erazem
  3  Jereb Filip
  4  Bašar Job
  5  Brce Aljaž
  6  Velov Tim
  7  Košnik Anže
  9  Smolović Maksim
  10  Goršič Bor
  11  Pirc Nika (V)
  12  Potočnik Miha
   Niko Železniki
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Vrhunc Filip
  2  Tolar Matic
  3  Fejfar Žan
  4  Pintar Tine
  5  Megušar Oton
  6  Fejfar Anže
  7  Pfajfar Jakob
  8  Grgić Luka
  9  Egart Nejc
  12  Demšar Žan
  16  Brkić Marino
   Druga ekipa
  13  Jovanov Leon
  14  Stare Tine
  15  Plevnik Aljaž
  16  Kuzmanovski Benjamin
  17  Kurtić Tristan
  18  Lozar David
  19  Vukić Nikola
  20  Horvat Janc Ito
  21  Stevanović Danilo
   Druga ekipa
  10  Eržen Nejc
  11  Egart Tilen
  14  Čufar Enej
  15  Jelenc Staš
  17  Trivunović Dejan
  18  Pintar Matic
   TRENER
   Sava Kranj
   Dojčinović Vladimir
   Niko Železniki
   Čufar Jani
   STRELCI
   Sava Kranj
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan