align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 2019/20 - skupina B
  Zapisnik: 6. krog 04.10.19
   TEKMA: Sava Kranj - Triglav Domplan 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Košnik Anže (K)
  2  Todorović Leon (V)
  3  Rehberger Erazem
  4  Šmitran David
  5  Smolović Maksim
  6  Plevnik Aljaž
  7  Todorović Loris
  8  Velov Tim
  9  Brce Aljaž
  10  Goršič Bor
  11  Bašar Job
   Triglav Domplan
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Gaser Rakovec Ažbe (V)
  2  Brkić Ožek Benjamin (K)
  3  Bronja Tarik
  4  Radončić Taj
  5  Beljkaš Timon
  6  Kalabić Aleksa
  7  Pravhar Taj
  8  Gasser Stankovič Maj
  9  Stojković Sergej
  10  Sedej Kristian
  11  Drinovec Jaka
   Druga ekipa
  12  Stevanović Danilo
  13  Jovanov Leon
  14  Lozar David
  15  Pirc Nika
  16  Potočnik Miha
  17  Zupanc Lukas
  18  Vukić Nikola
  19  Horvat Janc Ito
  20  Jereb Filip
  21  Stare Tine
   Druga ekipa
  12  Kondić Lion
  13  Marjanac Aleksandar
  14  Mali Blaž
   TRENER
   Sava Kranj
   Dojčinović Vladimir
   Triglav Domplan
   Jokič Sašo
   STRELCI
   Sava Kranj
   Triglav Domplan
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan