align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U10 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 11.10.19
   TEKMA: Škofja Loka - KOV Jesenice 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Subašič Mateo (V,K)
  2  Horvat Žan
  3  Ćorić Ian
  4  Podlogar Jon
  5  Potočnik Ivan Jakob
  6  Dolinar Andrej
  7  Narobe Jakob
  8  Bektašević Tijan
  11  Omejc Urh
  12  Zukić Aman
  13  Zukić Amar
   KOV Jesenice
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Dedić Alen
  2  Dedić Benjamin
  3  Mitrić Dorijan
  4  Čož Aljaž (V,K)
  5  Torkar Šifrer Jaša
  6  Adjen Skenderović
  7  Vojniković Amil
  8  Kusur Šaban
  9  Kranjec Leo
  10  Ljubojević Filip
  11  Peterlin Košir Beno
   Druga ekipa
  14  Cvek Val
  15  Vukojević Matija
  16  Križaj Nejc
  17  Kozmelj Sebastjan
  18  Podrepšek Luka
  19  Krmelj Lan
   Druga ekipa
  12  Drobič Rok
  13  Ambrožič Nejc (V)
  14  Subotić Aleks
  15  Gračnar Vid
  16  Jereb Bastian
  17  Pirija Gal
  18  Nadižar David
  19  Kantar Jovan
   TRENER
   Škofja Loka
   Hirkić Sandi
   KOV Jesenice
   Redžić Mirhet
   STRELCI
   Škofja Loka
   KOV Jesenice
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
   KOV Jesenice
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   KOV Jesenice
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan