align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U10 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 18.10.19
   TEKMA: KOV Jesenice - Zarica Kranj 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Dedić Alen
  2  Dedić Benjamin
  3  Mitrić Dorijan
  4  Čož Aljaž
  5  Torkar Šifrer Jaša
  6  Peterlin Košir Beno
  7  Drobič Rok
  8  Adjen Skenderović
  9  Ambrožič Nejc
  10  Ljubojević Filip
  11  Subotić Aleks
   Zarica Kranj
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Bohinec Nik
  2  Omejc Enej
  3  Čebašek Aleksander
  4  Fajfar Gal (V)
  5  Jeraj Jakob
  6  Demšar Filip
  7  Grujić Leon
  8  Parteli Tereza
  9  Piškur David
  10  Belovič Brin
  11  Zlatar Rudi
   Druga ekipa
  12  Gračnar Vid
  13  Jereb Bastian
  14  Kantar Jovan
  15  Nadižar David
  16  Kranjec Leo
  17  Kusur Šaban
  18  MIlosov Theodor
  19  Rikanović David
   Druga ekipa
  12  Meglič Ambrož (K)
  13  Vidic Jaka
  14  Buh Žan Štefan
  15  Oblak Patrik
  16  Eržen Rupar Jaka (V)
  17  Vitorovič Tilen
  18  Fojkar Leon
   TRENER
   KOV Jesenice
   Kuzmić Alen
   Zarica Kranj
   Kepic Radovan
   STRELCI
   KOV Jesenice
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan