align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  29.08.20 
29.08.20  Visoko : prost
29.08.20  Niko Železniki : Kranjska Gora 2 : 4(2 : 2)
29.08.20  SIJ Acroni Jesenice : Preddvor 5 : 0(1 : 0)
29.08.20  Bled Hirter : Naklo 3 : 2(0 : 2)
29.08.20  Polet : Bohinj 0 : 3(0 : 1)
29.08.20  Velesovo-Cerklje : Bitnje dobrozasenci.si 0 : 1(0 : 1)
29.08.20  Britof : Zarica Kranj 2 : 0(0 : 0)
 2. krog  05.09.20 
05.09.20  prost : Zarica Kranj
05.09.20  Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 2(0 : 0)
05.09.20  Bohinj : Velesovo-Cerklje 3 : 2(0 : 1)
05.09.20  Naklo : Polet 3 : 2(2 : 2)
05.09.20  Preddvor : Bled Hirter 0 : 2(0 : 1)
05.09.20  Kranjska Gora : SIJ Acroni Jesenice 0 : 7(0 : 3)
05.09.20  Visoko : Niko Železniki 6 : 0(1 : 0)
 3. krog  12.09.20 
 Niko Železniki : prost
12.09.20  SIJ Acroni Jesenice : Visoko 2 : 2(0 : 0)
12.09.20  Bled Hirter : Kranjska Gora 0 : 3(0 : 0)
12.09.20  Polet : Preddvor 2 : 1(2 : 1)
12.09.20  Velesovo-Cerklje : Naklo 3 : 0(2 : 0)
12.09.20  Britof : Bohinj 8 : 0(4 : 0)
12.09.20  Zarica Kranj : Bitnje dobrozasenci.si 2 : 1(0 : 1)
 4. krog  19.09.20 
19.09.20  prost : Bitnje dobrozasenci.si
19.09.20  Bohinj : Zarica Kranj 0 : 1(0 : 0)
19.09.20  Naklo : Britof 0 : 4(0 : 1)
19.09.20  Preddvor : Velesovo-Cerklje 2 : 3(0 : 3)
19.09.20  Visoko : Bled Hirter 3 : 2(2 : 0)
19.09.20  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(0 : 2)
20.09.20  Kranjska Gora : Polet 2 : 3(1 : 3)
 5. krog  26.09.20 
26.09.20  SIJ Acroni Jesenice : prost
26.09.20  Bled Hirter : Niko Železniki 4 : 1(1 : 0)
26.09.20  Polet : Visoko 4 : 3(1 : 0)
26.09.20  Velesovo-Cerklje : Kranjska Gora 3 : 0(2 : 0)
26.09.20  Britof : Preddvor 7 : 0(2 : 0)
26.09.20  Zarica Kranj : Naklo 7 : 1(2 : 0)
26.09.20  Bitnje dobrozasenci.si : Bohinj 1 : 1(1 : 1)
 6. krog  03.10.20 
 prost : Bohinj
03.10.20  Naklo : Bitnje dobrozasenci.si 0 : 6(0 : 1)
03.10.20  Preddvor : Zarica Kranj 5 : 4(2 : 1)
03.10.20  Kranjska Gora : Britof 0 : 0(0 : 0)
03.10.20  Visoko : Velesovo-Cerklje 2 : 0(0 : 0)
03.10.20  Niko Železniki : Polet 1 : 1(0 : 1)
03.10.20  SIJ Acroni Jesenice : Bled Hirter 0 : 0(0 : 0)
13.10.20  SIJ Acroni Jesenice : Bled Hirter 0 : 1(0 : 0)
14.10.20  Kranjska Gora : Britof 0 : 4(0 : 1)
 7. krog  10.10.20 
10.10.20  Bled Hirter : prost
10.10.20  Polet : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2(0 : 0)
10.10.20  Velesovo-Cerklje : Niko Železniki
10.10.20  Britof : Visoko 3 : 3(1 : 0)
10.10.20  Zarica Kranj : Kranjska Gora 8 : 0(3 : 0)
10.10.20  Bitnje dobrozasenci.si : Preddvor 2 : 0(1 : 0)
10.10.20  Bohinj : Naklo 6 : 2(3 : 1)
 8. krog  17.10.20 
 prost : Naklo
17.10.20  Preddvor : Bohinj 1 : 2(0 : 1)
17.10.20  Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8(1 : 1)
17.10.20  Visoko : Zarica Kranj 4 : 1(1 : 1)
17.10.20  Niko Železniki : Britof 1 : 3(0 : 3)
17.10.20  SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2(2 : 1)
17.10.20  Bled Hirter : Polet 3 : 0(0 : 0)
 9. krog  24.10.20 
24.10.20  Polet : prost
24.10.20  Velesovo-Cerklje : Bled Hirter
24.10.20  Britof : SIJ Acroni Jesenice
24.10.20  Zarica Kranj : Niko Železniki
24.10.20  Bitnje dobrozasenci.si : Visoko
24.10.20  Bohinj : Kranjska Gora
24.10.20  Naklo : Preddvor
 10. krog  31.10.20 
31.10.20  prost : Preddvor
31.10.20  Kranjska Gora : Naklo
31.10.20  Visoko : Bohinj
31.10.20  Niko Železniki : Bitnje dobrozasenci.si
31.10.20  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj
31.10.20  Bled Hirter : Britof
31.10.20  Polet : Velesovo-Cerklje
 11. krog  07.11.20 
07.11.20  Velesovo-Cerklje : prost
07.11.20  Britof : Polet
07.11.20  Zarica Kranj : Bled Hirter
07.11.20  Bitnje dobrozasenci.si : SIJ Acroni Jesenice
07.11.20  Bohinj : Niko Železniki
07.11.20  Naklo : Visoko
07.11.20  Preddvor : Kranjska Gora
 12. krog  27.03.21 
27.03.21  prost : Kranjska Gora
27.03.21  Visoko : Preddvor
27.03.21  Niko Železniki : Naklo
27.03.21  SIJ Acroni Jesenice : Bohinj
27.03.21  Bled Hirter : Bitnje dobrozasenci.si
27.03.21  Polet : Zarica Kranj
27.03.21  Velesovo-Cerklje : Britof
 13. krog  03.04.21 
03.04.21  Britof : prost
03.04.21  Zarica Kranj : Velesovo-Cerklje
03.04.21  Bitnje dobrozasenci.si : Polet
03.04.21  Bohinj : Bled Hirter
03.04.21  Naklo : SIJ Acroni Jesenice
03.04.21  Preddvor : Niko Železniki
03.04.21  Kranjska Gora : Visoko
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales