align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  29.08.20 
29.08.20  Sava Kranj : prost
29.08.20  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 14 : 0(5 : 0)
29.08.20  Niko Železniki : Visoko-Preddvor 6 : 3(3 : 1)
29.08.20  Tržič 2012 : Škofja Loka-Medvode 0 : 6(0 : 2)
 2. krog  05.09.20 
05.09.20  prost : Škofja Loka-Medvode
05.09.20  Visoko-Preddvor : Tržič 2012 5 : 0(1 : 0)
05.09.20  Zarica Kranj : Niko Železniki 1 : 4(0 : 2)
05.09.20  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 4(0 : 2)
 3. krog  12.09.20 
 SIJ Acroni Jesenice : prost
12.09.20  Niko Železniki : Sava Kranj 2 : 5(1 : 1)
12.09.20  Tržič 2012 : Zarica Kranj 1 : 4(1 : 2)
12.09.20  Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor 1 : 0(1 : 0)
 4. krog  19.09.20 
19.09.20  prost : Visoko-Preddvor
19.09.20  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 1 : 12(0 : 7)
19.09.20  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 10 : 1(6 : 1)
22.09.20  Sava Kranj : Tržič 2012 10 : 0(4 : 0)
 5. krog  26.09.20 
26.09.20  Niko Železniki : prost
26.09.20  Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice 0 : 7(0 : 2)
26.09.20  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 2 : 0(0 : 0)
26.09.20  Visoko-Preddvor : Zarica Kranj 4 : 1(1 : 1)
 6. krog  03.10.20 
 prost : Zarica Kranj
03.10.20  Sava Kranj : Visoko-Preddvor 4 : 2(1 : 2)
03.10.20  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 5 : 1(3 : 0)
03.10.20  Niko Železniki : Tržič 2012 5 : 1(1 : 1)
 7. krog  10.10.20 
 Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice
10.10.20  Zarica Kranj : Sava Kranj 0 : 2(0 : 0)
10.10.20  Tržič 2012 : prost
10.10.20  Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki 2 : 2(1 : 0)
 8. krog  17.10.20 
 prost : Sava Kranj
 Visoko-Preddvor : Niko Železniki
17.10.20  Škofja Loka-Medvode : Tržič 2012 13 : 1(9 : 0)
17.10.20  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 0 : 11(0 : 6)
 9. krog  24.10.20 
24.10.20  Škofja Loka-Medvode : prost
24.10.20  Tržič 2012 : Visoko-Preddvor
24.10.20  Niko Železniki : Zarica Kranj
24.10.20  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj
 10. krog  31.10.20 
31.10.20  prost : SIJ Acroni Jesenice
31.10.20  Sava Kranj : Niko Železniki
31.10.20  Zarica Kranj : Tržič 2012
31.10.20  Visoko-Preddvor : Škofja Loka-Medvode
 11. krog  07.11.20 
07.11.20  Visoko-Preddvor : prost
07.11.20  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj
07.11.20  Tržič 2012 : Sava Kranj
07.11.20  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice
 12. krog   
 prost : Niko Železniki
 SIJ Acroni Jesenice : Tržič 2012
 Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode
 Zarica Kranj : Visoko-Preddvor
 13. krog   
 Zarica Kranj : prost
 Visoko-Preddvor : Sava Kranj
 Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice
 Tržič 2012 : Niko Železniki
 14. krog   
 prost : Tržič 2012
 Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode
 SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor
 Sava Kranj : Zarica Kranj
 15. krog   
 1 uvrščeno moštvo : prost
 2 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 16. krog   
 4 uvrščeno moštvo : prost
 5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 17. krog   
 prost : 7 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 18. krog   
 3 uvrščeno moštvo : prost
 4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 19. krog   
 prost : 6 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 20. krog   
 2 uvrščeno moštvo : prost
 3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 21. krog   
 prost : 5 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan