align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  04.09.20 
04.09.20  Britof : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
04.09.20  ŽNK Cerklje : Škofja Loka-deklice ODIGRANO
04.09.20  Bitnje dobrozasenci.si : Preddvor ODIGRANO
04.09.20  Zarica Kranj : Triglav Podgorje ODIGRANO
 2. krog  11.09.20 
11.09.20  Velesovo-Cerklje : Triglav Podgorje ODIGRANO
11.09.20  Preddvor : Zarica Kranj ODIGRANO
11.09.20  Škofja Loka-deklice : Bitnje dobrozasenci.si ODIGRANO
11.09.20  Britof : ŽNK Cerklje ODIGRANO
 3. krog  18.09.20 
18.09.20  ŽNK Cerklje : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
18.09.20  Bitnje dobrozasenci.si : Britof ODIGRANO
18.09.20  Zarica Kranj : Škofja Loka-deklice ODIGRANO
18.09.20  Triglav Podgorje : Preddvor ODIGRANO
 4. krog  22.09.20 
22.09.20  Velesovo-Cerklje : Preddvor ODIGRANO
22.09.20  Škofja Loka-deklice : Triglav Podgorje ODIGRANO
22.09.20  Britof : Zarica Kranj ODIGRANO
22.09.20  ŽNK Cerklje : Bitnje dobrozasenci.si ODIGRANO
 5. krog  25.09.20 
06.10.20  Zarica Kranj : ŽNK Cerklje ODIGRANO
06.10.20  Preddvor : Škofja Loka-deklice ODIGRANO
25.09.20  Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
29.09.20  Triglav Podgorje : Britof ODIGRANO
 6. krog  02.10.20 
01.10.20  Velesovo-Cerklje : Škofja Loka-deklice ODIGRANO
02.10.20  Britof : Preddvor ODIGRANO
02.10.20  ŽNK Cerklje : Triglav Podgorje
02.10.20  Bitnje dobrozasenci.si : Zarica Kranj ODIGRANO
 7. krog  09.10.20 
09.10.20  Zarica Kranj : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
09.10.20  Triglav Podgorje : Bitnje dobrozasenci.si ODIGRANO
09.10.20  Preddvor : ŽNK Cerklje ODIGRANO
09.10.20  Škofja Loka-deklice : Britof ODIGRANO
 8. krog  16.10.20 
16.10.20  Velesovo-Cerklje : Bitnje dobrozasenci.si
16.10.20  Škofja Loka-deklice : ŽNK Cerklje
16.10.20  Preddvor : Triglav Podgorje
16.10.20  Zarica Kranj : Britof
 9. krog  23.10.20 
23.10.20  Velesovo-Cerklje : ŽNK Cerklje
23.10.20  Zarica Kranj : Preddvor
23.10.20  Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka-deklice
23.10.20  Britof : Triglav Podgorje
 10. krog  08.11.20 
08.11.20  Škofja Loka-deklice : Velesovo-Cerklje
08.11.20  Bitnje dobrozasenci.si : ŽNK Cerklje
08.11.20  Triglav Podgorje : Zarica Kranj
08.11.20  Preddvor : Britof
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan