align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  01.09.18 
01.09.18  Britof : Šobec Lesce 0 : 6(0 : 2)
01.09.18  Tržič 2012-Naklo : Škofja Loka-Medvode 0 : 0(0 : 0)
01.09.18  Visoko-Preddvor : Sava Kranj 5 : 3(3 : 1)
12.09.18  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 0(1 : 0)
 2. krog  08.09.18 
08.09.18  Šobec Lesce : Sava Kranj 3 : 1(1 : 0)
08.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor 1 : 4(1 : 3)
08.09.18  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 2 : 2(1 : 0)
08.09.18  Britof : Tržič 2012-Naklo 4 : 3(1 : 2)
 3. krog  15.09.18 
15.09.18  Tržič 2012-Naklo : Šobec Lesce 0 : 9(0 : 3)
15.09.18  Zarica Kranj : Britof 5 : 0(2 : 0)
15.09.18  Visoko-Preddvor : Škofja Loka-Medvode 0 : 2(0 : 0)
15.09.18  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1(3 : 1)
 4. krog  22.09.18 
22.09.18  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 7 : 0(3 : 0)
22.09.18  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 3 : 2(2 : 2)
22.09.18  Britof : Visoko-Preddvor 1 : 6(1 : 3)
22.09.18  Tržič 2012-Naklo : Zarica Kranj 2 : 4(2 : 2)
 5. krog  29.09.18 
02.10.18  Visoko-Preddvor : Tržič 2012-Naklo 1 : 0(0 : 0)
29.09.18  Sava Kranj : Britof 2 : 3(0 : 1)
29.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 1 : 5(0 : 4)
29.09.18  Zarica Kranj : Šobec Lesce 3 : 1(2 : 1)
 6. krog  06.10.18 
06.10.18  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 3 : 1(2 : 0)
06.10.18  Britof : SIJ Acroni Jesenice 2 : 3(1 : 1)
06.10.18  Tržič 2012-Naklo : Sava Kranj 0 : 4(0 : 2)
06.10.18  Zarica Kranj : Visoko-Preddvor 6 : 0(2 : 0)
 7. krog  13.10.18 
13.10.18  Visoko-Preddvor : Šobec Lesce 0 : 5(0 : 1)
13.10.18  Sava Kranj : Zarica Kranj 5 : 4(1 : 2)
13.10.18  SIJ Acroni Jesenice : Tržič 2012-Naklo 0 : 2(0 : 1)
13.10.18  Škofja Loka-Medvode : Britof 10 : 1(5 : 0)
 8. krog  20.10.18 
18.10.18  Šobec Lesce : Britof 4 : 1(1 : 0)
20.10.18  Škofja Loka-Medvode : Tržič 2012-Naklo 4 : 1(1 : 1)
20.10.18  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 1 : 2(0 : 0)
24.10.18  Sava Kranj : Visoko-Preddvor 1 : 2(0 : 0)
 9. krog  27.10.18 
25.10.18  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 1 : 1(1 : 0)
26.10.18  Tržič 2012-Naklo : Britof 2 : 3(1 : 2)
27.10.18  Sava Kranj : Šobec Lesce 0 : 4(0 : 3)
27.10.18  Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 2 : 6(0 : 1)
 10. krog  03.11.18 
03.11.18  Šobec Lesce : Tržič 2012-Naklo 5 : 0(2 : 0)
03.11.18  Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor 10 : 1(4 : 1)
03.11.18  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 2 : 3(2 : 2)
07.11.18  Britof : Zarica Kranj 1 : 10(0 : 4)
 11. krog  30.03.19 
02.04.19  Visoko-Preddvor : Britof 5 : 2(3 : 2)
04.04.19  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode 1 : 3(0 : 0)
30.03.19  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 0 : 11(0 : 7)
31.03.19  Zarica Kranj : Tržič 2012-Naklo 6 : 1(2 : 1)
 12. krog  06.04.19 
06.04.19  Šobec Lesce : Zarica Kranj 1 : 1(0 : 0)
06.04.19  Tržič 2012-Naklo : Visoko-Preddvor 0 : 4(0 : 0)
06.04.19  Britof : Sava Kranj 3 : 2(1 : 2)
06.04.19  Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 8 : 2(3 : 1)
 13. krog  10.04.19 
09.04.19  Sava Kranj : Tržič 2012-Naklo 2 : 0(0 : 0)
10.04.19  Visoko-Preddvor : Zarica Kranj 4 : 8(0 : 3)
10.04.19  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 2 : 1(0 : 1)
10.04.19  SIJ Acroni Jesenice : Britof 5 : 2(4 : 1)
 14. krog  13.04.19 
13.04.19  Šobec Lesce : Visoko-Preddvor 6 : 1(2 : 0)
13.04.19  Zarica Kranj : Sava Kranj 2 : 1(1 : 0)
13.04.19  Tržič 2012-Naklo : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1(1 : 1)
13.04.19  Britof : Škofja Loka-Medvode 0 : 4(0 : 2)
 15. krog  20.04.19 
20.04.19  Šobec Lesce : Tržič 2012-Naklo 8 : 0(5 : 0)
20.04.19  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 5 : 1(3 : 0)
20.04.19  Škofja Loka-Medvode : Britof 4 : 3(3 : 0)
20.04.19  Visoko-Preddvor : Sava Kranj 1 : 1(1 : 0)
 16. krog  27.04.19 
24.04.19  Visoko-Preddvor : Tržič 2012-Naklo 4 : 3(3 : 2)
27.04.19  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode 1 : 1(0 : 0)
27.04.19  Britof : Zarica Kranj 0 : 6(0 : 1)
27.04.19  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 0 : 3(0 : 0)
 17. krog  10.05.19 
10.05.19  Tržič 2012-Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 2(0 : 1)
10.05.19  Šobec Lesce : Britof 9 : 0(4 : 0)
10.05.19  Zarica Kranj : Sava Kranj 4 : 1(0 : 1)
10.05.19  Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor 1 : 2(1 : 1)
 18. krog  18.05.19 
14.05.19  Sava Kranj : Šobec Lesce 0 : 3(0 : 3)
18.05.19  Britof : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(1 : 0)
18.05.19  Škofja Loka-Medvode : Tržič 2012-Naklo 3 : 0(1 : 0)
18.05.19  Visoko-Preddvor : Zarica Kranj 1 : 4(0 : 2)
 19. krog  22.05.19 
21.05.19  Tržič 2012-Naklo : Britof 0 : 0(0 : 0)
22.05.19  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 3 : 1(1 : 0)
22.05.19  Šobec Lesce : Visoko-Preddvor 6 : 1(2 : 1)
29.05.19  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 1 : 1(0 : 1)
 20. krog  25.05.19 
25.05.19  Zarica Kranj : Tržič 2012-Naklo 8 : 1(1 : 0)
25.05.19  Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 2 : 0(1 : 0)
25.05.19  Sava Kranj : Britof 0 :3(0 : 0)
28.05.19  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 0 : 3(0 : 1)
 21. krog  01.06.19 
01.06.19  Britof : Visoko-Preddvor 1 : 2(1 : 0)
01.06.19  Šobec Lesce : Zarica Kranj 1 : 2(1 : 1)
30.05.19  Tržič 2012-Naklo : Sava Kranj 0 : 4(0 : 1)
31.05.19  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 0 : 7(0 : 3)
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan