align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  01.09.18 
01.09.18  Britof : Šobec Lesce 0 : 6(0 : 2)
01.09.18  Tržič 2012-Naklo : Škofja Loka-Medvode 0 : 0(0 : 0)
01.09.18  Visoko-Preddvor : Sava Kranj 5 : 3(3 : 1)
12.09.18  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 0(1 : 0)
 2. krog  08.09.18 
08.09.18  Šobec Lesce : Sava Kranj 3 : 1(1 : 0)
08.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor 1 : 4(1 : 3)
08.09.18  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 2 : 2(1 : 0)
08.09.18  Britof : Tržič 2012-Naklo 4 : 3(1 : 2)
 3. krog  15.09.18 
15.09.18  Tržič 2012-Naklo : Šobec Lesce 0 : 9(0 : 3)
15.09.18  Zarica Kranj : Britof 5 : 0(2 : 0)
15.09.18  Visoko-Preddvor : Škofja Loka-Medvode 0 : 2(0 : 0)
15.09.18  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1(3 : 1)
 4. krog  22.09.18 
22.09.18  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 7 : 0(3 : 0)
22.09.18  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 3 : 2(2 : 2)
22.09.18  Britof : Visoko-Preddvor 1 : 6(1 : 3)
22.09.18  Tržič 2012-Naklo : Zarica Kranj 2 : 4(2 : 2)
 5. krog  29.09.18 
29.09.18  Zarica Kranj : Šobec Lesce
29.09.18  Visoko-Preddvor : Tržič 2012-Naklo
29.09.18  Sava Kranj : Britof
29.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode
 6. krog  06.10.18 
06.10.18  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode
06.10.18  Britof : SIJ Acroni Jesenice
06.10.18  Tržič 2012-Naklo : Sava Kranj
06.10.18  Zarica Kranj : Visoko-Preddvor
 7. krog  13.10.18 
13.10.18  Visoko-Preddvor : Šobec Lesce
13.10.18  Sava Kranj : Zarica Kranj
13.10.18  SIJ Acroni Jesenice : Tržič 2012-Naklo
13.10.18  Škofja Loka-Medvode : Britof
 8. krog  20.10.18 
20.10.18  Šobec Lesce : Britof
20.10.18  Škofja Loka-Medvode : Tržič 2012-Naklo
20.10.18  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj
20.10.18  Sava Kranj : Visoko-Preddvor
 9. krog  27.10.18 
27.10.18  Sava Kranj : Šobec Lesce
27.10.18  Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice
27.10.18  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode
27.10.18  Tržič 2012-Naklo : Britof
 10. krog  03.11.18 
03.11.18  Šobec Lesce : Tržič 2012-Naklo
03.11.18  Britof : Zarica Kranj
03.11.18  Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor
03.11.18  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj
 11. krog   
 SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce
 Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode
 Visoko-Preddvor : Britof
 Zarica Kranj : Tržič 2012-Naklo
 12. krog   
 Šobec Lesce : Zarica Kranj
 Tržič 2012-Naklo : Visoko-Preddvor
 Britof : Sava Kranj
 Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice
 13. krog   
 Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce
 SIJ Acroni Jesenice : Britof
 Sava Kranj : Tržič 2012-Naklo
 Visoko-Preddvor : Zarica Kranj
 14. krog   
 Šobec Lesce : Visoko-Preddvor
 Zarica Kranj : Sava Kranj
 Tržič 2012-Naklo : SIJ Acroni Jesenice
 Britof : Škofja Loka-Medvode
 15. krog   
 1 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 16. krog   
 4 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 17. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 18. krog   
 3 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 19. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 20. krog   
 2 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 21. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan