align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 9. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Nikolić Uroš Sava Kranj 21 2 0
Varmaz Plava Tian Triglav Domplan 18 0 0
Radiković Luka Triglav Domplan 14 0 0
Hren Vid Žiri 14 0 0
Hadžić Alen Tržič 2012 10 0 0
Ćosić Kristijan Škofja Loka-Medvode 10 2 0
Kristjan Špiler Preddvor-Šenčur 8 0 0
Kostić Drejc Škofja Loka-Medvode 8 0 0
Šmid Jan Bled-Bohinj 8 0 0
Mesojedec Erzin Marti Šobec Lesce 8 1 0
Filipič Tevž Žiri 7 0 0
Ljubeljšek Matic Šenčur-Velesovo U14 7 0 0
Koman Jan Šobec Lesce 7 0 0
Kukavica Inas Triglav Domplan 7 1 0
Tadić Jaka Sava Kranj 6 0 0
Jemec Blaž Triglav Domplan 6 0 0
Spasovski David Sava Kranj 5 0 0
Tofaj Nikola Triglav Domplan 5 0 0
Mijatović Daniel Preddvor-Šenčur 5 0 0
Okorn Lovro Šenčur-Velesovo U14 4 0 0
Kranjc Žiga Triglav Domplan-bordo 4 0 0
Eržen Luka Škofja Loka-Medvode 4 0 0
Marković Mihailo Sava Kranj 4 0 0
Oblak Jakob Žiri 4 0 0
Zupan Tevž Šobec Lesce 4 0 0
Fon Maj Šenčur-Velesovo U14 4 0 0
Šmitran Savo Sava Kranj 4 0 0
Sedej Tomaž Žiri 4 0 0
Baltič Aljaž Triglav Domplan-bordo 4 1 0
Bele Mark Preddvor-Šenčur 4 1 1
Filipič Erazem Žiri 3 0 0
Zupančič Blaž Bled-Bohinj 3 0 0
Madon Maja Šobec Lesce 3 0 0
Brulc Koblar Lovro Šobec Lesce 3 0 0
Zupančič Rok Sava Kranj 3 0 0
Golub Mitja Šobec Lesce 3 0 0
Zupanc Matic Šenčur-Velesovo U14 3 0 0
Istenič Tim Triglav Domplan 3 0 0
Platiša Ruben Triglav Domplan-bordo 3 0 0
Lebar Maj Zarica Bitnje 3 0 0
Vehar Menegatti Lenart Žiri 3 0 0
Vrabec Matevž Škofja Loka-Medvode 3 0 0
Klemenčič Ožbolt Žiri 3 0 0
Šimnovec Ambrož Šenčur-Velesovo U14 3 0 0
Maček Maks Sava Kranj 3 0 0
Vučenović Nemanja Šenčur-Velesovo U14 3 0 0
Šenk Jakob Šenčur-Velesovo U14 3 1 0
Cenček Jaka Šobec Lesce 3 1 0
Malgaj Nejc Zarica Bitnje 3 1 0
Jereb Blaž Preddvor-Šenčur 2 0 0
Kerlec Mark Bled-Bohinj 2 0 0
Šolar Ožbolt Niko Železniki 2 0 0
Kobal Nikki Šobec Lesce 2 0 0
Kukolaj Dorijan Sava Kranj 2 0 0
Arko Urh Niko Železniki 2 0 0
Begovič Žan Triglav Domplan-bordo 2 0 0
Rakovec Maj Sava Kranj 2 0 0
Dvojmoč Tjaš Sava Kranj 2 0 0
Aljančič Klemen Tržič 2012 2 0 0
Plemelj Tian Bled-Bohinj 2 0 0
Bergant Bor Triglav Domplan 2 0 0
Volčjak Jernej Preddvor-Šenčur 2 0 0
Jurca Tilen Žiri 2 0 0
Repič Bor Preddvor-Šenčur 2 0 0
Mikulič Tim Bled-Bohinj 2 0 0
Orehek Aljoša Triglav Domplan-bordo 2 0 0
Breznik Vid Triglav Domplan 2 0 0
Šimnovec Matevž Šenčur-Velesovo U14 2 0 0
Kuhar Nejc Triglav Domplan 2 0 0
Varagić Aleksij Triglav Domplan-bordo 2 1 0
Omerdić Haris SIJ Acroni Jesenice 2 1 0
Kijamet Daris Preddvor-Šenčur 2 1 0
Adrović Evin SIJ Acroni Jesenice 2 1 0
Huskić Tian Triglav Domplan-bordo 1 0 0
Orlič Luka Triglav Domplan-bordo 1 0 0
Fras Samo Preddvor-Šenčur 1 0 0
Gogić Tijan Sava Kranj 1 0 0
Vrhunc Gašper Niko Železniki 1 0 0
Horvat Jaka Bled-Bohinj 1 0 0
Košir Anže Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Plevel Jerca Šenčur-Velesovo U14 1 0 0
Tadić Ivano SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Oblak Medej Bled-Bohinj 1 0 0
Samardžić Adis SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Dolenec Nejc Preddvor-Šenčur 1 0 0
Hribernik Bine Preddvor-Šenčur 1 0 0
Volčjak Jaka Preddvor-Šenčur 1 0 0
Saloski Sefer Triglav Domplan 1 0 0
Ule Aleksander Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Slijepčević Daniel Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Zupančič Urh Sava Kranj 1 0 0
Luznar Urh Niko Železniki 1 0 0
Stojnić Marko Sava Kranj 1 0 0
Ugljanin Alen SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Ajdovec Jaka Preddvor-Šenčur 1 0 0
Humerca Jakob Šobec Lesce 1 0 0
Torkar Nejc Triglav Domplan 1 0 0
Podgoršek Jakob Šenčur-Velesovo U14 1 0 0
Cumbo David Šobec Lesce 1 0 0
Šlibar Vid Tržič 2012 1 0 0
Miklavčič Miha Zarica Bitnje 1 0 0
Hafner Maks Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Bergant Krištof Preddvor-Šenčur 1 0 0
Tine Cuznar Zarica Bitnje 1 0 0
Šilar Anže Zarica Bitnje 1 0 0
Zadravec Naj Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Jereb Anže Žiri 1 0 0
Rajlić Ognjen Triglav Domplan 1 0 0
Kopač Anže Žiri 1 0 0
Strojan Šporar Jošt Preddvor-Šenčur 1 0 0
Šolar Jakob Bled-Bohinj 1 0 0
Sernel Tit Šobec Lesce 1 0 0
Rozman Jakob Bled-Bohinj 1 0 0
Vasić Tijan Triglav Domplan 1 1 0
Kljajević Vlado Triglav Domplan 1 1 0
Šluga Erazem Triglav Domplan 1 1 0
Pavlin Tadej Bled-Bohinj 0 0 1
Kranjec Jan SIJ Acroni Jesenice 0 0 1
Bernik David Šobec Lesce 0 0 1
Kos Nace Zarica Bitnje 0 0 1
Debeljak Ažbe Šenčur-Velesovo U14 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan