align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  30.08.20 
02.09.20  Triglav Domplan-bordo : Tržič 2012 2 : 1(1 : 1)
08.09.20  Žiri : Zarica Bitnje 13 : 0(8 : 0)
30.08.20  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 0 : 14(0 : 5)
30.08.20  Sava Kranj : Bled-Bohinj 3 : 2(0 : 0)
30.08.20  Šobec Lesce : Triglav Domplan 0 : 7(0 : 3)
30.08.20  Šenčur-Velesovo U14 : Preddvor-Šenčur 1 : 0(0 : 0)
 2. krog  06.09.20 
06.09.20  Triglav Domplan : Šenčur-Velesovo U14 3 : 1(2 : 0)
06.09.20  Bled-Bohinj : Šobec Lesce 1 : 2(1 : 1)
06.09.20  Tržič 2012 : Sava Kranj 0 : 14(0 : 7)
06.09.20  Škofja Loka-Medvode : Triglav Domplan-bordo 5 : 1(3 : 0)
06.09.20  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1(1 : 1)
15.09.20  Preddvor-Šenčur : Žiri 2 : 0(0 : 0)
 3. krog  10.09.20 
10.09.20  Triglav Domplan-bordo : Niko Železniki 6 : 1(3 : 1)
10.09.20  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode 5 : 1(3 : 1)
10.09.20  Šobec Lesce : Tržič 2012 7 : 0(4 : 0)
10.09.20  Šenčur-Velesovo U14 : Bled-Bohinj 0 : 0(0 : 0)
10.09.20  Žiri : Triglav Domplan 3 : 4(3 : 3)
10.09.20  Zarica Bitnje : Preddvor-Šenčur 2 : 9(0 : 5)
 4. krog  13.09.20 
13.09.20  Triglav Domplan : Zarica Bitnje 22 : 1(9 : 0)
13.09.20  Bled-Bohinj : Žiri 1 : 3(1 : 0)
13.09.20  Tržič 2012 : Šenčur-Velesovo U14 0 : 3(0 : 1)
13.09.20  Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 16(0 : 8)
13.09.20  SIJ Acroni Jesenice : Triglav Domplan-bordo 1 : 7(1 : 3)
17.09.20  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 2 : 4(2 : 2)
 5. krog  20.09.20 
20.09.20  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 11 : 0(5 : 0)
20.09.20  Šobec Lesce : Niko Železniki 8 : 0(3 : 0)
20.09.20  Šenčur-Velesovo U14 : Škofja Loka-Medvode 1 : 1(0 : 0)
20.09.20  Žiri : Tržič 2012 5 : 0(2 : 0)
20.09.20  Zarica Bitnje : Bled-Bohinj 2 : 9(1 : 4)
20.09.20  Preddvor-Šenčur : Triglav Domplan 0 : 7(0 : 3)
 6. krog  27.09.20 
27.09.20  Bled-Bohinj : Preddvor-Šenčur 7 : 3(5 : 1)
27.09.20  Tržič 2012 : Zarica Bitnje 8 : 0(4 : 0)
27.09.20  Škofja Loka-Medvode : Žiri 2 : 1(0 : 1)
27.09.20  Niko Železniki : Šenčur-Velesovo U14 0 : 11(0 : 6)
27.09.20  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 1 : 9(0 : 3)
27.09.20  Triglav Domplan-bordo : Sava Kranj 0 : 3(0 : 2)
 7. krog  04.10.20 
04.10.20  Šobec Lesce : Triglav Domplan-bordo 4 : 2(4 : 0)
04.10.20  Šenčur-Velesovo U14 : SIJ Acroni Jesenice 9 : 0(6 : 0)
04.10.20  Žiri : Niko Železniki 12 : 0(8 : 0)
04.10.20  Zarica Bitnje : Škofja Loka-Medvode 1 : 6(0 : 4)
04.10.20  Preddvor-Šenčur : Tržič 2012 3 : 3(1 : 1)
04.10.20  Triglav Domplan : Bled-Bohinj 10 : 1(5 : 0)
04.10.20  Sava Kranj : prost
 8. krog  11.10.20 
11.10.20  Tržič 2012 : Triglav Domplan 1 : 8(1 : 3)
11.10.20  Škofja Loka-Medvode : Preddvor-Šenčur 0 : 3(0 : 1)
11.10.20  Niko Železniki : Zarica Bitnje 4 : 0(1 : 0)
11.10.20  SIJ Acroni Jesenice : Žiri 0 : 5(0 : 3)
11.10.20  Triglav Domplan-bordo : Šenčur-Velesovo U14 1 : 2(0 : 0)
11.10.20  Bled-Bohinj : prost
14.10.20  Sava Kranj : Šobec Lesce 2 : 2(2 : 1)
 9. krog  18.10.20 
 Šobec Lesce : prost
18.10.20  Šenčur-Velesovo U14 : Sava Kranj 3 : 1(1 : 0)
18.10.20  Žiri : Triglav Domplan-bordo 0 : 0(0 : 0)
18.10.20  Zarica Bitnje : SIJ Acroni Jesenice 3 : 4(2 : 1)
18.10.20  Preddvor-Šenčur : Niko Železniki 12 : 0(6 : 0)
18.10.20  Triglav Domplan : Škofja Loka-Medvode 5 : 0(4 : 0)
18.10.20  Bled-Bohinj : Tržič 2012 2 : 1(2 : 1)
 10. krog  25.10.20 
23.10.20  Šobec Lesce : Šenčur-Velesovo U14
25.10.20  Tržič 2012 : prost
25.10.20  Škofja Loka-Medvode : Bled-Bohinj
25.10.20  Niko Železniki : Triglav Domplan
25.10.20  SIJ Acroni Jesenice : Preddvor-Šenčur
25.10.20  Triglav Domplan-bordo : Zarica Bitnje
25.10.20  Sava Kranj : Žiri
 11. krog  08.11.20 
08.11.20  Žiri : Šobec Lesce
08.11.20  Zarica Bitnje : Sava Kranj
08.11.20  Preddvor-Šenčur : Triglav Domplan-bordo
08.11.20  Triglav Domplan : SIJ Acroni Jesenice
08.11.20  Bled-Bohinj : Niko Železniki
08.11.20  Tržič 2012 : Škofja Loka-Medvode
08.11.20  Šenčur-Velesovo U14 : prost
 12. krog   
 Niko Železniki : Tržič 2012
 SIJ Acroni Jesenice : Bled-Bohinj
 Triglav Domplan-bordo : Triglav Domplan
 Sava Kranj : Preddvor-Šenčur
 Šobec Lesce : Zarica Bitnje
 Šenčur-Velesovo U14 : Žiri
 Škofja Loka-Medvode : prost
 13. krog   
 Zarica Bitnje : Šenčur-Velesovo U14
 Preddvor-Šenčur : Šobec Lesce
 Triglav Domplan : Sava Kranj
 Bled-Bohinj : Triglav Domplan-bordo
 Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice
 Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki
 Žiri : prost
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan