align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  03.09.16 
03.09.16  Niko Železniki : Britof 0 : 6(0 : 4)
03.09.16  Škofja Loka - Medvode : Sava Kranj 2 : 5(1 : 1)
03.09.16  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 2 : 1(0 : 0)
03.09.16  Bled : Visoko - Preddvor 2 : 8(1 : 5)
03.09.16  Naklo-Tržič : Šobec Lesce 0 : 2(0 : 1)
 2. krog  10.09.16 
10.09.16  Britof : Šobec Lesce 6 : 2(5 : 2)
10.09.16  Visoko - Preddvor : Naklo-Tržič 2 : 3(0 : 2)
10.09.16  Zarica Kranj : Bled 6 : 1(4 : 0)
10.09.16  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 0 : 1(0 : 0)
10.09.16  Niko Železniki : Škofja Loka - Medvode 0 : 10(0 : 6)
 3. krog  17.09.16 
17.09.16  Škofja Loka - Medvode : Britof 0 : 1(0 : 0)
17.09.16  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 9 : 0(3 : 0)
17.09.16  Bled : Sava Kranj 0 : 10(0 : 4)
17.09.16  Naklo-Tržič : Zarica Kranj 1 : 1(0 : 1)
17.09.16  Šobec Lesce : Visoko - Preddvor 0 : 0(0 : 0)
 4. krog  24.09.16 
05.10.16  Sava Kranj : Naklo-Tržič 5 : 1(4 : 0)
23.09.16  Britof : Visoko - Preddvor 1 : 1(1 : 0)
24.09.16  Niko Železniki : Bled 3 : 9(3 : 2)
24.09.16  Škofja Loka - Medvode : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3(1 : 1)
27.09.16  Zarica Kranj : Šobec Lesce 1 : 1(0 : 1)
 5. krog  01.10.16 
01.10.16  SIJ Acroni Jesenice : Britof 1 : 2(0 : 1)
01.10.16  Bled : Škofja Loka - Medvode 2 : 3(0 : 3)
01.10.16  Naklo-Tržič : Niko Železniki 5 : 0(2 : 0)
01.10.16  Šobec Lesce : Sava Kranj 3 : 1(2 : 0)
01.10.16  Visoko - Preddvor : Zarica Kranj 0 : 2(0 : 0)
 6. krog  08.10.16 
08.10.16  Sava Kranj : Visoko - Preddvor 3 : 0(1 : 0)
08.10.16  Niko Železniki : Šobec Lesce 1 : 12(1 : 4)
08.10.16  Škofja Loka - Medvode : Naklo-Tržič 5 : 3(1 : 2)
08.10.16  SIJ Acroni Jesenice : Bled 5 : 0(5 : 0)
11.10.16  Britof : Zarica Kranj 1 : 0(1 : 0)
 7. krog  15.10.16 
15.10.16  Bled : Britof 2 : 2(1 : 2)
15.10.16  Naklo-Tržič : SIJ Acroni Jesenice 1 : 4(0 : 1)
15.10.16  Šobec Lesce : Škofja Loka - Medvode 6 : 1(3 : 1)
15.10.16  Visoko - Preddvor : Niko Železniki 11 : 0(5 : 0)
26.10.16  Zarica Kranj : Sava Kranj 1 : 4(0 : 2)
 8. krog  22.10.16 
22.10.16  Britof : Sava Kranj 1 : 1(0 : 1)
22.10.16  Niko Železniki : Zarica Kranj 0 : 9(0 : 3)
22.10.16  Škofja Loka - Medvode : Visoko - Preddvor 4 : 0(2 : 0)
22.10.16  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 0 : 0(0 : 0)
22.10.16  Bled : Naklo-Tržič 1 : 3(0 : 1)
 9. krog  29.10.16 
29.10.16  Naklo-Tržič : Britof 0 : 4(0 : 3)
29.10.16  Šobec Lesce : Bled 3 : 0(1 : 0)
29.10.16  Visoko - Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 0 : 1(0 : 1)
29.10.16  Zarica Kranj : Škofja Loka - Medvode 2 : 2(0 : 1)
29.10.16  Sava Kranj : Niko Železniki 9 : 0(5 : 0)
 10. krog  01.04.17 
01.04.17  Britof : Niko Železniki 9 : 2(5 : 0)
01.04.17  Sava Kranj : Škofja Loka - Medvode 5 : 3(4 : 1)
01.04.17  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2(2 : 2)
01.04.17  Visoko - Preddvor : Bled 3 : 0(0 : 0)
01.04.17  Šobec Lesce : Naklo-Tržič 1 : 3(0 : 1)
 11. krog  08.04.17 
08.04.17  Šobec Lesce : Britof 2 : 2(1 : 0)
08.04.17  Naklo-Tržič : Visoko - Preddvor 1 : 0(0 : 0)
08.04.17  Bled : Zarica Kranj 3 : 7(1 : 6)
08.04.17  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 4 : 1(1 : 1)
08.04.17  Škofja Loka - Medvode : Niko Železniki 9 : 0(3 : 0)
 12. krog  15.04.17 
15.04.17  Britof : Škofja Loka - Medvode 7 : 2(2 : 2)
15.04.17  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 0 : 9(0 : 6)
15.04.17  Sava Kranj : Bled 10 : 0(4 : 0)
15.04.17  Zarica Kranj : Naklo-Tržič 1 : 0(0 : 0)
15.04.17  Visoko - Preddvor : Šobec Lesce 1 : 3(0 : 0)
 13. krog  22.04.17 
20.04.17  Bled : Niko Železniki 6 : 2(2 : 2)
22.04.17  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka - Medvode 7 : 2(3 : 0)
22.04.17  Visoko - Preddvor : Britof 0 : 5(0 : 1)
22.04.17  Šobec Lesce : Zarica Kranj 5 : 0(3 : 0)
22.04.17  Naklo-Tržič : Sava Kranj 3 : 1(1 : 1)
 14. krog  06.05.17 
06.05.17  Britof : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1(0 : 0)
06.05.17  Škofja Loka - Medvode : Bled 8 : 3(1 : 2)
06.05.17  Niko Železniki : Naklo-Tržič 0 : 4(0 : 3)
06.05.17  Sava Kranj : Šobec Lesce 1 : 7(0 : 3)
06.05.17  Zarica Kranj : Visoko - Preddvor 2 : 1(0 : 0)
 15. krog  13.05.17 
13.05.17  Zarica Kranj : Britof 0 : 1(0 : 1)
13.05.17  Visoko - Preddvor : Sava Kranj 0 : 4(0 : 0)
13.05.17  Šobec Lesce : Niko Železniki 4 : 0(2 : 0)
13.05.17  Naklo-Tržič : Škofja Loka - Medvode 6 : 1(4 : 0)
13.05.17  Bled : SIJ Acroni Jesenice 0 : 17(0 : 8)
 16. krog  20.05.17 
17.05.17  Sava Kranj : Zarica Kranj 5 : 1(2 : 0)
20.05.17  Britof : Bled 3 : 1(0 : 1)
20.05.17  SIJ Acroni Jesenice : Naklo-Tržič 2 : 1(0 : 1)
20.05.17  Škofja Loka - Medvode : Šobec Lesce 2 : 2(1 : 1)
20.05.17  Niko Železniki : Visoko - Preddvor 0 : 3(0 : 1)
 17. krog  27.05.17 
27.05.17  Sava Kranj : Britof 0 : 0(0 : 0)
27.05.17  Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 1(3 : 0)
27.05.17  Visoko - Preddvor : Škofja Loka - Medvode 0 : 0(0 : 0)
27.05.17  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3(1 : 1)
27.05.17  Naklo-Tržič : Bled 3 : 1(2 : 1)
 18. krog  03.06.17 
03.06.17  Britof : Naklo-Tržič 2 : 0(0 : 0)
03.06.17  Bled : Šobec Lesce 0 : 4(0 : 1)
03.06.17  SIJ Acroni Jesenice : Visoko - Preddvor 5 : 2(2 : 0)
03.06.17  Škofja Loka - Medvode : Zarica Kranj 3 : 1(0 : 0)
03.06.17  Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 12(0 : 5)
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan