align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  02.09.17 
01.09.17  Zarica Kranj B : Velesovo 1 : 0(0 : 0)
02.09.17  Britof : Visoko 2 : 1(1 : 0)
02.09.17  Kondor Godešič : prost
02.09.17  Preddvor : Royal Sport DLN 3 : 2(0 : 1)
02.09.17  Polet : Niko Železniki 1 : 5(0 : 1)
02.09.17  Naklo : Žiri 1 : 5(1 : 2)
28.09.17  Škofja Loka : JuRentA Bitnje 2 : 0(1 : 0)
 2. krog  09.09.17 
09.09.17  prost : Žiri
09.09.17  Niko Železniki : Naklo 3 : 4(1 : 0)
09.09.17  JuRentA Bitnje : Polet 2 : 3(1 : 1)
09.09.17  Visoko : Škofja Loka 4 : 1(4 : 0)
09.09.17  Velesovo : Britof 0 : 3(0 : 0)
09.09.17  Royal Sport DLN : Zarica Kranj B 1 : 7(1 : 1)
09.09.17  Kondor Godešič : Preddvor 4 : 1(0 : 0)
 3. krog  16.09.17 
16.09.17  Britof : Royal Sport DLN 6 : 2(3 : 2)
16.09.17  Škofja Loka : Velesovo 5 : 0(1 : 0)
16.09.17  Polet : Visoko 0 : 1(0 : 0)
16.09.17  Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1(0 : 0)
16.09.17  Žiri : Niko Železniki 5 : 0(3 : 0)
16.09.17  Preddvor : prost
27.09.17  Zarica Kranj B : Kondor Godešič 6 : 2(2 : 2)
 4. krog  20.09.17 
 prost : Niko Železniki
04.10.17  Preddvor : Zarica Kranj B 3 : 1(1 : 0)
11.10.17  Royal Sport DLN : Škofja Loka 0 : 3(0 : 1)
11.10.17  Kondor Godešič : Britof 3 : 2(0 : 1)
11.10.17  JuRentA Bitnje : Žiri 0 : 3(0 : 1)
27.09.17  Visoko : Naklo 5 : 1(2 : 1)
27.09.17  Velesovo : Polet 2 : 0(2 : 0)
 5. krog  23.09.17 
23.09.17  Zarica Kranj B : prost
23.09.17  Britof : Preddvor 4 : 5(2 : 2)
23.09.17  Škofja Loka : Kondor Godešič 4 : 2(2 : 1)
23.09.17  Polet : Royal Sport DLN 2 : 3(1 : 3)
23.09.17  Naklo : Velesovo 0 : 2(0 : 0)
23.09.17  Žiri : Visoko 1 : 1(0 : 0)
23.09.17  Niko Železniki : JuRentA Bitnje 0 : 3(0 : 1)
 6. krog  30.09.17 
18.10.17  Royal Sport DLN : Naklo 1 : 3(0 : 3)
30.09.17  Kondor Godešič : Polet 4 : 3(1 : 1)
30.09.17  Preddvor : Škofja Loka 1 : 3(0 : 2)
30.09.17  Zarica Kranj B : Britof 1 : 1(1 : 0)
30.09.17  prost : JuRentA Bitnje
30.09.17  Visoko : Niko Železniki 2 : 0(0 : 0)
30.09.17  Velesovo : Žiri 0 : 3(0 : 1)
 7. krog  07.10.17 
07.10.17  Britof : prost
07.10.17  Škofja Loka : Zarica Kranj B 0 : 1(0 : 1)
07.10.17  Polet : Preddvor 1 : 3(0 : 1)
07.10.17  Naklo : Kondor Godešič 3 : 1(1 : 0)
07.10.17  Žiri : Royal Sport DLN 5 : 0(1 : 0)
07.10.17  Niko Železniki : Velesovo 1 : 0(1 : 0)
07.10.17  JuRentA Bitnje : Visoko 1 : 1(0 : 0)
 8. krog  14.10.17 
14.10.17  prost : Visoko
14.10.17  Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0(2 : 0)
14.10.17  Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0(1 : 0)
14.10.17  Kondor Godešič : Žiri 1 : 3(0 : 0)
14.10.17  Preddvor : Naklo 1 : 4(1 : 1)
14.10.17  Zarica Kranj B : Polet 1 : 0(1 : 0)
14.10.17  Britof : Škofja Loka 4 : 2(2 : 1)
 9. krog  21.10.17 
21.10.17  Škofja Loka : prost
21.10.17  Polet : Britof 1 : 1(0 : 0)
21.10.17  Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1(0 : 0)
21.10.17  Žiri : Preddvor 9 : 0(3 : 0)
21.10.17  Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1(1 : 0)
21.10.17  JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1(2 : 0)
21.10.17  Visoko : Velesovo 0 : 0(0 : 0)
 10. krog  28.10.17 
28.10.17  prost : Velesovo
28.10.17  Royal Sport DLN : Visoko 2 : 1(1 : 1)
28.10.17  Kondor Godešič : JuRentA Bitnje 2 : 1(0 : 0)
28.10.17  Preddvor : Niko Železniki 1 : 2(1 : 2)
28.10.17  Zarica Kranj B : Žiri 0 : 3(0 : 0)
28.10.17  Britof : Naklo 3 : 3(1 : 2)
28.10.17  Škofja Loka : Polet 1 : 1(0 : 0)
 11. krog  04.11.17 
04.11.17  Polet : prost
04.11.17  Naklo : Škofja Loka 0 : 0(0 : 0)
04.11.17  Žiri : Britof 5 : 2(2 : 1)
04.11.17  Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1(1 : 0)
04.11.17  JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2(1 : 1)
04.11.17  Visoko : Kondor Godešič 9 : 0(3 : 0)
04.11.17  Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1(0 : 0)
 12. krog  31.03.18 
03.04.18  Zarica Kranj B : JuRentA Bitnje 0 : 2(0 : 1)
31.03.18  Britof : Niko Železniki 3 : 3(0 : 2)
31.03.18  Škofja Loka : Žiri 0 : 3(0 :0)
31.03.18  Polet : Naklo 1 : 2(0 : 1)
31.03.18  prost : Royal Sport DLN
31.03.18  Kondor Godešič : Velesovo 0 : 5(0 : 4)
31.03.18  Preddvor : Visoko 1 : 3(1 : 1)
 13. krog  07.04.18 
07.04.18  Naklo : prost
07.04.18  Žiri : Polet 8 : 0(4 : 0)
07.04.18  Niko Železniki : Škofja Loka 0 : 3(0 : 1)
07.04.18  JuRentA Bitnje : Britof 2 : 2(1 : 2)
07.04.18  Visoko : Zarica Kranj B 1 : 0(1 : 0)
07.04.18  Velesovo : Preddvor 0 : 0(0 : 0)
07.04.18  Royal Sport DLN : Kondor Godešič 5 : 1(1 : 1)
 14. krog  14.04.18 
14.04.18  Naklo : Žiri 0 : 2(0 : 0)
14.04.18  Britof : Visoko 2 : 0(1 : 0)
14.04.18  JuRentA Bitnje : Škofja Loka 2 : 2(1 : 0)
14.04.18  Niko Železniki : Polet 4 : 0(1 : 0)
14.04.18  Royal Sport DLN : Kondor Godešič 4 : 2(1 : 2)
14.04.18  Velesovo : Preddvor 0 : 3(0 : 0)
14.04.18  Zarica Kranj B : prost
 15. krog  21.04.18 
21.04.18  Naklo : Škofja Loka 0 : 1(0 : 1)
21.04.18  Visoko : JuRentA Bitnje 1 : 1(1 : 1)
21.04.18  Žiri : Britof 5 : 1(2 : 0)
21.04.18  Preddvor : Royal Sport DLN 2 : 2(1 : 2)
21.04.18  Kondor Godešič : Niko Železniki 0 : 4(0 : 2)
21.04.18  Polet : Zarica Kranj B 2 : 2(1 : 2)
21.04.18  Velesovo : prost
 16. krog  27.04.18 
09.05.18  Zarica Kranj B : Kondor Godešič 3 : 0(0 : 0)
09.05.18  Royal Sport DLN : Velesovo 0 : 0(0 : 0)
27.04.18  Polet : prost
27.04.18  Niko Železniki : Preddvor 1 : 2(0 : 0)
27.04.18  Britof : Naklo 3 : 0(1 : 0)
27.04.18  JuRentA Bitnje : Žiri 0 : 2(0 : 1)
27.04.18  Škofja Loka : Visoko 2 : 5(1 : 2)
 17. krog  05.05.18 
05.05.18  Naklo : Visoko 1 : 3(1 : 1)
05.05.18  Škofja Loka : Žiri 0 : 2(0 : 1)
05.05.18  Britof : JuRentA Bitnje 1 : 1(1 : 1)
05.05.18  Velesovo : Niko Železniki 4 : 2(2 : 1)
05.05.18  Preddvor : Zarica Kranj B 1 : 5(1 : 2)
05.05.18  Royal Sport DLN : prost
17.05.18  Kondor Godešič : Polet 0 : 4(0 : 2)
 18. krog  12.05.18 
12.05.18  JuRentA Bitnje : Naklo 3 : 1(2 : 0)
12.05.18  Škofja Loka : Britof 1 : 3(0 : 0)
12.05.18  Visoko : Žiri 1 : 2(0 : 1)
12.05.18  Polet : Preddvor 2 : 3(1 : 1)
12.05.18  Zarica Kranj B : Velesovo 2 : 2(1 : 0)
12.05.18  Niko Železniki : Royal Sport DLN 3 : 2(1 : 1)
12.05.18  Kondor Godešič : prost
 19. krog  19.05.18 
19.05.18  Žiri : Naklo 5 : 0(3 : 0)
19.05.18  Visoko : Britof 5 : 0(2 : 0)
19.05.18  Škofja Loka : JuRentA Bitnje 3 : 1(1 : 0)
19.05.18  Royal Sport DLN : Zarica Kranj B 3 : 3(2 : 2)
19.05.18  Velesovo : Polet 1 : 0(1 : 0)
19.05.18  Niko Železniki : prost
21.05.18  Preddvor : Kondor Godešič 3 : 0(2 : 0)
 20. krog  23.05.18 
22.05.18  JuRentA Bitnje : Visoko 3 : 3(2 : 1)
23.05.18  Britof : Žiri 0 : 9(0 : 4)
23.05.18  Kondor Godešič : Velesovo 2 : 4(0 : 0)
23.05.18  Polet : Royal Sport DLN 3 : 2(0 : 0)
23.05.18  Zarica Kranj B : Niko Železniki 0 : 2(0 : 1)
23.05.18  Preddvor : prost
30.05.18  Škofja Loka : Naklo 1 : 1(0 : 1)
 21. krog  26.05.18 
26.05.18  Naklo : Britof 5 : 1(2 : 0)
26.05.18  Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 0(2 : 0)
26.05.18  Visoko : Škofja Loka 1 : 1(1 : 0)
26.05.18  Niko Železniki : Velesovo 0 : 3(0 : 2)
26.05.18  Royal Sport DLN : prost
31.05.18  Polet : Kondor Godešič 3 : 0(0 : 0)
31.05.18  Zarica Kranj B : Preddvor 2 : 1(0 : 0)
 22. krog  02.06.18 
02.06.18  Visoko : Naklo 2 : 0(2 : 0)
02.06.18  Žiri : Škofja Loka 8 : 0(2 : 0)
02.06.18  JuRentA Bitnje : Britof 1 : 3(0 : 1)
02.06.18  Zarica Kranj B : Velesovo 1 : 1(1 : 0)
02.06.18  Preddvor : Niko Železniki 0 : 0(0 : 0)
02.06.18  Kondor Godešič : Royal Sport DLN 8 : 3(4 : 0)
02.06.18  Polet : prost
 23. krog  09.06.18 
09.06.18  Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1(0 : 0)
09.06.18  Britof : Škofja Loka 6 : 2(3 : 1)
09.06.18  Žiri : Visoko 2 : 1(1 : 1)
09.06.18  Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2(1 : 0)
09.06.18  Velesovo : Preddvor 6 : 0(4 : 0)
09.06.18  Royal Sport DLN : Polet 4 : 3(1 : 2)
09.06.18  Kondor Godešič : prost
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan