align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 22. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Čampa Žan Luka Triglav Podgorje 33 0 0
Šimnovec David Šenčur U14 29 2 0
Kajdiž Naj Bled 28 0 0
Tomažič Rok Bled 23 4 0
Ikač Lazar Bled 19 0 0
Neković Annan Tržič 2012-Naklo 18 0 0
Lotrič Škoda Maks Niko Železniki 18 0 0
Dagarin Gal Triglav Podgorje 18 0 0
Bajželj Lan Triglav Podgorje 17 0 0
Ažman Mark Tržič 2012-Naklo 15 1 0
Malovrh Teodor Zarica Kranj U14 14 0 0
Drol Tian Niko Železniki 14 0 0
Kos Gašper Niko Železniki 13 0 0
Mravlja Miha Žiri 12 0 0
Kovačević Žan Tržič 2012-Naklo 11 0 0
Požgaj Jaša Triglav Podgorje 11 1 0
Velikovrh Ožbej Triglav Podgorje 10 0 0
Jerman Žiga Bled 10 0 0
Hamzić Dino Tržič 2012-Naklo 10 3 0
Repič Ažbe Šenčur U14 9 0 0
Zorman Jon Škofja Loka-Medvode U14 9 1 0
Krašovec Sebastjan Tržič 2012-Naklo 9 0 1
Ševo Luka Triglav Podgorje 8 0 0
Slatnar Klemen Tržič 2012-Naklo 8 0 0
Marušič Miškov David Preddvor-Visoko 8 0 0
Šifrar Ali Žiri 8 0 0
Gartner Jaka Škofja Loka-Medvode U14 7 0 0
Purgar Erik Niko Železniki 7 0 0
Pavlič Maks Šenčur U14 7 0 0
Frelih Matija Žiri 7 0 0
Omejc Burger Miha Šenčur U14 7 0 0
Zajc Luka Šenčur U14 7 0 0
Thaler Aljaž Triglav Podgorje 7 0 0
Ajdovec Amadej Triglav Podgorje 7 1 0
Slabe Nejc Tržič 2012-Naklo 6 0 0
Frbežar Nik Tržič 2012-Naklo 6 0 0
Kavčič Nejc Žiri 6 0 0
Rešek Luka Niko Železniki 6 1 0
Vodeb Lenart Preddvor-Visoko 5 0 0
Knežević Matej Škofja Loka-Medvode U14 5 0 0
Zupančič Bor Triglav Podgorje 5 0 0
Kastelec Mirjam Škofja Loka-Medvode U14 5 0 0
Balkovec Lan Šenčur U14 5 0 0
Krmelj Blaž Škofja Loka-Medvode U14 5 0 0
Geister Jakob Triglav Podgorje 4 0 0
Pišek Nik Šenčur U14 4 0 0
Poljanšek Miha Žiri 4 0 0
Ambrož Miha Preddvor-Visoko 4 0 0
Pešić Tjaž Škofja Loka-Medvode U14 4 0 0
Bektašević Ali Škofja Loka-Medvode U14 4 1 0
Padežnik Maks Žiri 3 0 0
Japić Edi Škofja Loka-Medvode U14 3 0 0
Šmid Izak Niko Železniki 3 0 0
Lepoša Nace Preddvor-Visoko 3 0 0
Kastelec Domen Škofja Loka-Medvode U14 3 0 0
Jelenc Mohor Niko Železniki 3 0 0
Oman Ambrož Triglav Podgorje 3 0 0
Galjot Tevž Velesovo 3 0 0
Veseli Besim Preddvor-Visoko 3 0 0
Kusterle Aljaž Bled 3 0 0
Višak Žan Bled 3 0 0
Eler Lenart Preddvor-Visoko 3 0 0
Justin Rok Bled 3 0 1
Kos Marcela Preddvor-Visoko 2 0 0
Brus Oskar Danjel Žiri 2 0 0
Šink Mitja Preddvor-Visoko 2 0 0
Zrim Rok Šenčur U14 2 0 0
Kukovič Jakob Škofja Loka-Medvode U14 2 0 0
Kavčič Mark Niko Železniki 2 0 0
Uršič Nagode Žiga Zarica Kranj U14 2 0 0
Vrhovnik Marko Zarica Kranj U14 2 0 0
Kožuh Jan Britof U14 2 0 0
Papler Anej Tržič 2012-Naklo 2 0 0
Ropret Marcel Šenčur U14 2 0 0
Florjančič Oskar Britof U14 2 0 0
Jagodic Timon Britof U14 2 0 0
Korenjak Val Triglav Podgorje 2 0 0
Mravlje Luka Žiri 2 0 0
Marković Nemanja Triglav Podgorje 2 0 0
Klemenčič Vid Triglav Podgorje 2 0 0
Jasiqi Edison Zarica Kranj U14 2 1 0
Šmid Marcel Britof U14 2 0 1
Snedec Andraž Preddvor-Visoko 1 0 0
Sušić Anan Bled 1 0 0
Maček Aleš Britof U14 1 0 0
Kavčič Miha Niko Železniki 1 0 0
Korošec Klemen Britof U14 1 0 0
Bizjak Nika Žiri 1 0 0
Zajc Jure Velesovo 1 0 0
Černe Martin Velesovo 1 0 0
Thilakarathna Velikanje Lan Tržič 2012-Naklo 1 0 0
Ahčin Nejc Britof U14 1 0 0
Leskovar Peter Velesovo 1 0 0
Trebec Aleksander Triglav Podgorje 1 0 0
Nastran Gašper Niko Železniki 1 0 0
Gregorič Jakob Tržič 2012-Naklo 1 0 0
Nastran Jan Niko Železniki 1 0 0
Stare Nejc Bled 1 0 0
Iballi Florjan Velesovo 1 0 0
Rekelj Žiga Šenčur U14 1 0 0
Čemažar Max Zarica Kranj U14 1 0 0
Savinšek Jaka Šenčur U14 1 0 0
Kondić Milan Britof U14 1 0 0
Trček Jakob Žiri 1 0 0
Zorec Taj Zarica Kranj U14 1 0 0
Jenko Matej Velesovo 1 0 0
Čebašek Ambrož Bled 1 0 0
Kukovič Urban Tržič 2012-Naklo 1 0 0
Spreizer Miha Preddvor-Visoko 1 0 0
Ahčin Žan Britof U14 1 0 0
Višak Luka Bled 1 0 0
Lunar Lan Šenčur U14 1 0 0
Balkovec Urh Šenčur U14 1 1 0
Simeunić Aleksandar Zarica Kranj U14 1 1 0
Globočnik Jaka Velesovo 1 0 1
Ančimer Nik Velesovo 1 0 1
Bohinc Hušič Klemen Velesovo 1 0 1
Dolinar Rok Žiri 0 0 1
Lipavic Vid Britof U14 0 0 1
Biberović Denis Tržič 2012-Naklo 0 0 1
Hribernik Žiga Preddvor-Visoko 0 0 1
Krišelj Marko Zarica Kranj U14 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan