align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  03.09.17 
03.09.17  Preddvor-Visoko : prost
03.09.17  Britof U14 : Bled 0 : 2(0 : 0)
03.09.17  Velesovo : Niko Železniki 1 : 5(0 : 3)
03.09.17  Škofja Loka-Medvode U14 : Žiri 0 : 0(0 : 0)
03.09.17  Triglav Podgorje : Šenčur U14 2 : 2(1 : 1)
21.09.17  Zarica Kranj U14 : Tržič 2012-Naklo 0 : 6(0 : 4)
 2. krog  10.09.17 
10.09.17  prost : Šenčur U14
10.09.17  Žiri : Triglav Podgorje 1 : 1(1 : 1)
10.09.17  Tržič 2012-Naklo : Škofja Loka-Medvode U14 3 : 2(2 : 2)
10.09.17  Niko Železniki : Zarica Kranj U14 5 : 0(3 : 0)
10.09.17  Preddvor-Visoko : Britof U14 2 : 2(0 : 2)
21.09.17  Bled : Velesovo 7 : 0(5 : 0)
 3. krog  13.09.17 
13.09.17  Britof U14 : prost
13.09.17  Velesovo : Preddvor-Visoko 3 : 3(3 : 2)
13.09.17  Zarica Kranj U14 : Bled 0 : 11(0 : 7)
13.09.17  Škofja Loka-Medvode U14 : Niko Železniki 0 : 3(0 : 1)
13.09.17  Triglav Podgorje : Tržič 2012-Naklo 7 : 0(3 : 0)
13.09.17  Šenčur U14 : Žiri 2 : 1(1 : 0)
 4. krog  17.09.17 
17.09.17  prost : Žiri
17.09.17  Tržič 2012-Naklo : Šenčur U14 6 : 0(3 : 0)
17.09.17  Niko Železniki : Triglav Podgorje 3 : 2(1 : 2)
17.09.17  Bled : Škofja Loka-Medvode U14 5 : 3(4 : 0)
17.09.17  Preddvor-Visoko : Zarica Kranj U14 4 : 0(3 : 0)
17.09.17  Britof U14 : Velesovo 1 : 1(1 : 1)
 5. krog  24.09.17 
23.09.17  Šenčur U14 : Niko Železniki 6 : 1(3 : 0)
24.09.17  Žiri : Tržič 2012-Naklo 3 : 2(1 : 1)
24.09.17  Velesovo : prost
24.09.17  Zarica Kranj U14 : Britof U14 0 : 0(0 : 0)
24.09.17  Škofja Loka-Medvode U14 : Preddvor-Visoko 2 : 1(1 : 1)
25.09.17  Triglav Podgorje : Bled 6 : 3(2 : 2)
 6. krog  01.10.17 
01.10.17  prost : Tržič 2012-Naklo
01.10.17  Niko Železniki : Žiri 1 : 1(0 : 1)
01.10.17  Bled : Šenčur U14 3 : 0(2 : 0)
01.10.17  Preddvor-Visoko : Triglav Podgorje 2 : 3(2 : 1)
01.10.17  Britof U14 : Škofja Loka-Medvode U14 0 : 4(0 : 1)
01.10.17  Velesovo : Zarica Kranj U14 2 : 0(0 : 0)
 7. krog  08.10.17 
05.10.17  Britof U14 : Triglav Podgorje 0 : 8(0 : 4)
08.10.17  Zarica Kranj U14 : prost
08.10.17  Škofja Loka-Medvode U14 : Velesovo 12 : 1(6 : 0)
08.10.17  Žiri : Bled 1 : 3(0 : 2)
08.10.17  Tržič 2012-Naklo : Niko Železniki 4 : 2(3 : 2)
19.10.17  Šenčur U14 : Preddvor-Visoko 0 : 0(0 : 0)
 8. krog  11.10.17 
11.10.17  prost : Niko Železniki
11.10.17  Bled : Tržič 2012-Naklo 2 : 2(1 : 1)
11.10.17  Britof U14 : Šenčur U14 2 : 1(1 : 1)
11.10.17  Zarica Kranj U14 : Škofja Loka-Medvode U14 2 : 5(0 : 1)
12.10.17  Velesovo : Triglav Podgorje 0 : 10(0 : 6)
12.10.17  Preddvor-Visoko : Žiri 1 : 3(0 : 2)
 9. krog  15.10.17 
13.10.17  Šenčur U14 : Velesovo 5 : 0(3 : 0)
15.10.17  Žiri : Britof U14 0 : 1(0 : 0)
15.10.17  Tržič 2012-Naklo : Preddvor-Visoko 8 : 0(3 : 0)
15.10.17  Niko Železniki : Bled 1 : 2(1 : 2)
15.10.17  Škofja Loka-Medvode U14 : prost
15.10.17  Triglav Podgorje : Zarica Kranj U14 11 : 0(9 : 0)
 10. krog  22.10.17 
22.10.17  prost : Bled
22.10.17  Preddvor-Visoko : Niko Železniki 1 : 5(0 : 3)
22.10.17  Britof U14 : Tržič 2012-Naklo 1 : 7(0 : 2)
22.10.17  Velesovo : Žiri 0 : 1(0 : 0)
22.10.17  Zarica Kranj U14 : Šenčur U14 1 : 1(0 : 0)
22.10.17  Škofja Loka-Medvode U14 : Triglav Podgorje 0 : 2(0 : 0)
 11. krog  29.10.17 
26.10.17  Žiri : Zarica Kranj U14 6 : 1(3 : 0)
27.10.17  Šenčur U14 : Škofja Loka-Medvode U14 2 : 1(1 : 0)
29.10.17  Triglav Podgorje : prost
29.10.17  Tržič 2012-Naklo : Velesovo 6 : 0(4 : 0)
29.10.17  Niko Železniki : Britof U14 3 : 1(2 : 0)
29.10.17  Bled : Preddvor-Visoko 4 : 0(1 : 0)
 12. krog  08.04.18 
08.04.18  prost : Preddvor-Visoko
08.04.18  Bled : Britof U14 6 : 0(3 : 0)
08.04.18  Niko Železniki : Velesovo 13 : 1(8 : 0)
08.04.18  Tržič 2012-Naklo : Zarica Kranj U14 3 : 2(2 : 2)
08.04.18  Žiri : Škofja Loka-Medvode U14 6 : 1(3 : 0)
08.04.18  Šenčur U14 : Triglav Podgorje 0 : 0(0 : 0)
 13. krog  15.04.18 
15.04.18  Šenčur U14 : prost
15.04.18  Triglav Podgorje : Žiri 5 : 2(3 : 0)
15.04.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Tržič 2012-Naklo 1 : 4(0 : 1)
15.04.18  Zarica Kranj U14 : Niko Železniki 1 : 5(0 : 3)
15.04.18  Velesovo : Bled 1 : 11(1 : 7)
17.04.18  Britof U14 : Preddvor-Visoko 0 : 3(0 : 2)
 14. krog  22.04.18 
09.05.18  Tržič 2012-Naklo : Triglav Podgorje 3 : 2(1 : 1)
18.04.18  Žiri : Šenčur U14 0 : 6(0 : 1)
19.04.18  Bled : Zarica Kranj U14 8 : 1(3 : 0)
22.04.18  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode U14 1 : 2(0 : 0)
22.04.18  prost : Britof U14
22.04.18  Preddvor-Visoko : Velesovo 10 : 0(6 : 0)
 15. krog  26.04.18 
24.04.18  Velesovo : Britof U14 1 : 2(1 : 0)
26.04.18  Žiri : prost
26.04.18  Šenčur U14 : Tržič 2012-Naklo 4 : 1(4 : 1)
26.04.18  Triglav Podgorje : Niko Železniki 5 : 1(3 : 0)
26.04.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Bled 2 : 6(1 : 3)
26.04.18  Zarica Kranj U14 : Preddvor-Visoko 1 : 1(1 : 0)
 16. krog  06.05.18 
06.05.18  prost : Velesovo
06.05.18  Britof U14 : Zarica Kranj U14 0 : 0(0 : 0)
06.05.18  Preddvor-Visoko : Škofja Loka-Medvode U14 1 : 3(0 : 2)
06.05.18  Niko Železniki : Šenčur U14 4 : 4(1 : 2)
06.05.18  Tržič 2012-Naklo : Žiri 2 : 7(1 : 4)
17.05.18  Bled : Triglav Podgorje 1 : 5(0 : 2)
 17. krog  13.05.18 
13.05.18  Tržič 2012-Naklo : prost
13.05.18  Žiri : Niko Železniki 4 : 0(2 : 0)
13.05.18  Šenčur U14 : Bled 2 : 1(1 : 1)
13.05.18  Zarica Kranj U14 : Velesovo 9 : 0(3 : 0)
14.05.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Britof U14 2 : 1(1 : 0)
28.05.18  Triglav Podgorje : Preddvor-Visoko 12 : 0(4 : 0)
 18. krog  16.05.18 
16.05.18  Preddvor-Visoko : Šenčur U14 0 : 6(0 : 3)
16.05.18  Bled : Žiri 6 : 1(3 : 0)
16.05.18  Niko Železniki : Tržič 2012-Naklo 4 : 5(3 : 2)
16.05.18  prost : Zarica Kranj U14
17.05.18  Velesovo : Škofja Loka-Medvode U14 1 : 5(1 : 2)
24.05.18  Triglav Podgorje : Britof U14 9 : 0(6 : 0)
 19. krog  20.05.18 
07.06.18  Triglav Podgorje : Velesovo 23 : 0(9 : 0)
20.05.18  Niko Železniki : prost
20.05.18  Tržič 2012-Naklo : Bled 3 : 7(2 : 4)
20.05.18  Žiri : Preddvor-Visoko 5 : 1(1 : 1)
20.05.18  Šenčur U14 : Britof U14 7 : 0(6 : 0)
22.05.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Zarica Kranj U14 1 : 1(0 : 0)
 20. krog  27.05.18 
23.05.18  Preddvor-Visoko : Tržič 2012-Naklo 3 : 2(2 : 2)
27.05.18  Bled : Niko Železniki 2 : 4(2 : 2)
27.05.18  prost : Škofja Loka-Medvode U14
27.05.18  Zarica Kranj U14 : Triglav Podgorje 3 : 6(2 : 2)
28.05.18  Velesovo : Šenčur U14 0 : 13(0 : 6)
30.05.18  Britof U14 : Žiri 0 : 1(0 : 1)
 21. krog  03.06.18 
03.06.18  Bled : prost
03.06.18  Žiri : Velesovo 3 : 0()
03.06.18  Šenčur U14 : Zarica Kranj U14 9 : 1(4 : 0)
03.06.18  Triglav Podgorje : Škofja Loka-Medvode U14 12 : 1(9 : 1)
05.06.18  Niko Železniki : Preddvor-Visoko 5 : 0(3 : 0)
05.06.18  Tržič 2012-Naklo : Britof U14 7 : 1(3 : 1)
 22. krog  10.06.18 
07.06.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Šenčur U14 1 : 7(1 : 1)
10.06.18  Zarica Kranj U14 : Žiri 0 : 3(0 : 1)
10.06.18  Velesovo : Tržič 2012-Naklo 0 : 16(0 : 5)
10.06.18  Britof U14 : Niko Železniki 1 : 3(0 : 2)
10.06.18  Preddvor-Visoko : Bled 3 : 4(1 : 3)
10.06.18  prost : Triglav Podgorje
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan