align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 27. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Eržen Nace Žiri 22 4 0
Đokić Aleksandar Svoboda Ljubljana 19 4 0
Čamdžić Ermin Bled Hirter 14 0 0
Stanko Ladislav Bled Hirter 12 5 0
Kokalj Samo Tinex Šenčur 12 6 0
Gvardjančič Jernej Ivančna Gorica 11 0 0
Lovrec Dario Arne Tabor 69 8 0 0
Šmid Klavdij Tinex Šenčur 8 0 0
Gomboši Roman Arne Tabor 69 8 0 0
Kralj Tilen Ivančna Gorica 8 0 0
Zupančič Simon Zagorje 8 0 0
Nahtigal Tomaž Zagorje 8 6 0
Krolnik Jaka Bric Žiri 7 0 0
Rahne Nik Komenda 7 1 0
Boh Denis Brinje Grosuplje 7 4 0
Cankar Anže Bled Hirter 6 0 0
Strajnar Nal Brinje Grosuplje 6 0 0
Marinović Siniša Arne Tabor 69 6 0 0
Ožbolt Dominik Ivančna Gorica 6 1 0
Jogić Ervin Tinex Šenčur 5 0 0
Dindič Jasmin Svoboda Ljubljana 5 0 0
Udrih Jure Bled Hirter 5 0 0
Kurež Gašper Zagorje 5 0 0
Gligorević Zoran Žiri 5 0 0
Wolhar Jan Bled Hirter 5 0 0
Pirc Rok Zagorje 5 0 0
Kovačevič Kristjan Komenda 5 0 0
Šajn Marko Ivančna Gorica 5 2 0
Anželj Žiga Ivančna Gorica 4 0 0
Marčeta Danijel Sava Kranj 4 0 0
Cimerman Jaka Brinje Grosuplje 4 0 0
Adamič Niko Brinje Grosuplje 4 0 0
Dojčinović Vladimir Sava Kranj 4 0 0
Tomšič Kevin Brinje Grosuplje 4 0 0
Fortin Matevž Brinje Grosuplje 4 0 0
Mlinar Tilen Zagorje 4 0 0
Grašič Rok Bled Hirter 4 0 0
Aličaič Anel Svoboda Ljubljana 4 2 0
Ajkić Adis Svoboda Ljubljana 4 1 1
Ivanuša David Sava Kranj 3 0 0
Tratnik Matic Žiri 3 0 0
Križaj Jure Bled Hirter 3 0 0
Vranešič Žak Ivančna Gorica 3 0 0
Vasilić Aleksandar Komenda 3 0 0
Hasanaj Qendrim Sava Kranj 3 0 0
Palčič Žan Svoboda Ljubljana 3 0 0
Holešek Jan Zagorje 3 0 0
Potočar Primož Brinje Grosuplje 3 0 0
Marinšek Grega Komenda 3 0 0
Kranjc Matija Zagorje 3 0 0
Povh Matic Brinje Grosuplje 3 0 0
Olivo Erik Arne Tabor 69 3 0 0
Kongnyuy Dinnyuy Sava Kranj 3 0 0
Lesar Lenart Arne Tabor 69 3 0 0
Dojčinović Aleksandar Sava Kranj 3 0 0
Ljubijankić Emir Sava Kranj 3 0 0
Iglič Anže Komenda 3 1 0
Škerl Filip Arne Tabor 69 3 1 0
Varl Boštjan Bled Hirter 2 0 0
Kastelic Denis Ivančna Gorica 2 0 0
Raspashkovski Vasko Svoboda Ljubljana 2 0 0
Gaberšček Boštjan Bled Hirter 2 0 0
Markišić Elvis Tinex Šenčur 2 0 0
Kopač Matic Sava Kranj 2 0 0
Kujovič Selvad Arne Tabor 69 2 0 0
Klančišar Luka Zagorje 2 0 0
Krajnik Žan Sava Kranj 2 0 0
Zajc Erazem Sava Kranj 2 0 0
Žinič Igor Komenda 2 0 0
Marinac Dejan Žiri 2 0 0
Beganović Nermin Sava Kranj 2 0 0
Šporar Rok Brinje Grosuplje 2 0 0
Hribar Matevž Komenda 2 0 0
Eisele Nani Žiri 2 0 0
Fende Gašper Tinex Šenčur 2 0 0
Gorišek Anže Zagorje 2 0 0
Hokić Deniel Ivančna Gorica 2 0 0
Repnik Gašper Tinex Šenčur 2 0 0
Baloh Urban Komenda 2 0 0
Cvijić Nikola Brinje Grosuplje 2 0 0
Mahić Dino Ivančna Gorica 2 0 0
Remškar Moreno Bled Hirter 2 0 0
Bašić Denis Zagorje 2 1 0
Kočevar Domen Ivančna Gorica 1 0 0
Horžen Patrik Ivančna Gorica 1 0 0
Novak Gal Arne Tabor 69 1 0 0
Damjanović Miralem Sava Kranj 1 0 0
Šparovec Anže Brinje Grosuplje 1 0 0
Rožman Anže Komenda 1 0 0
Petrič David Brinje Grosuplje 1 0 0
Stožinič Alexander Brinje Grosuplje 1 0 0
Rozman Kristian Tinex Šenčur 1 0 0
Peternel Matej Žiri 1 0 0
Vodeb Nik Zagorje 1 0 0
Mahič Al Brinje Grosuplje 1 0 0
Šilc Tilen Sava Kranj 1 0 0
Bodiroža Aleksandar Tinex Šenčur 1 0 0
Arsić Srđan Tinex Šenčur 1 0 0
Kavčič Anže Žiri 1 0 0
Dedić David Brinje Grosuplje 1 0 0
Krevzel Panić Aleksander Arne Tabor 69 1 0 0
Trelc Janez Bled Hirter 1 0 0
Djukić Darko Bled Hirter 1 0 0
Jerina Matic Sava Kranj 1 0 0
Tratnik Klemen Arne Tabor 69 1 0 0
Bokal Žiga Arne Tabor 69 1 0 0
Dolžan Rok Tinex Šenčur 1 0 0
Zubak Marko Ivančna Gorica 1 0 0
Debeljak Jan Brinje Grosuplje 1 0 0
Trivunčevič Dragan Arne Tabor 69 1 0 0
Muratagić Alan Brinje Grosuplje 1 0 0
Nuhanovič Edi Svoboda Ljubljana 1 0 0
Nuhanovič Eni Svoboda Ljubljana 1 0 0
Zupančič Jure Tinex Šenčur 1 0 0
Černe Miha Brinje Grosuplje 1 0 0
Ambrožič Nejc Bled Hirter 1 0 0
Smajić Ervin Brinje Grosuplje 1 0 0
Perić Ivica Zagorje 1 0 0
Markič Luka Tinex Šenčur 1 0 0
Križman Julijan Komenda 1 0 0
Cvelfer Domadenik Jan Komenda 1 0 0
Dobnikar Miha Brinje Grosuplje 1 0 0
Štrancar Klemen Komenda 1 0 0
Ivanovski Miran Sava Kranj 1 0 0
Volaš Goran Svoboda Ljubljana 1 0 0
Vidović Boris Ivančna Gorica 1 0 0
Cimprič Gašper Svoboda Ljubljana 1 0 0
Grilc Marko Bled Hirter 1 0 0
Marinković Bojan Sava Kranj 1 0 0
Čuk Anže Žiri 1 0 0
Rexhepi Florgent Brinje Grosuplje 1 0 0
Kunič Domen Zagorje 1 0 0
Iličič Luka Sava Kranj 1 0 0
Husejnovič Denis Svoboda Ljubljana 1 1 0
Abdić Adnan Brinje Grosuplje 1 0 1
Fermišek Tadej Bled Hirter 1 0 1
Škrjanec Anže Bled Hirter 0 0 1
Hajdarević Adnan Brinje Grosuplje 0 0 1
Platiša Jošt Arne Tabor 69 0 0 2
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan