align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 5. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Lovrec Dario Arne Tabor 69 5 0 0
Gvardjančič Jernej Ivančna Gorica 5 0 0
Đokić Aleksandar Svoboda Ljubljana 5 1 0
Stanko Ladislav Bled Hirter 4 2 0
Kralj Tilen Ivančna Gorica 3 0 0
Adamič Niko Brinje Grosuplje 3 0 0
Rahne Nik Komenda 3 1 0
Kokalj Samo Tinex Šenčur 3 2 0
Dindič Jasmin Svoboda Ljubljana 2 0 0
Kastelic Denis Ivančna Gorica 2 0 0
Kranjc Matija Zagorje 2 0 0
Fortin Matevž Brinje Grosuplje 2 0 0
Jogić Ervin Tinex Šenčur 2 0 0
Gomboši Roman Arne Tabor 69 2 0 0
Palčič Žan Svoboda Ljubljana 2 0 0
Potočar Primož Brinje Grosuplje 2 0 0
Čamdžić Ermin Bled Hirter 2 0 0
Boh Denis Brinje Grosuplje 2 1 0
Ivanuša David Sava Kranj 1 0 0
Bokal Žiga Arne Tabor 69 1 0 0
Dojčinović Vladimir Sava Kranj 1 0 0
Kongnyuy Dinnyuy Sava Kranj 1 0 0
Cimerman Jaka Brinje Grosuplje 1 0 0
Udrih Jure Bled Hirter 1 0 0
Tratnik Matic Žiri 1 0 0
Marinović Siniša Arne Tabor 69 1 0 0
Holešek Jan Zagorje 1 0 0
Eržen Nace Žiri 1 0 0
Vranešič Žak Ivančna Gorica 1 0 0
Marinac Dejan Žiri 1 0 0
Beganović Nermin Sava Kranj 1 0 0
Wolhar Jan Bled Hirter 1 0 0
Dojčinović Aleksandar Sava Kranj 1 0 0
Muratagić Alan Brinje Grosuplje 1 0 0
Zupančič Jure Tinex Šenčur 1 0 0
Hasanaj Qendrim Sava Kranj 1 0 0
Rozman Kristian Tinex Šenčur 1 0 0
Černe Miha Brinje Grosuplje 1 0 0
Mlinar Tilen Zagorje 1 0 0
Zupančič Simon Zagorje 1 0 0
Cankar Anže Bled Hirter 1 0 0
Šajn Marko Ivančna Gorica 1 0 0
Kujovič Selvad Arne Tabor 69 1 0 0
Gligorević Zoran Žiri 1 0 0
Lesar Lenart Arne Tabor 69 1 0 0
Zajc Erazem Sava Kranj 1 0 0
Kavčič Anže Žiri 1 0 0
Aličaič Anel Svoboda Ljubljana 1 1 0
Husejnovič Denis Svoboda Ljubljana 1 1 0
Ožbolt Dominik Ivančna Gorica 1 1 0
Hajdarević Adnan Brinje Grosuplje 0 0 1
Škrjanec Anže Bled Hirter 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan