align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  18.08.18 
17.08.18  Tinex Šenčur : Arne Tabor 69 0 : 1(0 : 0)
18.08.18  Zagorje : Komenda 1 : 1(1 : 0)
18.08.18  Brinje Grosuplje : Svoboda Ljubljana 2 : 0(0 : 0)
18.08.18  Žiri : Sava Kranj 1 : 5(1 : 1)
18.08.18  Bled Hirter : Ivančna Gorica 0 : 0(0 : 0)
 2. krog  25.08.18 
25.08.18  Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 2(0 : 0)
25.08.18  Svoboda Ljubljana : Žiri 2 : 1(1 : 0)
25.08.18  Zagorje : Brinje Grosuplje 2 : 1(1 : 0)
26.08.18  Komenda : Arne Tabor 69 0 : 4(0 : 1)
26.08.18  Ivančna Gorica : Tinex Šenčur 4 : 2(2 : 0)
 3. krog  01.09.18 
01.09.18  Brinje Grosuplje : Komenda 6 : 0(2 : 0)
01.09.18  Žiri : Zagorje 1 : 2(1 : 1)
01.09.18  Bled Hirter : Svoboda Ljubljana 6 : 3(2 : 2)
02.09.18  Arne Tabor 69 : Ivančna Gorica 3 : 4(1 : 1)
31.08.18  Tinex Šenčur : Sava Kranj 2 : 1(0 : 0)
 4. krog  08.09.18 
08.09.18  Sava Kranj : Arne Tabor 69 1 : 0(1 : 0)
08.09.18  Svoboda Ljubljana : Tinex Šenčur 4 : 3(1 : 0)
08.09.18  Zagorje : Bled Hirter 0 : 0(0 : 0)
08.09.18  Brinje Grosuplje : Žiri 2 : 2(2 : 0)
09.09.18  Komenda : Ivančna Gorica 0 : 4(0 : 2)
 5. krog  15.09.18 
14.09.18  Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1(1 : 1)
15.09.18  Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3(1 : 1)
15.09.18  Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0(1 : 0)
15.09.18  Žiri : Komenda 0 : 2(0 : 1)
18.09.18  Bled Hirter : Brinje Grosuplje 2 : 1(0 : 0)
25.09.18  Tinex Šenčur : Zagorje
 6. krog  22.09.18 
22.09.18  Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica
22.09.18  Zagorje : Arne Tabor 69
22.09.18  Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur
22.09.18  Žiri : Bled Hirter
22.09.18  Sava Kranj : Komenda
 7. krog  29.09.18 
28.09.18  Tinex Šenčur : Žiri
29.09.18  Arne Tabor 69 : Brinje Grosuplje
29.09.18  Ivančna Gorica : Zagorje
29.09.18  Sava Kranj : Svoboda Ljubljana
30.09.18  Bled Hirter : Komenda
 8. krog  06.10.18 
06.10.18  Zagorje : Sava Kranj
06.10.18  Brinje Grosuplje : Ivančna Gorica
06.10.18  Žiri : Arne Tabor 69
06.10.18  Bled Hirter : Tinex Šenčur
07.10.18  Komenda : Svoboda Ljubljana
 9. krog  13.10.18 
13.10.18  Tinex Šenčur : Komenda
13.10.18  Arne Tabor 69 : Bled Hirter
13.10.18  Ivančna Gorica : Žiri
13.10.18  Sava Kranj : Brinje Grosuplje
13.10.18  Svoboda Ljubljana : Zagorje
 10. krog  20.10.18 
20.10.18  Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje
20.10.18  Sava Kranj : Žiri
20.10.18  Ivančna Gorica : Bled Hirter
20.10.18  Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur
21.10.18  Komenda : Zagorje
 11. krog  27.10.18 
27.10.18  Arne Tabor 69 : Komenda
27.10.18  Tinex Šenčur : Ivančna Gorica
27.10.18  Bled Hirter : Sava Kranj
27.10.18  Žiri : Svoboda Ljubljana
27.10.18  Brinje Grosuplje : Zagorje
 12. krog  03.11.18 
03.11.18  Zagorje : Žiri
03.11.18  Svoboda Ljubljana : Bled Hirter
03.11.18  Sava Kranj : Tinex Šenčur
03.11.18  Ivančna Gorica : Arne Tabor 69
04.11.18  Komenda : Brinje Grosuplje
 13. krog  10.11.18 
10.11.18  Ivančna Gorica : Komenda
10.11.18  Arne Tabor 69 : Sava Kranj
10.11.18  Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana
10.11.18  Bled Hirter : Zagorje
10.11.18  Žiri : Brinje Grosuplje
 14. krog  17.11.18 
17.11.18  Brinje Grosuplje : Bled Hirter
17.11.18  Zagorje : Tinex Šenčur
17.11.18  Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69
17.11.18  Sava Kranj : Ivančna Gorica
18.11.18  Komenda : Žiri
 15. krog  24.11.18 
24.11.18  Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana
24.11.18  Arne Tabor 69 : Zagorje
24.11.18  Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje
24.11.18  Bled Hirter : Žiri
24.11.18  Komenda : Sava Kranj
 16. krog  16.03.19 
16.03.19  Žiri : Tinex Šenčur
16.03.19  Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69
16.03.19  Zagorje : Ivančna Gorica
16.03.19  Svoboda Ljubljana : Sava Kranj
17.03.19  Komenda : Bled Hirter
 17. krog  23.03.19 
23.03.19  Svoboda Ljubljana : Komenda
23.03.19  Sava Kranj : Zagorje
23.03.19  Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje
23.03.19  Arne Tabor 69 : Žiri
23.03.19  Tinex Šenčur : Bled Hirter
 18. krog  30.03.19 
30.03.19  Bled Hirter : Arne Tabor 69
30.03.19  Žiri : Ivančna Gorica
30.03.19  Brinje Grosuplje : Sava Kranj
30.03.19  Zagorje : Svoboda Ljubljana
31.03.19  Komenda : Tinex Šenčur
 19. krog  06.04.19 
06.04.19  1 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
06.04.19  2 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
06.04.19  3 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
06.04.19  4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
06.04.19  5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 20. krog  13.04.19 
13.04.19  5 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
13.04.19  6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
13.04.19  7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
13.04.19  8 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
13.04.19  9 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 21. krog  20.04.19 
20.04.19  10 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
20.04.19  1 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
20.04.19  2 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
20.04.19  3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
20.04.19  4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 22. krog  27.04.19 
27.04.19  4 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
27.04.19  5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
27.04.19  6 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
27.04.19  7 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
27.04.19  8 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
 23. krog  04.05.19 
04.05.19  10 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
04.05.19  9 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
04.05.19  1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
04.05.19  2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
04.05.19  3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 24. krog  11.05.19 
11.05.19  3 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
11.05.19  4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
11.05.19  5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
11.05.19  6 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
11.05.19  7 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 25. krog  18.05.19 
18.05.19  10 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
18.05.19  8 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
18.05.19  9 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
18.05.19  1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
18.05.19  2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 26. krog  25.05.19 
25.05.19  2 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
25.05.19  3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
25.05.19  4 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
25.05.19  5 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
25.05.19  6 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 27. krog  01.06.19 
01.06.19  10 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
01.06.19  7 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
01.06.19  8 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
01.06.19  9 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
01.06.19  1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan