align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  18.08.18 
17.08.18  Tinex Šenčur : Arne Tabor 69 0 : 1(0 : 0)
18.08.18  Zagorje : Komenda 1 : 1(1 : 0)
18.08.18  Brinje Grosuplje : Svoboda Ljubljana 2 : 0(0 : 0)
18.08.18  Žiri : Sava Kranj 1 : 5(1 : 1)
18.08.18  Bled Hirter : Ivančna Gorica 0 : 0(0 : 0)
 2. krog  25.08.18 
25.08.18  Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 2(0 : 0)
25.08.18  Svoboda Ljubljana : Žiri 2 : 1(1 : 0)
25.08.18  Zagorje : Brinje Grosuplje 2 : 1(1 : 0)
26.08.18  Komenda : Arne Tabor 69 0 : 4(0 : 1)
26.08.18  Ivančna Gorica : Tinex Šenčur 4 : 2(2 : 0)
 3. krog  01.09.18 
01.09.18  Brinje Grosuplje : Komenda 6 : 0(2 : 0)
01.09.18  Žiri : Zagorje 1 : 2(1 : 1)
01.09.18  Bled Hirter : Svoboda Ljubljana 6 : 3(2 : 2)
02.09.18  Arne Tabor 69 : Ivančna Gorica 3 : 4(1 : 1)
31.08.18  Tinex Šenčur : Sava Kranj 2 : 1(0 : 0)
 4. krog  08.09.18 
08.09.18  Sava Kranj : Arne Tabor 69 1 : 0(1 : 0)
08.09.18  Svoboda Ljubljana : Tinex Šenčur 4 : 3(1 : 0)
08.09.18  Zagorje : Bled Hirter 0 : 0(0 : 0)
08.09.18  Brinje Grosuplje : Žiri 2 : 2(2 : 0)
09.09.18  Komenda : Ivančna Gorica 0 : 4(0 : 2)
 5. krog  15.09.18 
14.09.18  Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1(1 : 1)
15.09.18  Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3(1 : 1)
15.09.18  Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0(1 : 0)
15.09.18  Žiri : Komenda 0 : 2(0 : 1)
18.09.18  Bled Hirter : Brinje Grosuplje 2 : 1(0 : 0)
25.09.18  Tinex Šenčur : Zagorje 2 : 3(1 : 1)
 6. krog  22.09.18 
22.09.18  Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3(2 : 3)
22.09.18  Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1(0 : 0)
22.09.18  Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1(2 : 0)
22.09.18  Žiri : Bled Hirter 1 : 3(1 : 1)
22.09.18  Sava Kranj : Komenda 4 : 2(2 : 1)
 7. krog  29.09.18 
28.09.18  Tinex Šenčur : Žiri 0 : 1(0 : 1)
29.09.18  Arne Tabor 69 : Brinje Grosuplje 0 : 1(0 : 0)
29.09.18  Ivančna Gorica : Zagorje 3 : 1(2 : 0)
29.09.18  Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 2 : 1(2 : 0)
30.09.18  Bled Hirter : Komenda 2 : 2(1 : 0)
 8. krog  06.10.18 
06.10.18  Zagorje : Sava Kranj 3 : 1(1 : 1)
06.10.18  Brinje Grosuplje : Ivančna Gorica 1 : 0(1 : 0)
06.10.18  Žiri : Arne Tabor 69 2 : 2(1 : 0)
06.10.18  Bled Hirter : Tinex Šenčur 3 : 0(2 : 0)
07.10.18  Komenda : Svoboda Ljubljana 0 : 0(0 : 0)
 9. krog  13.10.18 
12.10.18  Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1(1 : 0)
13.10.18  Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1(1 : 0)
13.10.18  Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1(0 : 0)
13.10.18  Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1(1 : 0)
13.10.18  Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0(0 : 0)
 10. krog  20.10.18 
20.10.18  Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0(0 : 0)
20.10.18  Sava Kranj : Žiri 1 : 1(0 : 1)
20.10.18  Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2(0 : 1)
20.10.18  Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2(2 : 0)
21.10.18  Komenda : Zagorje 1 : 5(0 : 2)
 11. krog  27.10.18 
27.10.18  Arne Tabor 69 : Komenda 1 : 2(0 : 1)
27.10.18  Bled Hirter : Sava Kranj 5 : 0(2 : 0)
27.10.18  Žiri : Svoboda Ljubljana 2 : 0(1 : 0)
27.10.18  Brinje Grosuplje : Zagorje 3 : 1(1 : 0)
28.10.18  Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 1 : 3(0 : 2)
 12. krog  03.11.18 
03.11.18  Zagorje : Žiri 3 : 2(3 : 1)
03.11.18  Svoboda Ljubljana : Bled Hirter 0 : 2(0 : 0)
03.11.18  Ivančna Gorica : Arne Tabor 69 3 : 0(2 : 0)
04.11.18  Komenda : Brinje Grosuplje 2 : 0(2 : 0)
31.10.18  Sava Kranj : Tinex Šenčur 3 : 4(2 : 3)
 13. krog  10.11.18 
09.11.18  Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4(1 : 1)
10.11.18  Bled Hirter : Zagorje 6 : 0(2 : 0)
10.11.18  Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3(0 : 2)
11.11.18  Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1(0 : 0)
11.11.18  Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0(0 : 0)
 14. krog  17.11.18 
17.11.18  Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2(0 : 0)
17.11.18  Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0(1 : 0)
17.11.18  Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1(1 : 1)
17.11.18  Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1(0 : 0)
18.11.18  Komenda : Žiri 2 : 2(1 : 1)
 15. krog  24.11.18 
23.11.18  Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1(1 : 0)
24.11.18  Bled Hirter : Žiri 5 : 0(1 : 0)
24.11.18  Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1(1 : 0)
24.11.18  Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0(0 : 0)
25.11.18  Komenda : Sava Kranj 3 : 1(1 : 1)
 16. krog  16.03.19 
16.03.19  Žiri : Tinex Šenčur 2 : 2(0 : 1)
16.03.19  Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69 1 : 1(0 : 1)
16.03.19  Zagorje : Ivančna Gorica 2 : 1(1 : 0)
16.03.19  Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 2 : 0(2 : 0)
17.03.19  Komenda : Bled Hirter 1 : 3(1 : 1)
 17. krog  23.03.19 
22.03.19  Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 1(0 : 1)
23.03.19  Svoboda Ljubljana : Komenda 1 : 1(0 : 1)
23.03.19  Sava Kranj : Zagorje 0 : 2(0 : 1)
23.03.19  Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje 2 : 3(1 : 2)
23.03.19  Arne Tabor 69 : Žiri 0 : 0(0 : 0)
 18. krog  30.03.19 
30.03.19  Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0(0 : 0)
30.03.19  Žiri : Ivančna Gorica 1 : 2(1 : 1)
31.03.19  Brinje Grosuplje : Sava Kranj 3 : 1(2 : 0)
31.03.19  Zagorje : Svoboda Ljubljana 3 : 0(0 : 0)
31.03.19  Komenda : Tinex Šenčur 0 : 1(0 : 0)
 19. krog  06.04.19 
06.04.19  Bled Hirter : Žiri 0 : 5(0 : 2)
06.04.19  Ivančna Gorica : Sava Kranj 2 : 2(1 : 1)
06.04.19  Brinje Grosuplje : Komenda 2 : 2(1 : 1)
06.04.19  Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 2 : 1(2 : 0)
07.04.19  Zagorje : Tinex Šenčur 3 : 1(1 : 0)
 20. krog  13.04.19 
12.04.19  Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1(0 : 0)
13.04.19  Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0(0 : 0)
13.04.19  Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1(1 : 0)
13.04.19  Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4(1 : 1)
13.04.19  Komenda : Zagorje 2 : 2(0 : 1)
 21. krog  20.04.19 
20.04.19  Žiri : Sava Kranj 1 : 1(0 : 0)
20.04.19  Bled Hirter : Tinex Šenčur 5 : 1(3 : 0)
20.04.19  Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1(1 : 0)
20.04.19  Zagorje : Svoboda Ljubljana 1 : 1(1 : 0)
24.04.19  Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69 2 : 1(0 : 0)
 22. krog  27.04.19 
26.04.19  Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3(2 : 1)
27.04.19  Arne Tabor 69 : Zagorje 0 : 3(0 : 1)
27.04.19  Tinex Šenčur : Sava Kranj 1 : 1(0 : 1)
28.04.19  Brinje Grosuplje : Žiri 1 : 2(1 : 1)
28.04.19  Komenda : Bled Hirter 0 : 3(0 : 0)
 23. krog  04.05.19 
04.05.19  Žiri : Tinex Šenčur 0 : 1(0 : 1)
04.05.19  Sava Kranj : Komenda 2 : 0(0 : 0)
04.05.19  Ivančna Gorica : Arne Tabor 69 1 : 2(0 : 1)
04.05.19  Zagorje : Brinje Grosuplje 2 : 0(0 : 0)
15.05.19  Bled Hirter : Svoboda Ljubljana 2 : 2(0 : 0)
 24. krog  11.05.19 
11.05.19  Zagorje : Žiri 2 : 4(1 : 2)
11.05.19  Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1(0 : 0)
11.05.19  Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 2 : 1(0 : 1)
12.05.19  Komenda : Tinex Šenčur 0 : 1(0 : 1)
22.05.19  Brinje Grosuplje : Ivančna Gorica 2 : 0(0 : 0)
 25. krog  18.05.19 
18.05.19  Žiri : Komenda 5 : 2(2 : 1)
18.05.19  Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 1 : 2(0 : 1)
18.05.19  Sava Kranj : Arne Tabor 69 2 : 2(1 : 1)
18.05.19  Ivančna Gorica : Zagorje 1 : 1(0 : 0)
19.05.19  Bled Hirter : Brinje Grosuplje 3 : 1(1 : 0)
 26. krog  25.05.19 
25.05.19  Ivančna Gorica : Žiri 1 : 4(0 : 2)
25.05.19  Zagorje : Bled Hirter 2 : 1(1 : 0)
25.05.19  Brinje Grosuplje : Sava Kranj 3 : 3(1 : 2)
25.05.19  Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 0 : 1(0 : 0)
25.05.19  Svoboda Ljubljana : Komenda 3 : 2(0 : 1)
 27. krog  01.06.19 
01.06.19  Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1(1 : 0)
01.06.19  Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2(0 : 1)
01.06.19  Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1(1 : 1)
01.06.19  Sava Kranj : Zagorje 4 : 2(2 : 0)
01.06.19  Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0(0 : 0)
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan