align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 10. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Đokić Aleksandar Svoboda Ljubljana 16 5 0
Debenjak Grega TKK Tolmin 9 1 0
Dorniž Gregor Brinje Grosuplje 7 0 0
Kopač Matic Sava Kranj 7 2 0
Džuzdanović Amel Primorje 7 3 0
Dindič Jasmin Svoboda Ljubljana 6 0 0
Kodermac Jakob Primorje 6 0 0
Stanko Ladislav Bled Hirter 6 3 0
Kokalj Samo Tinex Šenčur 6 4 0
Babić Miha Kočevje 5 0 0
Eržen Nace Žiri 5 1 0
Bragato Luka Adria 4 0 0
Parežanin Uroš Tinex Šenčur 4 0 0
Idrizi Tim Sava Kranj 4 0 0
Cankar Anže Sava Kranj 4 0 0
Remškar Moreno Bled Hirter 4 0 0
Zemljak Matej Elta Izola 4 1 0
Akpomudia Ogochukwu Prince Arne Tabor 69 4 1 0
Gutić Din Ilirija 1911 3 0 0
Škerl Filip Brinje Grosuplje 3 0 0
Nagode Tilen Primorje 3 0 0
Štrancar Klemen Svoboda Ljubljana 3 0 0
Krolnik Jaka Bric Žiri 3 0 0
Milijašević Miloš Adria 3 0 0
Ivanovski Miran Svoboda Ljubljana 3 0 0
Corn Jaka Ilirija 1911 3 1 0
Hlede Tine Adria 3 1 0
Ibraimov Đan Doan Sava Kranj 2 0 0
Tavčar Aljaž Ilirija 1911 2 0 0
Mahič Al Brinje Grosuplje 2 0 0
Keranović Alen Fama Vipava 2 0 0
Zajc Erazem Sava Kranj 2 0 0
Bosnić Kenen Ilirija 1911 2 0 0
Kržišnik Nejc Žiri 2 0 0
Ribnikar Gal Tinex Šenčur 2 0 0
Pavlin Rok Adria 2 0 0
Leban Žan Primorje 2 0 0
Rexhepi Florgent Brinje Grosuplje 2 0 0
Jogić Ervin Tinex Šenčur 2 1 0
Varl Boštjan Bled Hirter 1 0 0
Ivanuša David Tinex Šenčur 1 0 0
Panič Nardin Jakob Fama Vipava 1 0 0
Založnik Luka Kočevje 1 0 0
Lesjak Sebastian TKK Tolmin 1 0 0
Žibert Lan Ilirija 1911 1 0 0
Raspashkovski Vasko Svoboda Ljubljana 1 0 0
Kavčič Bine TKK Tolmin 1 0 0
Šturm Jani TKK Tolmin 1 0 0
Kravanja Tine TKK Tolmin 1 0 0
Dolžan Rok Tinex Šenčur 1 0 0
Kadrija Taulant Primorje 1 0 0
Kumer Nejc TKK Tolmin 1 0 0
Stožinič Alexander Žiri 1 0 0
Bratina Mark Ilirija 1911 1 0 0
Pavlovič Nejc Kočevje 1 0 0
Cimerman Jaka Brinje Grosuplje 1 0 0
Pavić Vanja Svoboda Ljubljana 1 0 0
Terčič Andrej Elta Izola 1 0 0
Kamšek Izidor Erazem Bled Hirter 1 0 0
Tramte Tine Tinex Šenčur 1 0 0
Kavčič Anže Žiri 1 0 0
Jerman Jan Elta Izola 1 0 0
Torkar Miha Adria 1 0 0
Klarić Mark Elta Izola 1 0 0
Ribič Žan Elta Izola 1 0 0
Djukić Darko Bled Hirter 1 0 0
Vesel David Kočevje 1 0 0
Tutuš Branko Fama Vipava 1 0 0
Gavrić Aleksandar Elta Izola 1 0 0
Bokal Žiga Arne Tabor 69 1 0 0
Kandare Jure Fama Vipava 1 0 0
Pašić Armin Bled Hirter 1 0 0
Lipovec Luka Tinex Šenčur 1 0 0
Trivunčevič Dragan Arne Tabor 69 1 0 0
Wolhar Jan Bled Hirter 1 0 0
Gomboši Roman Arne Tabor 69 1 0 0
Šporar Rok Brinje Grosuplje 1 0 0
Boh Denis Brinje Grosuplje 1 0 0
Povh Matic Brinje Grosuplje 1 0 0
Veselaj Getuar Ilirija 1911 1 0 0
Hodžić Anel Kočevje 1 0 0
Kos Gregor TKK Tolmin 1 0 0
Lesar Lenart Arne Tabor 69 1 0 0
Judež Klemen Svoboda Ljubljana 1 0 0
Kosi Anže Ilirija 1911 1 0 0
Olivo Erik Arne Tabor 69 1 0 0
Plavšič Vajde Nik Primorje 1 0 0
Čamdžić Ermin Bled Hirter 1 0 0
Žižmond Matej Fama Vipava 1 0 0
Marinović Siniša Arne Tabor 69 1 0 0
Repnik Gašper Tinex Šenčur 1 0 0
Fortin Matevž Arne Tabor 69 1 0 0
Mingotti Lucas Elta Izola 1 0 0
Komel Vili Adria 1 0 0
Oduh Simon Abutu Ilirija 1911 1 0 0
Domijan Rok Žiri 1 0 0
Aličaič Anel Svoboda Ljubljana 1 0 0
Einsiedler Andraž Brinje Grosuplje 1 0 0
Zugan Edi Elta Izola 1 0 0
Kuhar Jaka Fama Vipava 1 0 0
Šajn Marko Svoboda Ljubljana 1 0 0
Hočevar Maj Kočevje 1 0 0
Iličič Luka Sava Kranj 1 0 0
Kuraj Anže Primorje 1 1 0
Potočnik Domen Bled Hirter 1 0 1
Bin Amat Ngadi Sajrul Žiri 0 0 1
Koblar Jan Žiri 0 0 1
Grahovac Dragan Kočevje 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan