align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 14. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Đokić Aleksandar Svoboda Ljubljana 20 7 0
Debenjak Grega TKK Tolmin 14 1 0
Džuzdanović Amel Primorje 10 4 0
Eržen Nace Žiri 10 4 0
Dindič Jasmin Svoboda Ljubljana 8 0 0
Akpomudia Ogochukwu Prince Arne Tabor 69 8 2 0
Kokalj Samo Tinex Šenčur 8 4 0
Nagode Tilen Primorje 7 0 0
Kodermac Jakob Primorje 7 0 0
Dorniž Gregor Brinje Grosuplje 7 0 0
Kopač Matic Sava Kranj 7 2 0
Stanko Ladislav Bled Hirter 7 4 0
Babić Miha Kočevje 6 0 0
Idrizi Tim Sava Kranj 6 0 0
Cankar Anže Sava Kranj 5 0 0
Remškar Moreno Bled Hirter 5 0 0
Zemljak Matej Elta Izola 5 1 0
Bragato Luka Adria 4 0 0
Škerl Filip Brinje Grosuplje 4 0 0
Parežanin Uroš Tinex Šenčur 4 0 0
Štrancar Klemen Svoboda Ljubljana 4 0 0
Krolnik Jaka Bric Žiri 4 0 0
Corn Jaka Ilirija 1911 4 2 0
Gutić Din Ilirija 1911 3 0 0
Mahič Al Brinje Grosuplje 3 0 0
Klepac Boštjan Adria 3 0 0
Milijašević Miloš Adria 3 0 0
Ivanovski Miran Svoboda Ljubljana 3 0 0
Leban Žan Primorje 3 0 0
Šajn Marko Svoboda Ljubljana 3 0 0
Hlede Tine Adria 3 1 0
Boh Denis Brinje Grosuplje 3 1 0
Varl Boštjan Bled Hirter 2 0 0
Lesjak Sebastian TKK Tolmin 2 0 0
Ibraimov Đan Doan Sava Kranj 2 0 0
Tavčar Aljaž Ilirija 1911 2 0 0
Keranović Alen Fama Vipava 2 0 0
Pavlovič Nejc Kočevje 2 0 0
Djukić Darko Bled Hirter 2 0 0
Zajc Erazem Sava Kranj 2 0 0
Bosnić Kenen Ilirija 1911 2 0 0
Pašić Armin Bled Hirter 2 0 0
Povh Matic Brinje Grosuplje 2 0 0
Kržišnik Nejc Žiri 2 0 0
Kosi Anže Ilirija 1911 2 0 0
Ribnikar Gal Tinex Šenčur 2 0 0
Pavlin Rok Adria 2 0 0
Fortin Matevž Arne Tabor 69 2 0 0
Mingotti Lucas Elta Izola 2 0 0
Komel Vili Adria 2 0 0
Aličaič Anel Svoboda Ljubljana 2 0 0
Hočevar Maj Kočevje 2 0 0
Rexhepi Florgent Brinje Grosuplje 2 0 0
Jogić Ervin Tinex Šenčur 2 1 0
Ivanuša David Tinex Šenčur 1 0 0
Panič Nardin Jakob Fama Vipava 1 0 0
Založnik Luka Kočevje 1 0 0
Žibert Lan Ilirija 1911 1 0 0
Raspashkovski Vasko Svoboda Ljubljana 1 0 0
Kavčič Bine TKK Tolmin 1 0 0
Šturm Jani TKK Tolmin 1 0 0
Kravanja Tine TKK Tolmin 1 0 0
Dolžan Rok Tinex Šenčur 1 0 0
Kadrija Taulant Primorje 1 0 0
Kumer Nejc TKK Tolmin 1 0 0
Stožinič Alexander Žiri 1 0 0
Bratina Mark Ilirija 1911 1 0 0
Kunstelj Gaj Kočevje 1 0 0
Bodiroža Aleksandar Sava Kranj 1 0 0
Cimerman Jaka Brinje Grosuplje 1 0 0
Pavić Vanja Svoboda Ljubljana 1 0 0
Terčič Andrej Elta Izola 1 0 0
Kamšek Izidor Erazem Bled Hirter 1 0 0
Masten Nik Adria 1 0 0
Tramte Tine Tinex Šenčur 1 0 0
Kavčič Anže Žiri 1 0 0
Jerman Jan Elta Izola 1 0 0
Torkar Miha Adria 1 0 0
Klarić Mark Elta Izola 1 0 0
Golja Aljaž Elta Izola 1 0 0
Radovanović Blažo Elta Izola 1 0 0
Ribič Žan Elta Izola 1 0 0
Vesel David Kočevje 1 0 0
Tutuš Branko Fama Vipava 1 0 0
Rodica Tomaž Elta Izola 1 0 0
Gvardjančič Jernej Tinex Šenčur 1 0 0
Gavrić Aleksandar Elta Izola 1 0 0
Koler Nejc Brinje Grosuplje 1 0 0
Bokal Žiga Arne Tabor 69 1 0 0
Kandare Jure Fama Vipava 1 0 0
Čarman Djuran Simon Tinex Šenčur 1 0 0
Lipovec Luka Tinex Šenčur 1 0 0
Trivunčevič Dragan Arne Tabor 69 1 0 0
Wolhar Jan Bled Hirter 1 0 0
Gomboši Roman Arne Tabor 69 1 0 0
Ambrožič Nejc Bled Hirter 1 0 0
Nuhanovič Edi Svoboda Ljubljana 1 0 0
Šporar Rok Brinje Grosuplje 1 0 0
Lukman Žiga Arne Tabor 69 1 0 0
Veselaj Getuar Ilirija 1911 1 0 0
Božič Domen Fama Vipava 1 0 0
Leban Tilen Fama Vipava 1 0 0
Hodžić Anel Kočevje 1 0 0
Kos Gregor TKK Tolmin 1 0 0
Lesar Lenart Arne Tabor 69 1 0 0
Judež Klemen Svoboda Ljubljana 1 0 0
Olivo Erik Arne Tabor 69 1 0 0
Podgoršek Žan Primorje 1 0 0
Plavšič Vajde Nik Primorje 1 0 0
Čamdžić Ermin Bled Hirter 1 0 0
Žižmond Matej Fama Vipava 1 0 0
Marinović Siniša Arne Tabor 69 1 0 0
Repnik Gašper Tinex Šenčur 1 0 0
Klančnik Domen Brinje Grosuplje 1 0 0
Frelih Boštjan Žiri 1 0 0
Kuraj Jaka Primorje 1 0 0
Oduh Simon Abutu Ilirija 1911 1 0 0
Destani Edison Ilirija 1911 1 0 0
Domijan Rok Žiri 1 0 0
Einsiedler Andraž Brinje Grosuplje 1 0 0
Zugan Edi Elta Izola 1 0 0
Kuhar Jaka Fama Vipava 1 0 0
Cimprič Gašper Svoboda Ljubljana 1 0 0
Kolar Klemen Svoboda Ljubljana 1 0 0
Mahić Dino Ilirija 1911 1 0 0
Iličič Luka Sava Kranj 1 0 0
Kuraj Anže Primorje 1 1 0
Potočnik Domen Bled Hirter 1 0 1
Bin Amat Ngadi Sajrul Žiri 0 0 1
Koblar Jan Žiri 0 0 1
Grahovac Dragan Kočevje 0 0 1
Simič Jon Arne Tabor 69 0 0 2
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan