align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 10. krog 19.10.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Svoboda Ljubljana 10 6 4 0 34:15 22
2. Primorje 10 6 3 1 21:13 21
3. Brinje Grosuplje 10 6 1 3 20:8 19
4. Sava Kranj 10 5 2 3 20:13 17
5. Tinex Šenčur 10 5 2 3 20:15 17
6. Bled Hirter 10 5 2 3 17:19 17
7. TKK Tolmin 10 3 3 4 15:16 12
8. Fama Vipava 10 3 3 4 8:12 12
9. Ilirija 1911 10 1 8 1 15:13 11
10. Elta Izola 10 2 4 4 11:17 10
11. Adria 10 1 5 4 14:18 8
12. Arne Tabor 69 10 1 5 4 11:16 8
13. Kočevje 10 2 1 7 10:32 7
14. Žiri 10 0 5 5 13:22 5
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur:Ilirija 1911 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Primorje:Svoboda Ljubljana 4 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bled Hirter:TKK Tolmin 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Adria:Sava Kranj 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Žiri:Elta Izola 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Fama Vipava 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Kočevje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur:Brinje Grosuplje 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Primorje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Adria 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Žiri 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Elta Izola:Bled Hirter 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Fama Vipava:Kočevje 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
TKK Tolmin:Arne Tabor 69 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
8. krog 05.10.19
Primorje:Tinex Šenčur 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Sava Kranj 4 : 3 (2 : 2) zapisnik
Adria:Ilirija 1911 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Kočevje:TKK Tolmin 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Elta Izola 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Svoboda Ljubljana 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
Brinje Grosuplje:Fama Vipava 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 28.09.19
Tinex Šenčur:Adria 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Bled Hirter 6 : 2 (4 : 0) zapisnik
Primorje:Brinje Grosuplje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Arne Tabor 69 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Elta Izola:Kočevje 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Fama Vipava 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Žiri 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
6. krog 21.09.19
Kočevje:Sava Kranj 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda Ljubljana 3 : 4 (2 : 2) zapisnik
Žiri:Tinex Šenčur 2 : 3 (0 : 0) zapisnik
Adria:Primorje 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Fama Vipava:Elta Izola 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Brinje Grosuplje:TKK Tolmin 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Ilirija 1911 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana:Kočevje 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tinex Šenčur:Bled Hirter 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Primorje:Žiri 3 : 3 (0 : 2) zapisnik
Adria:Brinje Grosuplje 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Ilirija 1911:Arne Tabor 69 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Elta Izola:TKK Tolmin 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Fama Vipava 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
4. krog 07.09.19
Fama Vipava:Svoboda Ljubljana 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Tinex Šenčur 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
Brinje Grosuplje:Elta Izola 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Adria 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Sava Kranj 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Bled Hirter:Primorje 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kočevje:Ilirija 1911 2 : 5 (1 : 4) zapisnik
3. krog 31.08.19
Svoboda Ljubljana:TKK Tolmin 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Tinex Šenčur:Kočevje 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Žiri:Brinje Grosuplje 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Primorje:Arne Tabor 69 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Elta Izola 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Adria:Bled Hirter 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Fama Vipava 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
2. krog 24.08.19
Brinje Grosuplje:Sava Kranj 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Ilirija 1911 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Elta Izola:Svoboda Ljubljana 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Kočevje:Primorje 1 : 4 (0 : 4) zapisnik
Bled Hirter:Žiri 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Fama Vipava:Tinex Šenčur 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Adria 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Adria 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur:TKK Tolmin 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Primorje:Fama Vipava 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Adria:Kočevje 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Sava Kranj 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Elta Izola 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Arne Tabor 69 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Brinje Grosuplje 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan