align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 10. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Lavtar Gašper Šobec Lesce 8 2 0
Kolenović Dino Zarica Kranj 7 1 0
Gartnar Filip Žiri 6 0 0
Fister Maks Šobec Lesce 5 0 0
Zahariev Martin Zarica Kranj 5 0 0
Jaklič Kristjan Zarica Kranj 5 0 0
Kasapović Ken Šobec Lesce 5 0 0
Perko Filip Visoko-Preddvor 5 2 0
Tomažič Rok Šobec Lesce 4 0 0
Šifrar Tjaš Žiri 4 0 0
Šunkar Luka Visoko-Preddvor 4 1 0
Novak Dominik Vid Bled-Naklo 4 1 0
Trdina Jaka Škofja Loka-Medvode 3 0 0
Damjanović Miralem Sava Kranj 3 0 0
Potočnik Matija Šobec Lesce 3 0 0
Pintar Aljaž Žiri 3 0 0
Pipp Jan Škofja Loka-Medvode 3 0 0
Malivojević Aleksander Šobec Lesce 3 0 0
Gorjanc Lovro Visoko-Preddvor 3 0 0
Debeljak Jan Visoko-Preddvor 2 0 0
Isufi Edonis Sava Kranj 2 0 0
Markelj Žan Visoko-Preddvor 2 0 0
Sajovic Domen Visoko-Preddvor 2 0 0
Bernik Bine Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Remic Jure Sava Kranj 2 0 0
Lenarčič Emil Zarica Kranj 2 0 0
Majnik Miha Bled-Naklo 2 0 0
Samardžić Benjamin Zarica Kranj 2 0 0
Kimovec Maj Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Šifrar Ali Žiri 2 0 0
Jelovčan Luka Visoko-Preddvor 2 0 0
Todić Uroš Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Krajnović Admir SIJ Acroni Jesenice 2 1 0
Bizant Žiga Škofja Loka-Medvode 2 1 0
Medja Mark SIJ Acroni Jesenice 2 1 0
Bojić Igor Sava Kranj 2 2 0
Kabashi Kujtim Zarica Kranj 1 0 0
Kavčič Nejc Žiri 1 0 0
Šantl Tristan Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Dolenc Tilen Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Bajt Maj Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Stević Leon SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Janc Matija Šobec Lesce 1 0 0
Valjavec Enej Šobec Lesce 1 0 0
Notersberg Tim Šobec Lesce 1 0 0
Vesel Matic Visoko-Preddvor 1 0 0
Medic Aleksi Mikael Žiri 1 0 0
Ćosić Luka Bled-Naklo 1 0 0
Vrečič Tim Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Tirović Benjamin Sava Kranj 1 0 0
Mehani Valdrin Zarica Kranj 1 0 0
Kolenc Miha Šobec Lesce 1 0 0
Peternelj Maks Žiri 1 0 0
Ćosić Igor Sava Kranj 1 0 0
Živanović Igor SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Lesar Matic Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Kramar Matija Bled-Naklo 1 0 0
Klemenc Jan Zarica Kranj 1 0 0
Terplan Žan Visoko-Preddvor 1 0 0
Pilar Aleks Visoko-Preddvor 1 0 0
Talić Eldar SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Nikše Nik SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Krasniqi Flamur Bled-Naklo 1 0 0
Miličić Eržen Nejc Šobec Lesce 1 0 0
Knific Aljaž Visoko-Preddvor 1 0 0
Anžič Nik Zarica Kranj 1 0 0
Perović Filip SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Thaler Matevž Bled-Naklo 1 0 0
Bratož Gaber Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Ziberi Arif Sava Kranj 0 0 1
Lunar Miha Zarica Kranj 0 0 1
Pivač Aleksander SIJ Acroni Jesenice 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan