align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  01.09.19 
01.09.19  Šobec Lesce : Zarica Kranj 0 : 0(0 : 0)
01.09.19  Visoko-Preddvor : Bled-Naklo 3 : 1(2 : 0)
01.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Žiri 1 : 1(1 : 0)
11.09.19  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 2 : 1(1 : 0)
 2. krog  08.09.19 
08.09.19  Sava Kranj : Žiri 0 : 0(0 : 0)
08.09.19  Bled-Naklo : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1(1 : 1)
08.09.19  Zarica Kranj : Visoko-Preddvor 2 : 3(2 : 1)
08.09.19  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 1 : 4(1 : 2)
18.09.19  Sava Kranj : Žiri 2 : 2(0 : 1)
18.09.19  Bled-Naklo : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(1 : 1)
 3. krog  15.09.19 
15.09.19  Šobec Lesce : Sava Kranj 2 : 0(1 : 0)
15.09.19  Visoko-Preddvor : Škofja Loka-Medvode 2 : 0(0 : 0)
15.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 0 : 4(0 : 3)
15.09.19  Žiri : Bled-Naklo 0 : 1(0 : 0)
 4. krog  22.09.19 
22.09.19  Sava Kranj : Bled-Naklo 1 : 1(0 : 0)
22.09.19  Zarica Kranj : Žiri 2 : 2(0 : 0)
22.09.19  Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 5 : 1(2 : 0)
22.09.19  Šobec Lesce : Visoko-Preddvor 4 : 0(0 : 0)
 5. krog  29.09.19 
29.09.19  Visoko-Preddvor : Sava Kranj 3 : 4(2 : 2)
29.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 0 : 5(0 : 3)
29.09.19  Žiri : Škofja Loka-Medvode 1 : 4(0 : 1)
29.09.19  Bled-Naklo : Zarica Kranj 2 : 6(1 : 3)
 6. krog  06.10.19 
06.10.19  Sava Kranj : Zarica Kranj 2 : 4(0 : 2)
06.10.19  Škofja Loka-Medvode : Bled-Naklo 1 : 0(1 : 0)
06.10.19  Šobec Lesce : Žiri 3 : 1(0 : 1)
06.10.19  Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 4 : 0(3 : 0)
 7. krog  13.10.19 
13.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 1 : 2(1 : 1)
13.10.19  Žiri : Visoko-Preddvor 1 : 5(1 : 3)
13.10.19  Bled-Naklo : Šobec Lesce 0 : 6(0 : 2)
13.10.19  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 3 : 1(2 : 0)
 8. krog  20.10.19 
20.10.19  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode 0 : 5(0 : 2)
20.10.19  Bled-Naklo : Visoko-Preddvor 0 : 1(0 : 0)
20.10.19  Žiri : SIJ Acroni Jesenice 5 : 0(3 : 0)
22.10.19  Zarica Kranj : Šobec Lesce 0 : 3(0 : 2)
 9. krog  27.10.19 
27.10.19  Žiri : Sava Kranj 2 : 0(2 : 0)
27.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Bled-Naklo 4 : 2(2 : 0)
27.10.19  Visoko-Preddvor : Zarica Kranj 1 : 2(0 : 0)
27.10.19  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 4 : 0(1 : 0)
 10. krog  03.11.19 
03.11.19  Sava Kranj : Šobec Lesce 0 : 2(0 : 2)
03.11.19  Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor 2 : 2(1 : 1)
03.11.19  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1(2 : 0)
03.11.19  Bled-Naklo : Žiri 3 : 3(3 : 1)
 11. krog   
 Bled-Naklo : Sava Kranj
 Žiri : Zarica Kranj
 SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode
 Visoko-Preddvor : Šobec Lesce
 12. krog   
 Sava Kranj : Visoko-Preddvor
 Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice
 Škofja Loka-Medvode : Žiri
 Zarica Kranj : Bled-Naklo
 13. krog   
 Zarica Kranj : Sava Kranj
 Bled-Naklo : Škofja Loka-Medvode
 Žiri : Šobec Lesce
 SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor
 14. krog   
 Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice
 Visoko-Preddvor : Žiri
 Šobec Lesce : Bled-Naklo
 Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj
 15. krog   
 1 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 16. krog   
 4 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 17. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 18. krog   
 3 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 19. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 20. krog   
 2 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 21. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan