align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 10. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Alič Tristan Škofja Loka-Medvode 17 0 0
Ajdovec Jan Visoko-Preddvor 12 0 0
Jerman Žiga Šobec Lesce 9 0 0
Tomažič Rok Šobec Lesce 9 0 0
Kos Gašper Niko Železniki 9 0 0
Fister Maks Šobec Lesce 7 0 0
Avdić Marko Škofja Loka-Medvode 7 0 0
Avsec Veno Visoko-Preddvor 7 1 0
Bernik Bine Škofja Loka-Medvode 7 1 0
Kuzma Žan Zarica Kranj 6 0 0
Fuchs Nico Visoko-Preddvor 5 0 0
Humerca Matic Šobec Lesce 5 0 0
Primožič Maj Šobec Lesce 5 0 0
Lukan Jan Zarica Kranj 5 0 0
Rogelj Nejc Britof-Šenčur 4 0 0
Bektašević Ali Škofja Loka-Medvode 4 0 0
Kabashi Kujtim Zarica Kranj 4 0 0
Lotrič Škoda Maks Niko Železniki 3 0 0
Marjanica Antonio Sava Kranj 3 0 0
Knežević Matej Škofja Loka-Medvode 3 0 0
Isufi Edonis Sava Kranj 3 0 0
Bratož Gaber Škofja Loka-Medvode 3 0 0
Miličić Eržen Nejc Šobec Lesce 2 0 0
Filipič Maks Žiri-Ledine 2 0 0
Fuchs Leon Visoko-Preddvor 2 0 0
Notersberg Tim Šobec Lesce 2 0 0
Mirković Luka Zarica Kranj 2 0 0
Sallahi Nderim Sava Kranj 2 0 0
Pinterič Matjaž Niko Železniki 2 0 0
Spreizer Miha Visoko-Preddvor 2 0 0
Šifrar Ali Žiri-Ledine 2 0 0
Slatnar Klemen Šobec Lesce 2 0 0
Vehar Menegatti Lovro Žiri-Ledine 2 1 0
Dolenc Taj Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Ziberi Arif Sava Kranj 1 0 0
Brus Oskar Danjel Žiri-Ledine 1 0 0
Šmitran Darko Sava Kranj 1 0 0
Kondić Sergej Sava Kranj 1 0 0
Jensterle Ksaver Niko Železniki 1 0 0
Salihović Leon Sava Kranj 1 0 0
Marušič Miškov David Visoko-Preddvor 1 0 0
Nastran Jan Niko Železniki 1 0 0
Šunkar Jaka Visoko-Preddvor 1 0 0
Jagodic Timon Sava Kranj 1 0 0
Pretnar Aljaž Šobec Lesce 1 0 0
Bašić Haris SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Šmid Izak Niko Železniki 1 0 0
Gantar Jan Žiri-Ledine 1 0 0
Grašič Enej Visoko-Preddvor 1 0 0
Gorenc Tim Sava Kranj 1 0 0
Petkovski Petar Sava Kranj 1 0 0
Jenko Mark Sava Kranj 1 0 0
Jereb Marcel Visoko-Preddvor 1 0 0
Filipič Tine Žiri-Ledine 1 0 0
Frelih Matija Žiri-Ledine 1 0 0
Lepoša Nace Britof-Šenčur 1 0 0
Muratović Suvad Šobec Lesce 1 0 0
Krmelj Blaž Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Homan Luka SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Knežević Andrej Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Zadravec Tevž Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Stojanov Kristjan Zarica Kranj 1 0 0
Omejc Burger Miha Britof-Šenčur 1 0 1
Cvek Andrej Sava Kranj 1 0 1
Kavčič Miha Niko Železniki 0 0 1
Maček Aleš Britof-Šenčur 0 0 1
Pivač Aleksander SIJ Acroni Jesenice 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan