align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  31.08.19 
31.08.19  SIJ Acroni Jesenice : prost
31.08.19  Sava Kranj : Zarica Kranj 4 : 1(1 : 0)
31.08.19  Niko Železniki : Visoko-Preddvor 1 : 10(1 : 6)
31.08.19  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 0 : 1(0 : 0)
31.08.19  Žiri-Ledine : Britof-Šenčur 2 : 0(2 : 0)
 2. krog  07.09.19 
07.09.19  prost : Britof-Šenčur
07.09.19  Šobec Lesce : Žiri-Ledine 4 : 0(2 : 0)
07.09.19  Visoko-Preddvor : Škofja Loka-Medvode 1 : 3(0 : 2)
07.09.19  Zarica Kranj : Niko Železniki 9 : 3(3 : 1)
07.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 0 : 4(0 : 2)
 3. krog  14.09.19 
14.09.19  Sava Kranj : prost
14.09.19  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 7 : 0(1 : 0)
14.09.19  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 4 : 0(1 : 0)
14.09.19  Žiri-Ledine : Visoko-Preddvor 0 : 4(0 : 2)
14.09.19  Britof-Šenčur : Šobec Lesce 0 : 12(0 : 5)
 4. krog  21.09.19 
21.09.19  prost : Šobec Lesce
21.09.19  Visoko-Preddvor : Britof-Šenčur
21.09.19  Zarica Kranj : Žiri-Ledine
21.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode
21.09.19  Sava Kranj : Niko Železniki
 5. krog  28.09.19 
28.09.19  Niko Železniki : prost
28.09.19  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj
28.09.19  Žiri-Ledine : SIJ Acroni Jesenice
28.09.19  Britof-Šenčur : Zarica Kranj
28.09.19  Šobec Lesce : Visoko-Preddvor
 6. krog  05.10.19 
05.10.19  prost : Visoko-Preddvor
05.10.19  Zarica Kranj : Šobec Lesce
05.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Britof-Šenčur
05.10.19  Sava Kranj : Žiri-Ledine
05.10.19  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode
 7. krog  12.10.19 
12.10.19  Škofja Loka-Medvode : prost
12.10.19  Žiri-Ledine : Niko Železniki
12.10.19  Britof-Šenčur : Sava Kranj
12.10.19  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice
12.10.19  Visoko-Preddvor : Zarica Kranj
 8. krog  19.10.19 
19.10.19  prost : Zarica Kranj
19.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor
19.10.19  Sava Kranj : Šobec Lesce
19.10.19  Niko Železniki : Britof-Šenčur
19.10.19  Škofja Loka-Medvode : Žiri-Ledine
 9. krog  26.10.19 
26.10.19  Žiri-Ledine : prost
26.10.19  Britof-Šenčur : Škofja Loka-Medvode
26.10.19  Šobec Lesce : Niko Železniki
26.10.19  Visoko-Preddvor : Sava Kranj
26.10.19  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice
 10. krog  02.11.19 
02.11.19  prost : SIJ Acroni Jesenice
02.11.19  Zarica Kranj : Sava Kranj
02.11.19  Visoko-Preddvor : Niko Železniki
02.11.19  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode
02.11.19  Britof-Šenčur : Žiri-Ledine
 11. krog   
 Britof-Šenčur : prost
 Žiri-Ledine : Šobec Lesce
 Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor
 Niko Železniki : Zarica Kranj
 Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice
 12. krog   
 prost : Sava Kranj
 SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki
 Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode
 Visoko-Preddvor : Žiri-Ledine
 Šobec Lesce : Britof-Šenčur
 13. krog   
 Šobec Lesce : prost
 Britof-Šenčur : Visoko-Preddvor
 Žiri-Ledine : Zarica Kranj
 Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice
 Niko Železniki : Sava Kranj
 14. krog   
 prost : Niko Železniki
 Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode
 SIJ Acroni Jesenice : Žiri-Ledine
 Zarica Kranj : Britof-Šenčur
 Visoko-Preddvor : Šobec Lesce
 15. krog   
 Visoko-Preddvor : prost
 Šobec Lesce : Zarica Kranj
 Britof-Šenčur : SIJ Acroni Jesenice
 Žiri-Ledine : Sava Kranj
 Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki
 16. krog   
 prost : Škofja Loka-Medvode
 Niko Železniki : Žiri-Ledine
 Sava Kranj : Britof-Šenčur
 SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce
 Zarica Kranj : Visoko-Preddvor
 17. krog   
 Zarica Kranj : prost
 Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice
 Šobec Lesce : Sava Kranj
 Britof-Šenčur : Niko Železniki
 Žiri-Ledine : Škofja Loka-Medvode
 18. krog   
 prost : Žiri-Ledine
 Škofja Loka-Medvode : Britof-Šenčur
 Niko Železniki : Šobec Lesce
 Sava Kranj : Visoko-Preddvor
 SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan