align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 15. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Matijaševič Tjuš Britof 17 2 0
Bešić Mario SIJ Acroni Jesenice 13 1 0
Prezelj Nejc Niko Železniki 10 0 0
Delalić Dino Škofja Loka-Medvode 10 1 0
Kranjc Sašo Žiri 9 0 0
Pernuš Matej Visoko-Preddvor 8 0 0
Rihtar Grega Šobec Lesce 8 0 0
Lavtar Gašper Šobec Lesce 8 2 0
Gruškovnjak Amadej Niko Železniki 8 1 1
Novak Sergej Škofja Loka-Medvode 7 0 0
Veseli Bekim SIJ Acroni Jesenice 7 0 0
Drobnič Jakob Niko Železniki 6 0 0
Tramte Tine Škofja Loka-Medvode 6 1 0
Debeljak Žan Visoko-Preddvor 6 1 0
Jagodic Tine Visoko-Preddvor 5 0 0
Kovič Blaž Britof 5 0 0
Baxhaku Astrit SIJ Acroni Jesenice 5 0 0
Ademaj Jahir Britof 5 1 0
Trojanšek Tine Škofja Loka-Medvode 4 0 0
Talić Armin SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Zupančič Urh Škofja Loka-Medvode 4 0 0
Bavrlić Bojan SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Košir Urh Zarica Kranj 4 1 0
Kozinc Bor Šobec Lesce 4 2 0
Marković Gavro Šobec Lesce 3 0 0
Krupić Amar SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Kramar Mark Šobec Lesce 3 0 0
Gajgar Patrik Niko Železniki 3 0 0
Durdžić Almir Škofja Loka-Medvode 3 0 0
Šifrar Tjaš Žiri 3 0 0
Taskov Dejan Zarica Kranj 3 0 0
Kavčič Dejan Niko Železniki 3 0 0
Avguštin Peter Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Damjanović Miralem Visoko-Preddvor 2 0 0
Čebašek Rok Šobec Lesce 2 0 0
Stevanovič Gal Britof 2 0 0
Primožič Luka Niko Železniki 2 0 0
Džafić Belmin SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Drmota Matic Žiri 2 0 0
Rebec Jan Šobec Lesce 2 0 0
Basta Uroš SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Vidovič Marko Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Križnar Nejc Visoko-Preddvor 2 0 0
Čkonjević Nikola Britof 2 0 0
Mihelič Matej Šobec Lesce 2 0 0
Frelih Blaž Žiri 2 0 0
Cof Peter Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Rebolj Nik Visoko-Preddvor 2 0 0
Ćehić Eldar SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Arvaj Martin Britof 1 0 0
Šenk Miha Britof 1 0 0
Kasunić Bruno Zarica Kranj 1 0 0
Mehani Valdrin Zarica Kranj 1 0 0
Majetić Mehmed Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Repinc Miha Šobec Lesce 1 0 0
Kralj Matic Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Pavlin Nik Visoko-Preddvor 1 0 0
Strniša Jakob Visoko-Preddvor 1 0 0
Gruden Nik Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Lazar Jakob Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Markelj Jan Visoko-Preddvor 1 0 0
Marič Tilen Šobec Lesce 1 0 0
Jovanov Mihail Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Bajrić Amar SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Habjan Staš Niko Železniki 1 0 0
Kolenc Miha Šobec Lesce 1 0 0
Perpar Zupan Nik Britof 1 0 0
Gartnar Filip Žiri 1 0 0
Eisele Nani Žiri 1 0 0
Dolenc Tine Žiri 1 0 0
Kaker Anže SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Močnik Jan Šobec Lesce 1 0 0
Todić Uroš Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Tadić Stefan SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Maček Mitja Britof 1 0 0
Shaykarov Hristiyan Zarica Kranj 1 0 0
Tubić Adis SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Damjanović Rafet Visoko-Preddvor 1 0 0
Kljajić Filip Zarica Kranj 1 1 0
Murn Aljaž Škofja Loka-Medvode 1 0 1
Panjan Nejc Britof 0 0 1
Bernik Žan Matic Zarica Kranj 0 0 1
Dermendjiev Dragan Zarica Kranj 0 0 1
Frelih Rok Niko Železniki 0 0 1
Košir Lovro Žiri 0 0 1
Mohorič Luka Niko Železniki 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
15. krog 21.04.18
Kondor Godešič : Niko Železniki 0 : 4
Preddvor : Royal Sport DLN 2 : 2
Visoko : JuRentA Bitnje 1 : 1
Žiri : Britof 5 : 1
Naklo : Škofja Loka 0 : 1
Polet : Zarica Kranj B 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan