align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  03.09.17 
03.09.17  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 1 : 1(1 : 0)
03.09.17  Visoko-Preddvor : Niko Železniki 7 : 0(1 : 0)
03.09.17  Žiri : Britof 0 : 0(0 : 0)
03.09.17  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 0 : 6(0 : 4)
 2. krog  10.09.17 
10.09.17  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 1 : 3(0 : 1)
10.09.17  Britof : Zarica Kranj 4 : 1(1 : 0)
10.09.17  Niko Železniki : Žiri 1 : 4(0 : 1)
10.09.17  SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor 2 : 2(0 : 0)
 3. krog  17.09.17 
10.10.17  Zarica Kranj : Niko Železniki 1 : 3(0 : 2)
17.09.17  Škofja Loka-Medvode : Britof 2 : 1(1 : 0)
17.09.17  Visoko-Preddvor : Šobec Lesce 4 : 1(2 : 0)
17.09.17  Žiri : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3(1 : 2)
 4. krog  24.09.17 
24.09.17  Šobec Lesce : Britof 3 : 2(2 : 1)
24.09.17  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode 2 : 7(1 : 3)
24.09.17  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 10 : 0(7 : 0)
24.09.17  Visoko-Preddvor : Žiri 1 : 4(0 : 2)
 5. krog  01.10.17 
01.10.17  Žiri : Šobec Lesce 0 : 1(0 : 1)
01.10.17  Zarica Kranj : Visoko-Preddvor 0 : 3(0 : 2)
01.10.17  Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1(0 : 1)
01.10.17  Britof : Niko Železniki 4 : 3(0 : 1)
 6. krog  08.10.17 
08.10.17  Šobec Lesce : Niko Železniki 6 : 0(2 : 0)
08.10.17  SIJ Acroni Jesenice : Britof 3 : 2(2 : 0)
08.10.17  Visoko-Preddvor : Škofja Loka-Medvode 2 : 1(0 : 1)
08.10.17  Žiri : Zarica Kranj 1 : 1(0 : 0)
 7. krog  15.10.17 
14.10.17  Škofja Loka-Medvode : Žiri 4 : 1(2 : 0)
15.10.17  Britof : Visoko-Preddvor 2 : 2(2 : 2)
15.10.17  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(1 : 2)
15.10.17  Zarica Kranj : Šobec Lesce 0 : 8(0 : 4)
 8. krog  22.10.17 
22.10.17  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0(0 : 0)
22.10.17  Niko Železniki : Visoko-Preddvor 5 : 0(1 : 0)
22.10.17  Britof : Žiri 4 : 1(3 : 0)
26.10.17  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 8 : 1(3 : 0)
 9. krog  29.10.17 
12.11.17  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 2 : 1(1 : 0)
29.10.17  Zarica Kranj : Britof 4 : 5(2 : 2)
29.10.17  Žiri : Niko Železniki 4 : 1(2 : 1)
29.10.17  Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 1 : 6(0 : 2)
 10. krog  05.11.17 
04.11.17  Britof : Škofja Loka-Medvode 2 : 2(2 : 2)
05.11.17  Šobec Lesce : Visoko-Preddvor 6 : 0(1 : 0)
05.11.17  SIJ Acroni Jesenice : Žiri 2 : 0(0 : 0)
05.11.17  Niko Železniki : Zarica Kranj 12 : 0(6 : 0)
 11. krog  02.04.18 
02.04.18  Britof : Šobec Lesce 0 : 4(0 : 3)
02.04.18  Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki 4 : 0(1 : 0)
02.04.18  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 0 : 3(0 : 3)
02.04.18  Žiri : Visoko-Preddvor 3 : 1(1 : 0)
 12. krog  08.04.18 
08.04.18  Šobec Lesce : Žiri 2 : 0(0 : 0)
08.04.18  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 2 : 3(2 : 1)
08.04.18  Niko Železniki : Britof 5 : 3(3 : 1)
19.04.18  Visoko-Preddvor : Zarica Kranj 3 : 0(0 : 0)
 13. krog  15.04.18 
15.04.18  Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 3(0 : 0)
15.04.18  Britof : SIJ Acroni Jesenice 2 : 3(1 : 2)
15.04.18  Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor 3 : 0(0 : 0)
15.04.18  Zarica Kranj : Žiri 4 : 0(3 : 0)
 14. krog  22.04.18 
22.04.18  Šobec Lesce : Zarica Kranj 3 : 0(0 : 0)
22.04.18  Žiri : Škofja Loka-Medvode 1 : 2(1 : 1)
22.04.18  Visoko-Preddvor : Britof 0 : 1(0 : 1)
22.04.18  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 10 : 0(6 : 0)
 15. krog  26.04.18 
25.04.18  Britof : Visoko-Preddvor 4 : 3(2 : 0)
26.04.18  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 3 : 0(1 : 0)
26.04.18  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 2 : 2(0 : 2)
26.04.18  Šobec Lesce : Žiri 3 : 1(2 : 0)
 16. krog  06.05.18 
04.05.18  Britof : Zarica Kranj 4 : 1(2 : 0)
06.05.18  Visoko-Preddvor : Šobec Lesce 0 : 2(0 : 0)
06.05.18  Žiri : SIJ Acroni Jesenice 2 : 4(0 : 1)
06.05.18  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode 2 : 3(1 : 1)
 17. krog  13.05.18 
13.05.18  Zarica Kranj : Niko Železniki 2 : 0(1 : 0)
13.05.18  Škofja Loka-Medvode : Žiri 5 : 1(2 : 0)
13.05.18  SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor 4 : 1(1 : 1)
13.05.18  Šobec Lesce : Britof 4 : 1(2 : 0)
 18. krog  16.05.18 
16.05.18  Šobec Lesce : Zarica Kranj 3 : 1(2 : 0)
16.05.18  Britof : SIJ Acroni Jesenice 2 : 6(2 : 5)
16.05.18  Visoko-Preddvor : Škofja Loka-Medvode 2 : 3(2 : 3)
16.05.18  Žiri : Niko Železniki 2 : 2(2 : 0)
 19. krog  20.05.18 
20.05.18  Zarica Kranj : Žiri 0 : 7(0 : 1)
20.05.18  Niko Železniki : Visoko-Preddvor 6 : 0(5 : 0)
20.05.18  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 2 : 2(0 : 0)
21.05.18  Škofja Loka-Medvode : Britof 8 : 0(2 : 0)
 20. krog  27.05.18 
27.05.18  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 1 : 2(0 : 1)
27.05.18  Britof : Niko Železniki 3 : 5(0 : 4)
27.05.18  Visoko-Preddvor : Žiri 2 : 0(2 : 0)
29.05.18  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 3 : 0()
 21. krog  03.06.18 
03.06.18  Zarica Kranj : Visoko-Preddvor 0 : 3()
03.06.18  Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 2(0 : 0)
03.06.18  Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1(1 : 0)
30.05.18  Žiri : Britof 8 : 1(4 : 0)
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan