align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 19. krog 20.05.18
KLUB ŠT Z N P GR
1. Škofja Loka-Medvode 19 17 1 1 71:20 52
2. Šobec Lesce 19 13 3 3 54:17 42
3. SIJ Acroni Jesenice 19 12 5 2 66:24 41
4. Britof 19 7 3 9 43:55 24
5. Žiri 19 5 3 11 33:41 18
6. Niko Železniki 19 5 2 12 45:64 17
7. Visoko-Preddvor 19 5 2 12 32:53 17
8. Zarica Kranj 19 2 1 16 16:86 7
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
19. krog 20.05.18
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Žiri 0 : 7 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Visoko-Preddvor 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Britof 8 : 0 (2 : 0) zapisnik
18. krog 16.05.18
Žiri:Niko Železniki 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Zarica Kranj 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Škofja Loka-Medvode 2 : 3 (2 : 3) zapisnik
Britof:SIJ Acroni Jesenice 2 : 6 (2 : 5) zapisnik
17. krog 13.05.18
Škofja Loka-Medvode:Žiri 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Visoko-Preddvor 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Britof 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
16. krog 06.05.18
Britof:Zarica Kranj 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Žiri:SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (0 : 1) zapisnik
15. krog 26.04.18
Britof:Visoko-Preddvor 4 : 3 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Žiri 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Niko Železniki 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Zarica Kranj 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
14. krog 22.04.18
Šobec Lesce:Zarica Kranj 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Britof 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Niko Železniki 10 : 0 (6 : 0) zapisnik
Žiri:Škofja Loka-Medvode 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
13. krog 15.04.18
Zarica Kranj:Žiri 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Britof:SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Visoko-Preddvor 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
12. krog 08.04.18
Šobec Lesce:Žiri 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka-Medvode 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Britof 5 : 3 (3 : 1) zapisnik
Visoko-Preddvor:Zarica Kranj 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
11. krog 02.04.18
Britof:Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Žiri:Visoko-Preddvor 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Niko Železniki 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
10. krog 05.11.17
Britof:Škofja Loka-Medvode 2 : 2 (2 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko-Preddvor 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Žiri 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj 12 : 0 (6 : 0) zapisnik
9. krog 29.10.17
Visoko-Preddvor:SIJ Acroni Jesenice 1 : 6 (0 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Britof 4 : 5 (2 : 2) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
8. krog 22.10.17
Šobec Lesce:SIJ Acroni Jesenice 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Visoko-Preddvor 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof:Žiri 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Zarica Kranj 8 : 1 (3 : 0) zapisnik
7. krog 15.10.17
Škofja Loka-Medvode:Žiri 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 0 : 8 (0 : 4) zapisnik
Britof:Visoko-Preddvor 2 : 2 (2 : 2) zapisnik
Niko Železniki:SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
6. krog 08.10.17
SIJ Acroni Jesenice:Britof 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Niko Železniki 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Žiri:Zarica Kranj 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Škofja Loka-Medvode 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
5. krog 01.10.17
Britof:Niko Železniki 4 : 3 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Visoko-Preddvor 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Žiri:Šobec Lesce 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
4. krog 24.09.17
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode 2 : 7 (1 : 3) zapisnik
Visoko-Preddvor:Žiri 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 10 : 0 (7 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Britof 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
3. krog 17.09.17
Škofja Loka-Medvode:Britof 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Šobec Lesce 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Žiri:SIJ Acroni Jesenice 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
2. krog 10.09.17
Britof:Zarica Kranj 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Visoko-Preddvor 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Škofja Loka-Medvode 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Žiri 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
1. krog 03.09.17
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Visoko-Preddvor:Niko Železniki 7 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Britof 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
21. krog 26.05.18
Visoko : Škofja Loka 1 : 1
Naklo : Britof 5 : 1
Niko Železniki : Velesovo 0 : 3
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan