align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 19. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Kos Gašper Niko Železniki 59 2 0
Mravlja Miha Žiri-Ledine 58 0 0
Drobnjak Jaša Škofja Loka-Medvode U14 47 0 0
Novak Ivan Škofja Loka-Medvode U14 24 0 0
Lotrič Škoda Maks Niko Železniki 24 1 0
Kovačević Žan Triglav Domplan-bordo 17 1 0
Rekelj Žiga Šenčur U14 14 0 0
Križaj Žiga Škofja Loka-Medvode U14 13 0 0
Lapajne Tim Žiri-Ledine 12 0 0
Purgar Erik Niko Železniki 11 0 0
Huskić Alen Triglav Domplan-beli 11 0 0
Čatak Din Triglav Domplan-bordo 10 0 0
Primožič Žan Triglav Domplan-bordo 9 0 0
Trdina Martin Škofja Loka-Medvode U14 9 0 0
Brus Oskar Danjel Žiri-Ledine 8 0 0
Filipič Maks Žiri-Ledine 8 0 0
Vehar Menegatti Lovro Žiri-Ledine 8 0 0
Spreizer Miha Preddvor-Visoko 8 0 0
Petkovski Filip Sava Kranj 7 0 0
Zupanc Tomaž Sava Kranj 7 0 0
Nikolić Uroš Triglav Domplan-beli 7 0 0
Mijatović Daniel Preddvor-Visoko 7 0 0
Hervatin Luka Sava Kranj 6 0 0
Biščević Timien Škofja Loka-Medvode U14 6 0 0
Stamenkovski Pavel Škofja Loka-Medvode U14 6 0 0
Lepoša Nace Preddvor-Visoko 6 0 0
Gantar Jan Žiri-Ledine 6 0 0
Pauković Damjan Triglav Domplan-bordo 6 0 0
Kazić Dino Triglav Domplan-bordo 6 0 0
Trček Jakob Žiri-Ledine 6 0 0
Kusterle Aljaž Bled-Bohinj 6 0 0
Maksimović Nemanja Tržič 2012-Naklo 6 0 0
Duraković Aleksander Sava Kranj 6 1 0
Drolc Zaš Triglav Domplan-beli 5 0 0
Štravs Luka Škofja Loka-Medvode U14 5 0 0
Koren Brin Triglav Domplan-bordo 4 0 0
Bogataj Aleksander KOV Jesenice 4 0 0
Bešić Pajić Rian KOV Jesenice 4 0 0
Perko Dejan Žiri-Ledine 4 0 0
Zupan Cleo Tržič 2012-Naklo 4 0 0
Strojan Šporar Jošt Šenčur U14 4 0 0
Čenčič Nace Triglav Domplan-beli 4 0 0
Jelenc Mohor Niko Železniki 4 0 0
Papler Anej Triglav Domplan-bordo 4 0 0
Osmančević Anes KOV Jesenice 4 0 0
Bajazet Veno Tržič 2012-Naklo 4 0 0
Remic Jošt Triglav Domplan-bordo 4 1 0
Kramperšek Tine Žiri-Ledine 4 1 0
Višak Žan Bled-Bohinj 4 1 1
Šimnovec Ambrož Šenčur U14 3 0 0
Oblak Rok Žiri-Ledine 3 0 0
Dokl Nejc Sava Kranj 3 0 0
Kijamet Daris Šenčur U14 3 0 0
Kavčič Jakob Triglav Domplan-bordo 3 0 0
Pinterič Matjaž Niko Železniki 3 0 0
Gregorič Jakob Tržič 2012-Naklo 3 0 0
Jensterle Ksaver Niko Železniki 3 0 0
Hadžić Alen Tržič 2012-Naklo 3 0 0
Ančimer Nik Šenčur U14 3 0 0
Pori Maks Šenčur U14 3 0 0
Nikić Mark Triglav Domplan-bordo 3 0 0
Grilc Bine Preddvor-Visoko 3 0 0
Hrobat Plemelj Aljaž Bled-Bohinj 3 0 0
Stević Nik KOV Jesenice 3 0 0
Šmid Izak Niko Železniki 3 1 0
Isufi Edonis Sava Kranj 3 1 0
Kavčič Miha Niko Železniki 2 0 0
Velov Nik Sava Kranj 2 0 0
Mrak Jernej Žiri-Ledine 2 0 0
Kranjc Peter Šenčur U14 2 0 0
Radosavljević Stefan Triglav Domplan-bordo 2 0 0
Thilakarathna Velikanje Lan Tržič 2012-Naklo 2 0 0
Kranjc Aleks Škofja Loka-Medvode U14 2 0 0
Benedičič Matevž Bled-Bohinj 2 0 0
Radončić Adel Triglav Domplan-beli 2 0 0
Matjašec Žan Mai Žiri-Ledine 2 0 0
Mehani Albert Sava Kranj 2 0 0
Filipič Tine Žiri-Ledine 2 0 0
Novak Mark Škofja Loka-Medvode U14 2 0 0
Xhekiqi Ardit Triglav Domplan-beli 2 0 0
Koprivec Enej Šenčur U14 2 0 0
Sušnik Ožbej Zarica Kranj U14 2 0 0
Cinac Amar Zarica Kranj U14 2 0 0
Šuler Anej Šenčur U14 2 0 0
Stojanov Sergej Triglav Domplan-bordo 2 0 0
Globočnik Domen Zarica Kranj U14 2 0 0
Žibert Žiga Preddvor-Visoko 2 0 0
Višak Luka Bled-Bohinj 2 0 0
Railić Timon KOV Jesenice 2 2 0
Gorgiev Diego KOV Jesenice 2 0 1
Jakopič Jakob Bled-Bohinj 1 0 0
Rihtaršič Maks Šenčur U14 1 0 0
Kokalj Lenart Preddvor-Visoko 1 0 0
Zupančič Blaž Bled-Bohinj 1 0 0
Novak Clooney KOV Jesenice 1 0 0
Pucelj Andraž Tržič 2012-Naklo 1 0 0
Žibert Tilen Šenčur U14 1 0 0
Boškan Darko Sava Kranj 1 0 0
Globočnik Jaka Šenčur U14 1 0 0
Žumer Jakob Tržič 2012-Naklo 1 0 0
Bogataj Tristan KOV Jesenice 1 0 0
Silahić Benjamin KOV Jesenice 1 0 0
Buvač David KOV Jesenice 1 0 0
Grubič Juhant Aleksander Triglav Domplan-beli 1 0 0
Marenk Marko Niko Železniki 1 0 0
Maček Maks Sava Kranj 1 0 0
Grohar Nik Šenčur U14 1 0 0
Roblek Luka Preddvor-Visoko 1 0 0
Horvat Jaka Bled-Bohinj 1 0 0
Pantelić Kristjan Zarica Kranj U14 1 0 0
Boncelj David Tržič 2012-Naklo 1 0 0
Pavlin Jure Bled-Bohinj 1 0 0
Ojsteršek Žan Preddvor-Visoko 1 0 0
Logar Ažbe Triglav Domplan-beli 1 0 0
Tadić Jaka Sava Kranj 1 0 0
Ugljanin Alen KOV Jesenice 1 0 0
Bizjak Nika Žiri-Ledine 1 0 0
Primožič Luka Niko Železniki 1 0 0
Jugović Luka Niko Železniki 1 0 0
Istenič Tim Triglav Domplan-bordo 1 0 0
Bjelokapić Maj Zarica Kranj U14 1 0 0
Bokal Šter Lan Zarica Kranj U14 1 0 0
Gantar Gal Žiri-Ledine 1 0 0
Hvala Tristan KOV Jesenice 1 0 0
Musić Sami Šenčur U14 1 0 0
Savinšek Jaka Šenčur U14 1 0 0
Turuk Patrik Šenčur U14 1 0 0
Stare Jaka Bled-Bohinj 1 0 0
Sitar Jakob Preddvor-Visoko 1 0 0
Kveder Val Triglav Domplan-beli 1 0 0
Tičar Nej Triglav Domplan-beli 1 0 0
Ilisić David Zarica Kranj U14 1 0 0
Hvasti Matic Šenčur U14 1 1 0
Kerić Dino KOV Jesenice 1 0 1
Šarić Nedim Zarica Kranj U14 1 0 1
Likar Gal Sava Kranj 1 0 1
Geiger Nal Škofja Loka-Medvode U14 0 0 1
Lakota Jure KOV Jesenice 0 0 1
Mikulič Tim Bled-Bohinj 0 0 1
Dašić Vasilije Triglav Domplan-bordo 0 0 1
Dobravec Enej Bled-Bohinj 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
25. krog 18.05.19
Ivančna Gorica : Zagorje 1 : 1
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 1 : 2
Žiri : Komenda 5 : 2
Sava Kranj : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 3 : 1
GNL-člani 2018/19
20. krog 18.05.19
Velesovo : Šobec Lesce 1 : 5
Zarica Kranj : Škofja Loka 0 : 0
Visoko : Bitnje dobrozasenci.si 2 : 2
Polet : Britof 1 : 9
Bohinj : Niko Železniki 3 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Preddvor 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan