align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  02.09.18 
02.09.18  KOV Jesenice : Sava Kranj 0 : 5(0 : 3)
02.09.18  Niko Železniki : Žiri-Ledine 3 : 1(1 : 0)
02.09.18  Triglav Domplan-bordo : Bled-Bohinj 7 : 0(1 : 0)
02.09.18  Tržič 2012-Naklo : Škofja Loka-Medvode U14 2 : 9(1 : 5)
02.09.18  Šenčur U14 : Preddvor-Visoko 2 : 0(0 : 0)
06.09.18  Zarica Kranj U14 : Triglav Domplan-beli 0 : 5(0 : 2)
 2. krog  09.09.18 
09.09.18  Preddvor-Visoko : Škofja Loka-Medvode U14 3 : 5(1 : 2)
09.09.18  Bled-Bohinj : Tržič 2012-Naklo 3 : 4(0 : 2)
09.09.18  Sava Kranj : Niko Železniki 1 : 4(0 : 1)
09.09.18  Triglav Domplan-beli : KOV Jesenice 1 : 2(1 : 0)
09.09.18  Šenčur U14 : Zarica Kranj U14 6 : 0(5 : 0)
12.09.18  Žiri-Ledine : Triglav Domplan-bordo 13 : 0(8 : 0)
 3. krog  16.09.18 
16.09.18  Zarica Kranj U14 : Preddvor-Visoko 1 : 8(0 : 7)
16.09.18  KOV Jesenice : Šenčur U14 0 : 5(0 : 5)
16.09.18  Niko Železniki : Triglav Domplan-beli 8 : 1(2 : 1)
16.09.18  Triglav Domplan-bordo : Sava Kranj 0 : 2(0 : 1)
16.09.18  Tržič 2012-Naklo : Žiri-Ledine 0 : 11(0 : 5)
16.09.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Bled-Bohinj 8 : 0(2 : 0)
 4. krog  19.09.18 
19.09.18  Žiri-Ledine : Škofja Loka-Medvode U14 3 : 1(3 : 0)
19.09.18  Sava Kranj : Tržič 2012-Naklo 6 : 0(2 : 0)
19.09.18  Triglav Domplan-beli : Triglav Domplan-bordo 0 : 2(0 : 1)
19.09.18  Zarica Kranj U14 : KOV Jesenice 1 : 4(1 : 1)
20.09.18  Šenčur U14 : Niko Železniki 1 : 3(0 : 2)
26.09.18  Preddvor-Visoko : Bled-Bohinj
 5. krog  23.09.18 
23.09.18  KOV Jesenice : Preddvor-Visoko
23.09.18  Niko Železniki : Zarica Kranj U14
23.09.18  Tržič 2012-Naklo : Triglav Domplan-beli
23.09.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Sava Kranj
23.09.18  Bled-Bohinj : Žiri-Ledine
24.09.18  Triglav Domplan-bordo : Šenčur U14
 6. krog  30.09.18 
30.09.18  Preddvor-Visoko : Žiri-Ledine
30.09.18  Sava Kranj : Bled-Bohinj
30.09.18  Triglav Domplan-beli : Škofja Loka-Medvode U14
30.09.18  Šenčur U14 : Tržič 2012-Naklo
30.09.18  Zarica Kranj U14 : Triglav Domplan-bordo
30.09.18  KOV Jesenice : Niko Železniki
 7. krog  07.10.18 
07.10.18  Niko Železniki : Preddvor-Visoko
07.10.18  Triglav Domplan-bordo : KOV Jesenice
07.10.18  Tržič 2012-Naklo : Zarica Kranj U14
07.10.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Šenčur U14
07.10.18  Bled-Bohinj : Triglav Domplan-beli
07.10.18  Žiri-Ledine : Sava Kranj
 8. krog  10.10.18 
10.10.18  Preddvor-Visoko : Sava Kranj
10.10.18  Triglav Domplan-beli : Žiri-Ledine
10.10.18  Šenčur U14 : Bled-Bohinj
10.10.18  Zarica Kranj U14 : Škofja Loka-Medvode U14
10.10.18  KOV Jesenice : Tržič 2012-Naklo
10.10.18  Niko Železniki : Triglav Domplan-bordo
 9. krog  14.10.18 
14.10.18  Triglav Domplan-bordo : Preddvor-Visoko
14.10.18  Tržič 2012-Naklo : Niko Železniki
14.10.18  Škofja Loka-Medvode U14 : KOV Jesenice
14.10.18  Bled-Bohinj : Zarica Kranj U14
14.10.18  Žiri-Ledine : Šenčur U14
14.10.18  Sava Kranj : Triglav Domplan-beli
 10. krog  21.10.18 
21.10.18  Preddvor-Visoko : Triglav Domplan-beli
21.10.18  Šenčur U14 : Sava Kranj
21.10.18  Zarica Kranj U14 : Žiri-Ledine
21.10.18  KOV Jesenice : Bled-Bohinj
21.10.18  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode U14
21.10.18  Triglav Domplan-bordo : Tržič 2012-Naklo
 11. krog  28.10.18 
28.10.18  Tržič 2012-Naklo : Preddvor-Visoko
28.10.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Triglav Domplan-bordo
28.10.18  Bled-Bohinj : Niko Železniki
28.10.18  Žiri-Ledine : KOV Jesenice
28.10.18  Sava Kranj : Zarica Kranj U14
28.10.18  Triglav Domplan-beli : Šenčur U14
 12. krog   
 Preddvor-Visoko : Šenčur U14
 Triglav Domplan-beli : Zarica Kranj U14
 Sava Kranj : KOV Jesenice
 Žiri-Ledine : Niko Železniki
 Bled-Bohinj : Triglav Domplan-bordo
 Škofja Loka-Medvode U14 : Tržič 2012-Naklo
 13. krog   
 Škofja Loka-Medvode U14 : Preddvor-Visoko
 Tržič 2012-Naklo : Bled-Bohinj
 Triglav Domplan-bordo : Žiri-Ledine
 Niko Železniki : Sava Kranj
 KOV Jesenice : Triglav Domplan-beli
 Zarica Kranj U14 : Šenčur U14
 14. krog   
 Preddvor-Visoko : Zarica Kranj U14
 Šenčur U14 : KOV Jesenice
 Triglav Domplan-beli : Niko Železniki
 Sava Kranj : Triglav Domplan-bordo
 Žiri-Ledine : Tržič 2012-Naklo
 Bled-Bohinj : Škofja Loka-Medvode U14
 15. krog   
 Bled-Bohinj : Preddvor-Visoko
 Škofja Loka-Medvode U14 : Žiri-Ledine
 Tržič 2012-Naklo : Sava Kranj
 Triglav Domplan-bordo : Triglav Domplan-beli
 Niko Železniki : Šenčur U14
 KOV Jesenice : Zarica Kranj U14
 16. krog   
 Preddvor-Visoko : KOV Jesenice
 Zarica Kranj U14 : Niko Železniki
 Šenčur U14 : Triglav Domplan-bordo
 Triglav Domplan-beli : Tržič 2012-Naklo
 Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode U14
 Žiri-Ledine : Bled-Bohinj
 17. krog   
 Žiri-Ledine : Preddvor-Visoko
 Bled-Bohinj : Sava Kranj
 Škofja Loka-Medvode U14 : Triglav Domplan-beli
 Tržič 2012-Naklo : Šenčur U14
 Triglav Domplan-bordo : Zarica Kranj U14
 Niko Železniki : KOV Jesenice
 18. krog   
 Preddvor-Visoko : Niko Železniki
 KOV Jesenice : Triglav Domplan-bordo
 Zarica Kranj U14 : Tržič 2012-Naklo
 Šenčur U14 : Škofja Loka-Medvode U14
 Triglav Domplan-beli : Bled-Bohinj
 Sava Kranj : Žiri-Ledine
 19. krog   
 Sava Kranj : Preddvor-Visoko
 Žiri-Ledine : Triglav Domplan-beli
 Bled-Bohinj : Šenčur U14
 Škofja Loka-Medvode U14 : Zarica Kranj U14
 Tržič 2012-Naklo : KOV Jesenice
 Triglav Domplan-bordo : Niko Železniki
 20. krog   
 Preddvor-Visoko : Triglav Domplan-bordo
 Niko Železniki : Tržič 2012-Naklo
 KOV Jesenice : Škofja Loka-Medvode U14
 Zarica Kranj U14 : Bled-Bohinj
 Šenčur U14 : Žiri-Ledine
 Triglav Domplan-beli : Sava Kranj
 21. krog   
 Triglav Domplan-beli : Preddvor-Visoko
 Sava Kranj : Šenčur U14
 Žiri-Ledine : Zarica Kranj U14
 Bled-Bohinj : KOV Jesenice
 Škofja Loka-Medvode U14 : Niko Železniki
 Tržič 2012-Naklo : Triglav Domplan-bordo
 22. krog   
 Preddvor-Visoko : Tržič 2012-Naklo
 Triglav Domplan-bordo : Škofja Loka-Medvode U14
 Niko Železniki : Bled-Bohinj
 KOV Jesenice : Žiri-Ledine
 Zarica Kranj U14 : Sava Kranj
 Šenčur U14 : Triglav Domplan-beli
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan