align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  02.09.18 
02.09.18  KOV Jesenice : Sava Kranj 0 : 5(0 : 3)
02.09.18  Niko Železniki : Žiri-Ledine 3 : 1(1 : 0)
02.09.18  Triglav Domplan-bordo : Bled-Bohinj 7 : 0(1 : 0)
02.09.18  Tržič 2012-Naklo : Škofja Loka-Medvode U14 2 : 9(1 : 5)
02.09.18  Šenčur U14 : Preddvor-Visoko 2 : 0(0 : 0)
06.09.18  Zarica Kranj U14 : Triglav Domplan-beli 0 : 5(0 : 2)
 2. krog  09.09.18 
09.09.18  Preddvor-Visoko : Škofja Loka-Medvode U14 3 : 5(1 : 2)
09.09.18  Bled-Bohinj : Tržič 2012-Naklo 3 : 4(0 : 2)
09.09.18  Sava Kranj : Niko Železniki 1 : 4(0 : 1)
09.09.18  Triglav Domplan-beli : KOV Jesenice 1 : 2(1 : 0)
09.09.18  Šenčur U14 : Zarica Kranj U14 6 : 0(5 : 0)
12.09.18  Žiri-Ledine : Triglav Domplan-bordo 13 : 0(8 : 0)
 3. krog  16.09.18 
16.09.18  Zarica Kranj U14 : Preddvor-Visoko 1 : 8(0 : 7)
16.09.18  KOV Jesenice : Šenčur U14 0 : 5(0 : 5)
16.09.18  Niko Železniki : Triglav Domplan-beli 8 : 1(2 : 1)
16.09.18  Triglav Domplan-bordo : Sava Kranj 0 : 2(0 : 1)
16.09.18  Tržič 2012-Naklo : Žiri-Ledine 0 : 11(0 : 5)
16.09.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Bled-Bohinj 8 : 0(2 : 0)
 4. krog  19.09.18 
19.09.18  Žiri-Ledine : Škofja Loka-Medvode U14 3 : 1(3 : 0)
19.09.18  Sava Kranj : Tržič 2012-Naklo 6 : 0(2 : 0)
19.09.18  Triglav Domplan-beli : Triglav Domplan-bordo 0 : 2(0 : 1)
19.09.18  Zarica Kranj U14 : KOV Jesenice 1 : 4(1 : 1)
20.09.18  Šenčur U14 : Niko Železniki 1 : 3(0 : 2)
26.09.18  Preddvor-Visoko : Bled-Bohinj 1 : 0(1 : 0)
 5. krog  23.09.18 
23.09.18  KOV Jesenice : Preddvor-Visoko 1 : 2(0 : 1)
23.09.18  Niko Železniki : Zarica Kranj U14 9 : 0(2 : 0)
23.09.18  Tržič 2012-Naklo : Triglav Domplan-beli 6 : 2(1 : 0)
23.09.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Sava Kranj 1 : 1(1 : 1)
23.09.18  Bled-Bohinj : Žiri-Ledine 0 : 6(0 : 5)
24.09.18  Triglav Domplan-bordo : Šenčur U14 1 : 6(1 : 4)
 6. krog  30.09.18 
30.09.18  Preddvor-Visoko : Žiri-Ledine 0 : 2(0 : 1)
30.09.18  Sava Kranj : Bled-Bohinj 5 : 1(1 : 0)
30.09.18  Triglav Domplan-beli : Škofja Loka-Medvode U14 3 : 7(0 : 4)
30.09.18  Šenčur U14 : Tržič 2012-Naklo 1 : 2(0 : 0)
30.09.18  Zarica Kranj U14 : Triglav Domplan-bordo 1 : 4(1 : 2)
30.09.18  KOV Jesenice : Niko Železniki 2 : 2(1 : 0)
 7. krog  07.10.18 
07.10.18  Niko Železniki : Preddvor-Visoko 4 : 0(2 : 0)
07.10.18  Triglav Domplan-bordo : KOV Jesenice 6 : 1(5 : 0)
07.10.18  Tržič 2012-Naklo : Zarica Kranj U14 5 : 2(3 : 0)
07.10.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Šenčur U14 0 : 0(0 : 0)
07.10.18  Bled-Bohinj : Triglav Domplan-beli 6 : 1(4 : 0)
07.10.18  Žiri-Ledine : Sava Kranj 7 : 0(3 : 0)
 8. krog  10.10.18 
09.10.18  Niko Železniki : Triglav Domplan-bordo 7 : 1(2 : 1)
10.10.18  Preddvor-Visoko : Sava Kranj 1 : 1(1 : 1)
10.10.18  Triglav Domplan-beli : Žiri-Ledine 2 : 4(1 : 1)
10.10.18  Šenčur U14 : Bled-Bohinj 5 : 0(2 : 0)
10.10.18  Zarica Kranj U14 : Škofja Loka-Medvode U14 0 : 12(0 : 5)
10.10.18  KOV Jesenice : Tržič 2012-Naklo 4 : 3(0 : 1)
 9. krog  14.10.18 
14.10.18  Tržič 2012-Naklo : Niko Železniki 0 : 6(0 : 4)
14.10.18  Škofja Loka-Medvode U14 : KOV Jesenice 12 : 0(8 : 0)
14.10.18  Bled-Bohinj : Zarica Kranj U14 3 : 0(2 : 0)
14.10.18  Žiri-Ledine : Šenčur U14 6 : 0(3 : 0)
14.10.18  Sava Kranj : Triglav Domplan-beli 2 : 1(1 : 0)
15.10.18  Triglav Domplan-bordo : Preddvor-Visoko 4 : 2(2 : 0)
 10. krog  21.10.18 
18.10.18  KOV Jesenice : Bled-Bohinj 3 : 1(1 : 0)
21.10.18  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode U14 5 : 2(3 : 1)
21.10.18  Triglav Domplan-bordo : Tržič 2012-Naklo 6 : 2(3 : 0)
21.10.18  Preddvor-Visoko : Triglav Domplan-beli 1 : 1(1 : 0)
21.10.18  Šenčur U14 : Sava Kranj 0 : 0(0 : 0)
21.10.18  Zarica Kranj U14 : Žiri-Ledine 0 : 14(0 : 5)
 11. krog  28.10.18 
24.10.18  Tržič 2012-Naklo : Preddvor-Visoko 0 : 1(0 : 0)
24.10.18  Škofja Loka-Medvode U14 : Triglav Domplan-bordo 10 : 1(5 : 1)
24.10.18  Triglav Domplan-beli : Šenčur U14 2 : 2(2 : 0)
28.10.18  Bled-Bohinj : Niko Železniki 0 : 14(0 : 3)
28.10.18  Žiri-Ledine : KOV Jesenice 7 : 0(4 : 0)
28.10.18  Sava Kranj : Zarica Kranj U14 3 : 0(1 : 0)
 12. krog  31.03.19 
01.04.19  Preddvor-Visoko : Šenčur U14 0 : 1(0 : 0)
02.04.19  Triglav Domplan-beli : Zarica Kranj U14 5 : 2(2 : 1)
02.04.19  Bled-Bohinj : Triglav Domplan-bordo 0 : 2(0 : 1)
10.04.19  Sava Kranj : KOV Jesenice 4 : 0(0 : 0)
31.03.19  Žiri-Ledine : Niko Železniki 3 : 1(1 : 1)
31.03.19  Škofja Loka-Medvode U14 : Tržič 2012-Naklo 9 : 2(6 : 2)
 13. krog  07.04.19 
07.04.19  Škofja Loka-Medvode U14 : Preddvor-Visoko 3 : 2(1 : 2)
07.04.19  Tržič 2012-Naklo : Bled-Bohinj 2 : 1(1 : 1)
07.04.19  Triglav Domplan-bordo : Žiri-Ledine 1 : 4(1 : 3)
07.04.19  Niko Železniki : Sava Kranj 7 : 1(5 : 0)
07.04.19  KOV Jesenice : Triglav Domplan-beli 3 : 0(2 : 0)
07.04.19  Zarica Kranj U14 : Šenčur U14 0 : 2(0 : 2)
 14. krog  14.04.19 
07.05.19  Sava Kranj : Triglav Domplan-bordo 1 : 4(0 : 3)
13.04.19  Šenčur U14 : KOV Jesenice 3 : 1(1 : 1)
14.04.19  Triglav Domplan-beli : Niko Železniki 1 : 8(0 : 3)
14.04.19  Žiri-Ledine : Tržič 2012-Naklo 12 : 0(5 : 0)
14.04.19  Bled-Bohinj : Škofja Loka-Medvode U14 0 : 4(0 : 2)
14.04.19  Preddvor-Visoko : Zarica Kranj U14 3 : 1(2 : 0)
 15. krog  22.04.19 
22.04.19  Bled-Bohinj : Preddvor-Visoko 0 : 0(0 : 0)
22.04.19  Škofja Loka-Medvode U14 : Žiri-Ledine 0 : 4(0 : 2)
22.04.19  Tržič 2012-Naklo : Sava Kranj 0 : 5(0 : 2)
22.04.19  Triglav Domplan-bordo : Triglav Domplan-beli 8 : 0(5 : 0)
22.04.19  Niko Železniki : Šenčur U14 0 : 1(0 : 0)
22.04.19  KOV Jesenice : Zarica Kranj U14 6 : 0(1 : 0)
 16. krog  25.04.19 
24.04.19  Triglav Domplan-beli : Tržič 2012-Naklo 3 : 3(0 : 2)
25.04.19  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode U14 2 : 2(0 : 0)
25.04.19  Žiri-Ledine : Bled-Bohinj 9 : 1(3 : 1)
25.04.19  Preddvor-Visoko : KOV Jesenice 5 : 1(2 : 0)
25.04.19  Zarica Kranj U14 : Niko Železniki 0 : 13(0 : 2)
25.04.19  Šenčur U14 : Triglav Domplan-bordo 2 : 2(0 : 0)
 17. krog  09.05.19 
08.05.19  Žiri-Ledine : Preddvor-Visoko 3 : 0(1 : 0)
08.05.19  Triglav Domplan-bordo : Zarica Kranj U14 12 : 0(9 : 0)
09.05.19  Niko Železniki : KOV Jesenice 6 : 2(1 : 1)
09.05.19  Škofja Loka-Medvode U14 : Triglav Domplan-beli 12 : 2(4 : 1)
09.05.19  Tržič 2012-Naklo : Šenčur U14 0 : 5(0 : 3)
14.05.19  Bled-Bohinj : Sava Kranj 1 : 0(1 : 0)
 18. krog  12.05.19 
12.05.19  Preddvor-Visoko : Niko Železniki 0 : 3(0 : 2)
12.05.19  Zarica Kranj U14 : Tržič 2012-Naklo 3 : 3(1 : 2)
12.05.19  Triglav Domplan-beli : Bled-Bohinj 2 : 4(0 : 3)
12.05.19  Sava Kranj : Žiri-Ledine 0 : 4(0 : 2)
15.05.19  KOV Jesenice : Triglav Domplan-bordo 1 : 1(0 : 0)
16.05.19  Šenčur U14 : Škofja Loka-Medvode U14 1 : 1(1 : 1)
 19. krog  19.05.19 
19.05.19  Sava Kranj : Preddvor-Visoko 2 : 1(0 : 1)
19.05.19  Žiri-Ledine : Triglav Domplan-beli 14 : 0(7 : 0)
19.05.19  Bled-Bohinj : Šenčur U14 1 : 1(0 : 1)
19.05.19  Škofja Loka-Medvode U14 : Zarica Kranj U14 19 : 0(8 : 0)
19.05.19  Triglav Domplan-bordo : Niko Železniki 0 : 11(0 : 6)
22.05.19  Tržič 2012-Naklo : KOV Jesenice
 20. krog  26.05.19 
22.05.19  Šenčur U14 : Žiri-Ledine
26.05.19  Triglav Domplan-beli : Sava Kranj
26.05.19  Preddvor-Visoko : Triglav Domplan-bordo
26.05.19  Niko Železniki : Tržič 2012-Naklo
26.05.19  KOV Jesenice : Škofja Loka-Medvode U14
26.05.19  Zarica Kranj U14 : Bled-Bohinj
 21. krog  02.06.19 
02.06.19  Triglav Domplan-beli : Preddvor-Visoko
02.06.19  Sava Kranj : Šenčur U14
02.06.19  Žiri-Ledine : Zarica Kranj U14
02.06.19  Bled-Bohinj : KOV Jesenice
02.06.19  Škofja Loka-Medvode U14 : Niko Železniki
02.06.19  Tržič 2012-Naklo : Triglav Domplan-bordo
 22. krog  09.06.19 
09.06.19  Preddvor-Visoko : Tržič 2012-Naklo
09.06.19  Triglav Domplan-bordo : Škofja Loka-Medvode U14
09.06.19  Niko Železniki : Bled-Bohinj
09.06.19  KOV Jesenice : Žiri-Ledine
09.06.19  Zarica Kranj U14 : Sava Kranj
09.06.19  Šenčur U14 : Triglav Domplan-beli
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
25. krog 18.05.19
Ivančna Gorica : Zagorje 1 : 1
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 1 : 2
Žiri : Komenda 5 : 2
Sava Kranj : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 3 : 1
GNL-člani 2018/19
20. krog 18.05.19
Velesovo : Šobec Lesce 1 : 5
Zarica Kranj : Škofja Loka 0 : 0
Visoko : Bitnje dobrozasenci.si 2 : 2
Polet : Britof 1 : 9
Bohinj : Niko Železniki 3 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Preddvor 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan