align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 4. krog 19.09.18
KLUB ŠT Z N P GR
1. Niko Železniki 4 4 0 0 18:4 12
2. Žiri-Ledine 4 3 0 1 28:4 9
3. Sava Kranj 4 3 0 1 14:4 9
4. Šenčur U14 4 3 0 1 14:3 9
5. Škofja Loka-Medvode U14 4 3 0 1 23:8 9
6. Triglav Domplan-bordo 4 2 0 2 9:15 6
7. KOV Jesenice 4 2 0 2 6:12 6
8. Preddvor-Visoko 3 1 0 2 11:8 3
9. Triglav Domplan-beli 4 1 0 3 7:12 3
10. Tržič 2012-Naklo 4 1 0 3 6:29 3
11. Bled-Bohinj 3 0 0 3 3:19 0
12. Zarica Kranj U14 4 0 0 4 2:23 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
4. krog 19.09.18
Triglav Domplan-beli:Triglav Domplan-bordo 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Tržič 2012-Naklo 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:KOV Jesenice 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Šenčur U14:Niko Železniki 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
3. krog 16.09.18
Zarica Kranj U14:Preddvor-Visoko 1 : 8 (0 : 7) zapisnik
KOV Jesenice:Šenčur U14 0 : 5 (0 : 5) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Žiri-Ledine 0 : 11 (0 : 5) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Sava Kranj 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Bled-Bohinj 8 : 0 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Triglav Domplan-beli 8 : 1 (2 : 1) zapisnik
2. krog 09.09.18
Triglav Domplan-beli:KOV Jesenice 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Zarica Kranj U14 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 5 (1 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Niko Železniki 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Tržič 2012-Naklo 3 : 4 (0 : 2) zapisnik
Žiri-Ledine:Triglav Domplan-bordo 13 : 0 (8 : 0) zapisnik
1. krog 02.09.18
Triglav Domplan-bordo:Bled-Bohinj 7 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Preddvor-Visoko 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice:Sava Kranj 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Škofja Loka-Medvode U14 2 : 9 (1 : 5) zapisnik
Niko Železniki:Žiri-Ledine 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Triglav Domplan-beli 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan