align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 11. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Dimitrijević Igor Zarica Kranj 12 2 0
Dermastja Jaka Šobec Lesce 11 0 0
Kovačič Dejan Bohinj 9 0 0
Bešić Mario SIJ Acroni Jesenice 9 1 0
Velkoski Simon Britof 8 0 0
Ljubijankić Hasan Škofja Loka 8 0 0
Oblak Gašper Kranjska Gora 7 0 0
Hoxha Besnik Britof 7 2 0
Mlakar Rok Šobec Lesce 6 0 0
Oblak Žiga Kranjska Gora 5 0 0
Rakovič Miran Kranjska Gora 5 1 0
Janhar Andraž Visoko 4 0 0
Kovačič Tim Polet 4 0 0
Djaković Simo Bitnje dobrozasenci.si 4 0 0
Ambrož Vid Šobec Lesce 4 0 0
Beganović Nermin Škofja Loka 4 0 0
Razinger Klemen Kranjska Gora 4 0 0
Pavlovič Aleš Zarica Kranj 4 1 0
Debeljak Jure Polet 4 1 0
Rozman Miha Šobec Lesce 4 2 0
Hari Vajda Max Škofja Loka 4 3 0
Janežič Luka Škofja Loka 3 0 0
Mujagić Muhidin Kranjska Gora 3 0 0
Radojčić Vukoje Britof 3 0 0
Koplan Klemen Polet 3 0 0
Maksimovič Haris Škofja Loka 3 0 0
Petković Milan Šobec Lesce 3 0 0
Šubic Nejc Zarica Kranj 3 0 0
Kern Gašper Visoko 3 0 0
Redžić Ajdin SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Černivec Žan Šobec Lesce 3 0 0
Potočnik Matic Niko Železniki 3 0 0
Hirkić Sandi Škofja Loka 3 0 0
Debeljak Matic Polet 3 1 0
Bizaj Jan Velesovo 3 1 0
Debeljak Žan Visoko 3 1 0
Kozinc Bor Bohinj 3 2 0
Kotnik Albin Britof 3 2 0
Kavčič Rok Niko Železniki 2 0 0
Knific Košir Bober Bitnje dobrozasenci.si 2 0 0
Dvanajščak Anže Britof 2 0 0
Boncelj Uroš Visoko 2 0 0
Novak Mitja Velesovo 2 0 0
Sodja Anže Bohinj 2 0 0
Stojkov Dejan Zarica Kranj 2 0 0
Horvat Mitja Bohinj 2 0 0
Arh Peter Bohinj 2 0 0
Tirovič Drago Preddvor 2 0 0
Bohinec Sebastjan Šobec Lesce 2 0 0
Dolar Jure Šobec Lesce 2 0 0
Malivojević Aleksander Šobec Lesce 2 0 0
Klemenc Nejc Bitnje dobrozasenci.si 2 0 0
Kokić Mirzet Preddvor 2 1 0
Baloh Urban Velesovo 2 1 0
Stanarević Danijel Britof 1 0 0
Pavliha Matic Bohinj 1 0 0
Dominko Jure Visoko 1 0 0
Juvan Jan Bitnje dobrozasenci.si 1 0 0
Krpič Marko Škofja Loka 1 0 0
Stanonik Aljaž Polet 1 0 0
Pavlinič Žiga Preddvor 1 0 0
Kolenović Edi Zarica Kranj 1 0 0
Zorman Maks David Visoko 1 0 0
Kne Dejan Velesovo 1 0 0
Razinger Urban Kranjska Gora 1 0 0
Traven Tomaž Bitnje dobrozasenci.si 1 0 0
Hafner Blaž Polet 1 0 0
Okorn Matic Preddvor 1 0 0
Gašpirc Kristjan Visoko 1 0 0
Šenk Gašper Britof 1 0 0
Čop Luka Šobec Lesce 1 0 0
Bezovšek Jaka Velesovo 1 0 0
Dolenc Urban Niko Železniki 1 0 0
Logar Matic Britof 1 0 0
Pagon Peter Polet 1 0 0
Vrtač Tim Visoko 1 0 0
Burgar Benjamin Preddvor 1 0 0
Slapar Klemen Velesovo 1 0 0
Strašek Rok Šobec Lesce 1 0 0
Jagodic Tine Visoko 1 0 0
Sodja Urban Bohinj 1 0 0
Jeglič Matic Britof 1 0 0
Burgar Borut Velesovo 1 0 0
Džafić Belmin SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Tolar Gašper Niko Železniki 1 0 0
Dimc Matej Zarica Kranj 1 0 0
Medja Rok Bohinj 1 0 0
Bučić Mario SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Oštir Luka Velesovo 1 0 0
Vrhovac Nemanja Škofja Loka 1 0 0
Mehić Almin SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Drobnič Jakob Niko Železniki 1 0 0
Kolenc Miha Šobec Lesce 1 0 0
Gajgar Patrik Niko Železniki 1 0 0
Kalan Gašper Škofja Loka 1 0 0
Talić Armin SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Fister Maks Šobec Lesce 1 0 0
Kovačič Jure Bohinj 1 0 0
Galić Miran SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Krajnik Nejc Polet 1 0 0
Milinković Luka Bohinj 1 0 0
Pantelić Sebastjan Zarica Kranj 1 0 0
Stanonik Tadej Škofja Loka 1 0 0
Krkoč Jure Bohinj 1 0 0
Ilić Stojan SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Kazić Amir Šobec Lesce 1 0 0
Rebolj Nik Preddvor 1 0 0
Zupanc Bojan Bitnje dobrozasenci.si 1 0 0
Gruškovnjak Amadej Niko Železniki 1 0 0
Prosen Žiga Polet 1 0 0
Samardžić Refik Niko Železniki 1 0 0
Jelovčan Žiga Niko Železniki 1 0 0
Vidmar David Bitnje dobrozasenci.si 1 1 0
Iskra Uroš Bohinj 1 0 1
Mrak Žiga Polet 0 0 1
Macanović Senaid Preddvor 0 0 1
Žnidar Janin Kranjska Gora 0 0 1
Teran Rok Zarica Kranj 0 0 1
Vučković Mirko Britof 0 0 1
Blažič Jernej Kranjska Gora 0 0 1
Oblak Anže Škofja Loka 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan