align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  31.08.19 
31.08.19  Kranjska Gora : prost
31.08.19  SIJ Acroni Jesenice : Velesovo 0 : 3(0 : 1)
31.08.19  Visoko : Bitnje dobrozasenci.si 4 : 1(0 : 1)
31.08.19  Šobec Lesce : Niko Železniki 7 : 0(2 : 0)
31.08.19  Britof : Polet 2 : 1(0 : 1)
31.08.19  Zarica Kranj : Škofja Loka 0 : 4(0 : 2)
31.08.19  Bohinj : Preddvor 4 : 0(1 : 0)
 2. krog  07.09.19 
02.10.19  Polet : Zarica Kranj 1 : 6(0 : 3)
07.09.19  Niko Železniki : Britof 1 : 3(0 : 1)
07.09.19  Bitnje dobrozasenci.si : Šobec Lesce 0 : 4(0 : 1)
07.09.19  Velesovo : Visoko 2 : 2(1 : 1)
07.09.19  Kranjska Gora : SIJ Acroni Jesenice 1 : 6(1 : 3)
07.09.19  prost : Preddvor
07.09.19  Škofja Loka : Bohinj 5 : 2(2 : 0)
 3. krog  14.09.19 
14.09.19  SIJ Acroni Jesenice : prost
14.09.19  Visoko : Kranjska Gora 4 : 2(1 : 1)
14.09.19  Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0(2 : 0)
14.09.19  Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3(3 : 2)
14.09.19  Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2(2 : 1)
14.09.19  Bohinj : Polet 4 : 1(2 : 0)
14.09.19  Preddvor : Škofja Loka 1 : 3(1 : 1)
 4. krog  21.09.19 
20.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Visoko 2 : 6(1 : 5)
21.09.19  prost : Škofja Loka
21.09.19  Polet : Preddvor 1 : 0(0 : 0)
21.09.19  Niko Železniki : Bohinj 3 : 0(0 : 0)
21.09.19  Bitnje dobrozasenci.si : Zarica Kranj 2 : 2(2 : 0)
21.09.19  Velesovo : Britof 1 : 1(0 : 0)
21.09.19  Kranjska Gora : Šobec Lesce 0 : 8(0 : 4)
 5. krog  28.09.19 
28.09.19  Visoko : prost
28.09.19  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 4 : 0(1 : 0)
28.09.19  Britof : Kranjska Gora 5 : 0(2 : 0)
28.09.19  Zarica Kranj : Velesovo 2 : 2(1 : 2)
28.09.19  Bohinj : Bitnje dobrozasenci.si 0 : 1(0 : 1)
28.09.19  Preddvor : Niko Železniki 2 : 0(1 : 0)
28.09.19  Škofja Loka : Polet 2 : 1(2 : 1)
 6. krog  05.10.19 
05.10.19  prost : Polet
05.10.19  Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 2(0 : 0)
05.10.19  Bitnje dobrozasenci.si : Preddvor 0 : 0(0 : 0)
05.10.19  Velesovo : Bohinj 0 : 2(0 : 1)
05.10.19  Kranjska Gora : Zarica Kranj 5 : 4(2 : 2)
05.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Britof 0 : 1(0 : 1)
05.10.19  Visoko : Šobec Lesce 0 : 4(0 : 1)
 7. krog  12.10.19 
12.10.19  Šobec Lesce : prost
12.10.19  Britof : Visoko 1 : 0(0 : 0)
12.10.19  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3(1 : 2)
12.10.19  Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1(5 : 1)
12.10.19  Preddvor : Velesovo 0 : 1(0 : 1)
12.10.19  Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2(2 : 2)
12.10.19  Polet : Niko Železniki 6 : 2(3 : 1)
 8. krog  19.10.19 
19.10.19  prost : Niko Železniki
19.10.19  Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1(1 : 0)
19.10.19  Velesovo : Škofja Loka 1 : 3(1 : 1)
19.10.19  Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3(1 : 0)
19.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0(1 : 0)
19.10.19  Visoko : Zarica Kranj 0 : 1(0 : 1)
19.10.19  Šobec Lesce : Britof 2 : 4(2 : 1)
 9. krog  26.10.19 
26.10.19  Britof : prost
26.10.19  Zarica Kranj : Šobec Lesce 0 : 0(0 : 0)
26.10.19  Bohinj : Visoko 2 : 1(0 : 1)
26.10.19  Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(0 : 1)
26.10.19  Škofja Loka : Kranjska Gora 4 : 0(4 : 0)
26.10.19  Polet : Velesovo 3 : 1(1 : 1)
26.10.19  Niko Železniki : Bitnje dobrozasenci.si 2 : 1(1 : 0)
 10. krog  02.11.19 
02.11.19  prost : Bitnje dobrozasenci.si
02.11.19  Velesovo : Niko Železniki 2 : 0(0 : 0)
02.11.19  Kranjska Gora : Polet 6 : 2(2 : 1)
02.11.19  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1(1 : 1)
02.11.19  Visoko : Preddvor 0 : 1(0 : 1)
02.11.19  Šobec Lesce : Bohinj 4 : 1(2 : 0)
02.11.19  Britof : Zarica Kranj 1 : 3(1 : 1)
 11. krog  09.11.19 
09.11.19  Zarica Kranj : prost
09.11.19  Bohinj : Britof 3 : 5(3 : 2)
09.11.19  Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6(0 : 2)
09.11.19  Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2(1 : 0)
09.11.19  Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6(0 : 2)
09.11.19  Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0(1 : 0)
10.11.19  Škofja Loka : Visoko 3 : 0(1 : 0)
 12. krog  28.03.20 
28.03.20  prost : Velesovo
28.03.20  Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si
28.03.20  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki
28.03.20  Visoko : Polet
28.03.20  Šobec Lesce : Škofja Loka
28.03.20  Britof : Preddvor
28.03.20  Zarica Kranj : Bohinj
 13. krog  04.04.20 
04.04.20  Bohinj : prost
04.04.20  Preddvor : Zarica Kranj
04.04.20  Škofja Loka : Britof
04.04.20  Polet : Šobec Lesce
04.04.20  Niko Železniki : Visoko
04.04.20  Bitnje dobrozasenci.si : SIJ Acroni Jesenice
04.04.20  Velesovo : Kranjska Gora
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan