align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  31.08.19 
31.08.19  Kranjska Gora : prost
31.08.19  SIJ Acroni Jesenice : Velesovo 0 : 3(0 : 1)
31.08.19  Visoko : Bitnje dobrozasenci.si 4 : 1(0 : 1)
31.08.19  Šobec Lesce : Niko Železniki 7 : 0(2 : 0)
31.08.19  Britof : Polet 2 : 1(0 : 1)
31.08.19  Zarica Kranj : Škofja Loka 0 : 4(0 : 2)
31.08.19  Bohinj : Preddvor 4 : 0(1 : 0)
 2. krog  07.09.19 
07.09.19  Niko Železniki : Britof 1 : 3(0 : 1)
07.09.19  Bitnje dobrozasenci.si : Šobec Lesce 0 : 4(0 : 1)
07.09.19  Velesovo : Visoko 2 : 2(1 : 1)
07.09.19  Kranjska Gora : SIJ Acroni Jesenice 1 : 6(1 : 3)
07.09.19  prost : Preddvor
07.09.19  Škofja Loka : Bohinj 5 : 2(2 : 0)
25.09.19  Polet : Zarica Kranj
 3. krog  14.09.19 
14.09.19  SIJ Acroni Jesenice : prost
14.09.19  Visoko : Kranjska Gora 4 : 2(1 : 1)
14.09.19  Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0(2 : 0)
14.09.19  Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3(3 : 2)
14.09.19  Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2(2 : 1)
14.09.19  Bohinj : Polet 4 : 1(2 : 0)
14.09.19  Preddvor : Škofja Loka 1 : 3(1 : 1)
 4. krog  21.09.19 
20.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Visoko
21.09.19  prost : Škofja Loka
21.09.19  Polet : Preddvor
21.09.19  Niko Železniki : Bohinj
21.09.19  Bitnje dobrozasenci.si : Zarica Kranj
21.09.19  Velesovo : Britof
21.09.19  Kranjska Gora : Šobec Lesce
 5. krog  28.09.19 
28.09.19  Visoko : prost
28.09.19  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice
28.09.19  Britof : Kranjska Gora
28.09.19  Zarica Kranj : Velesovo
28.09.19  Bohinj : Bitnje dobrozasenci.si
28.09.19  Preddvor : Niko Železniki
28.09.19  Škofja Loka : Polet
 6. krog  05.10.19 
05.10.19  prost : Polet
05.10.19  Niko Železniki : Škofja Loka
05.10.19  Bitnje dobrozasenci.si : Preddvor
05.10.19  Velesovo : Bohinj
05.10.19  Kranjska Gora : Zarica Kranj
05.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Britof
05.10.19  Visoko : Šobec Lesce
 7. krog  12.10.19 
12.10.19  Šobec Lesce : prost
12.10.19  Britof : Visoko
12.10.19  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice
12.10.19  Bohinj : Kranjska Gora
12.10.19  Preddvor : Velesovo
12.10.19  Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si
12.10.19  Polet : Niko Železniki
 8. krog  19.10.19 
19.10.19  prost : Niko Železniki
19.10.19  Bitnje dobrozasenci.si : Polet
19.10.19  Velesovo : Škofja Loka
19.10.19  Kranjska Gora : Preddvor
19.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Bohinj
19.10.19  Visoko : Zarica Kranj
19.10.19  Šobec Lesce : Britof
 9. krog  26.10.19 
26.10.19  Britof : prost
26.10.19  Zarica Kranj : Šobec Lesce
26.10.19  Bohinj : Visoko
26.10.19  Preddvor : SIJ Acroni Jesenice
26.10.19  Škofja Loka : Kranjska Gora
26.10.19  Polet : Velesovo
26.10.19  Niko Železniki : Bitnje dobrozasenci.si
 10. krog  02.11.19 
02.11.19  prost : Bitnje dobrozasenci.si
02.11.19  Velesovo : Niko Železniki
02.11.19  Kranjska Gora : Polet
02.11.19  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka
02.11.19  Visoko : Preddvor
02.11.19  Šobec Lesce : Bohinj
02.11.19  Britof : Zarica Kranj
 11. krog  09.11.19 
09.11.19  Zarica Kranj : prost
09.11.19  Bohinj : Britof
09.11.19  Preddvor : Šobec Lesce
09.11.19  Škofja Loka : Visoko
09.11.19  Polet : SIJ Acroni Jesenice
09.11.19  Niko Železniki : Kranjska Gora
09.11.19  Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo
 12. krog  28.03.20 
28.03.20  prost : Velesovo
28.03.20  Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si
28.03.20  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki
28.03.20  Visoko : Polet
28.03.20  Šobec Lesce : Škofja Loka
28.03.20  Britof : Preddvor
28.03.20  Zarica Kranj : Bohinj
 13. krog  04.04.20 
04.04.20  Bohinj : prost
04.04.20  Preddvor : Zarica Kranj
04.04.20  Škofja Loka : Britof
04.04.20  Polet : Šobec Lesce
04.04.20  Niko Železniki : Visoko
04.04.20  Bitnje dobrozasenci.si : SIJ Acroni Jesenice
04.04.20  Velesovo : Kranjska Gora
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan