align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 11. krog 09.11.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Škofja Loka 10 9 0 1 30:10 27
2. Šobec Lesce 10 8 1 1 43:5 25
3. Britof 10 8 1 1 28:14 25
4. Zarica Kranj 10 4 4 2 26:20 16
5. Bohinj 11 5 0 6 25:23 15
6. SIJ Acroni Jesenice 10 4 1 5 19:23 13
7. Polet 10 4 1 5 20:26 13
8. Velesovo 11 3 3 5 13:18 12
9. Kranjska Gora 10 4 0 6 25:44 12
10. Visoko 10 3 1 6 17:19 10
11. Bitnje dobrozasenci.si 10 2 3 5 12:21 9
12. Preddvor 10 2 1 7 8:21 7
13. Niko Železniki 10 2 0 8 12:34 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
11. krog 09.11.19
Niko Železniki:Kranjska Gora 1 : 6 (0 : 2) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Velesovo 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Polet:SIJ Acroni Jesenice 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
Bohinj:Britof 3 : 5 (3 : 2) zapisnik
Preddvor:Šobec Lesce 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka:Visoko 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
10. krog 02.11.19
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Visoko:Preddvor 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Velesovo:Niko Železniki 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Bohinj 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora:Polet 6 : 2 (2 : 1) zapisnik
9. krog 26.10.19
Zarica Kranj:Šobec Lesce 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Bitnje dobrozasenci.si 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bohinj:Visoko 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Polet:Velesovo 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka:Kranjska Gora 4 : 0 (4 : 0) zapisnik
8. krog 19.10.19
Velesovo:Škofja Loka 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Britof 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
Kranjska Gora:Preddvor 4 : 3 (1 : 0) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Polet 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Visoko:Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bohinj 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
7. krog 12.10.19
Britof:Visoko 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
Polet:Niko Železniki 6 : 2 (3 : 1) zapisnik
Bohinj:Kranjska Gora 7 : 1 (5 : 1) zapisnik
Preddvor:Velesovo 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
6. krog 05.10.19
Velesovo:Bohinj 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Preddvor 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko:Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Kranjska Gora:Zarica Kranj 5 : 4 (2 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Britof 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
5. krog 28.09.19
Bohinj:Bitnje dobrozasenci.si 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:SIJ Acroni Jesenice 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Velesovo 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Britof:Kranjska Gora 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Polet 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Preddvor:Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
4. krog 21.09.19
Polet:Preddvor 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kranjska Gora:Šobec Lesce 0 : 8 (0 : 4) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Visoko 2 : 6 (1 : 5) zapisnik
Velesovo:Britof 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Zarica Kranj 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Bohinj 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
3. krog 14.09.19
Preddvor:Škofja Loka 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Velesovo 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Visoko:Kranjska Gora 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
Bohinj:Polet 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Britof:Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3 (3 : 2) zapisnik
2. krog 07.09.19
Kranjska Gora:SIJ Acroni Jesenice 1 : 6 (1 : 3) zapisnik
Niko Železniki:Britof 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka:Bohinj 5 : 2 (2 : 0) zapisnik
Velesovo:Visoko 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Polet:Zarica Kranj 1 : 6 (0 : 3) zapisnik
1. krog 31.08.19
Šobec Lesce:Niko Železniki 7 : 0 (2 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Velesovo 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Britof:Polet 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Visoko:Bitnje dobrozasenci.si 4 : 1 (0 : 1) zapisnik
Bohinj:Preddvor 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan