align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 12. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Stamenkovski Pavel Škofja Loka-Medvode 25 0 0
Novak Ivan Škofja Loka-Medvode 22 2 0
Križaj Žiga Škofja Loka-Medvode 19 0 0
Grohar Nik Šenčur 14 0 0
Duraković Aleksander Sava Kranj 11 2 0
Zupanc Tomaž Sava Kranj 9 0 1
Schenk Dominik Šenčur U14 8 0 0
Janc Lovro Gal Šenčur U14 8 0 0
Kovačević Žan Triglav Domplan 8 0 0
Kristjan Špiler Bitnje-Britof 8 0 0
Varmaz Plava Tian Triglav Podgorje 8 0 0
Zupan Tadej Daniel Bled 7 0 0
Oselj Žiga Šenčur U14 7 0 0
Hadžić Alen Tržič 2012 7 0 0
Primožič Žan Triglav Domplan 6 0 0
Lepoša Nace Šenčur 6 0 0
Stojanov Sergej Triglav Domplan 6 0 0
Čatak Din Triglav Domplan 6 1 0
Kukavica Inas Triglav Podgorje 5 1 0
Jesenovec Jure Šenčur U14 5 2 0
Dolenec Nejc Šenčur U14 4 0 0
Žumer Jakob Tržič 2012 4 0 0
Radiković Luka Triglav Podgorje 4 0 0
Nikolić Uroš Sava Kranj 4 0 0
Ugljanin Alen SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Beljkaš Maksim Vid Triglav Podgorje 4 0 0
Šifrer Nejc Bitnje-Britof 4 0 0
Jenko Maj Preddvor-Visoko 4 0 0
Ančimer Nik Šenčur 4 0 0
Hren Vid Žiri 4 0 0
Gnjatović Marko Sava Kranj 4 0 0
Šimnovec Ambrož Šenčur 4 0 0
Hrobat Plemelj Aljaž Bled 4 0 0
Potokar Tim Triglav Domplan 4 1 0
Dermota Matevž Šobec Lesce 4 1 0
Zupan Cleo Tržič 2012 4 1 0
Filipič Maks Žiri 4 1 0
Zupančič Blaž Bled 3 0 0
Stanojević Marko SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Strojan Šporar Jošt Šenčur 3 0 0
Tadić Jaka Sava Kranj 3 0 0
Golub Mitja Šobec Lesce 3 0 0
Trdina Martin Škofja Loka-Medvode 3 0 0
Istenič Tim Triglav Podgorje 3 0 0
Hafner Maks Bitnje-Britof 3 0 0
Kazić Dino Triglav Domplan 3 0 0
Rekelj Žiga Šenčur 3 0 0
Pori Maks Šenčur U14 3 0 0
Repič Bor Šenčur 3 0 0
Bergant Bor Triglav Podgorje 3 0 0
Trček Jakob Žiri 3 0 0
Hvasti Matic Šenčur 3 2 0
Filipič Tevž Žiri 2 0 0
Biščević Timien Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Petkovski Filip Sava Kranj 2 0 0
Mesojedec Erzin Marti Šobec Lesce 2 0 0
Dokl Nejc Sava Kranj 2 0 0
Saloski Sefer Triglav Podgorje 2 0 0
Pretnar Samo Triglav Domplan 2 0 0
Papler Anej Triglav Domplan 2 0 0
Osmančević Anes SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Bokal Šter Lan Zarica Kranj 2 0 0
Vehar Menegatti Lenart Žiri 2 0 0
Mijatović Daniel Preddvor-Visoko 2 0 0
Turuk Patrik Šenčur 2 0 0
Šmitran Savo Sava Kranj 2 0 0
Štravs Luka Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Šmid Jan Bled 2 0 0
Jaklič Urh Šenčur 2 0 0
Thaler Aljaž Triglav Domplan 2 0 0
Velikovrh Ožbej Škofja Loka-Medvode 2 1 0
Ojsteršek Žan Preddvor-Visoko 2 1 0
Ikač Predrag Šobec Lesce 1 0 0
Aljančič Klemen Tržič 2012 1 0 0
Šarić Nedim Zarica Kranj 1 0 0
Roblek Luka Šenčur U14 1 0 0
Horvat Jaka Bled 1 0 0
Milinković Aleksa SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Filipič Erazem Žiri 1 0 0
Sajovic Tin Bitnje-Britof 1 0 0
Papler Nik Bled 1 0 0
Globočnik Jaka Šenčur 1 0 0
Hribernik Jonatan Šobec Lesce 1 0 0
Radosavljević Stefan Triglav Domplan 1 0 0
Korać Anes Sava Kranj 1 0 0
Railić Timon SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Slabe Matic Tržič 2012 1 0 0
Pavlin Tadej Bled 1 0 0
Grubič Juhant Aleksander Zarica Kranj 1 0 0
Sokol Lovro Zarica Kranj 1 0 0
Kunc Žiga Žiri 1 0 0
Stević Nik SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Zupančič Urh Zarica Kranj 1 0 0
Boncelj David Tržič 2012 1 0 0
Rakovec Maj Zarica Kranj 1 0 0
Šuler Anej Šenčur 1 0 0
Kijamet Daris Šenčur 1 0 0
Jemec Blaž Triglav Podgorje 1 0 0
Bajazet Veno Triglav Domplan 1 0 0
Tofaj Nikola Triglav Podgorje 1 0 0
Grabnar Luka Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Križaj Lenart Preddvor-Visoko 1 0 0
Mežnarec Matej Šobec Lesce 1 0 0
Oman Ambrož Triglav Domplan 1 0 0
Kumer Matic Žiri 1 0 0
Sedej Tomaž Žiri 1 0 0
Grilc Bine Preddvor-Visoko 1 0 0
Kopač Anže Žiri 1 0 0
Maček Maks Sava Kranj 1 0 0
Ušeničnik Urban Žiri 1 0 0
Tešar Kmetec Anže Bitnje-Britof 1 0 0
Štular Matic Tržič 2012 1 0 0
Ravnihar Tim Tržič 2012 1 0 0
Milovanović Nik Šobec Lesce 1 1 0
Dašić Vasilije Triglav Domplan 1 1 0
Hajzeri Roberto Šobec Lesce 0 0 1
Zupančič Rok Zarica Kranj 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan