align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  01.09.19 
01.09.19  Šenčur U14 : Triglav Domplan 3 : 0(3 : 0)
01.09.19  Preddvor-Visoko : Tržič 2012 0 : 1(0 : 1)
01.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Šenčur 1 : 1(0 : 0)
01.09.19  Bled : Sava Kranj 1 : 8(1 : 2)
01.09.19  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 1 : 8(0 : 5)
05.09.19  Triglav Podgorje : Šobec Lesce 3 : 0(1 : 0)
12.09.19  Bitnje-Britof : Žiri 0 : 0(0 : 0)
 2. krog  08.09.19 
05.09.19  Šenčur U14 : Preddvor-Visoko 6 : 0(1 : 0)
08.09.19  Triglav Domplan : Škofja Loka-Medvode 2 : 10(2 : 4)
08.09.19  Sava Kranj : Zarica Kranj 4 : 0(3 : 0)
08.09.19  Šobec Lesce : Bled 2 : 1(0 : 1)
08.09.19  Žiri : Triglav Podgorje 0 : 1(0 : 1)
08.09.19  Šenčur : Bitnje-Britof 5 : 0(3 : 0)
08.09.19  Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice 0 : 3(0 : 1)
 3. krog  15.09.19 
15.09.19  Preddvor-Visoko : Triglav Domplan 2 : 7(0 : 3)
15.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Šenčur U14 1 : 3(1 : 2)
15.09.19  Bitnje-Britof : Tržič 2012 1 : 4(0 : 2)
15.09.19  Zarica Kranj : Šobec Lesce 1 : 1(0 : 0)
15.09.19  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 4 : 3(4 : 1)
18.09.19  Bled : Žiri 0 : 5(0 : 4)
25.09.19  Triglav Podgorje : Šenčur 0 : 2(0 : 1)
 4. krog  22.09.19 
19.09.19  Šenčur : Bled 7 : 0(3 : 0)
22.09.19  Tržič 2012 : Triglav Podgorje 2 : 3(1 : 2)
22.09.19  Šenčur U14 : Bitnje-Britof 5 : 2(2 : 0)
22.09.19  Triglav Domplan : Sava Kranj 1 : 0(1 : 0)
22.09.19  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 1 : 14(1 : 5)
22.09.19  Žiri : Zarica Kranj 0 : 1(0 : 0)
24.09.19  Preddvor-Visoko : SIJ Acroni Jesenice 3 : 0(2 : 0)
 5. krog  29.09.19 
29.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Triglav Domplan 0 : 3(0 : 1)
29.09.19  Bitnje-Britof : Preddvor-Visoko 0 : 1(0 : 1)
29.09.19  Triglav Podgorje : Šenčur U14 4 : 2(1 : 0)
29.09.19  Bled : Tržič 2012 2 : 6(1 : 4)
29.09.19  Zarica Kranj : Šenčur 0 : 3(0 : 1)
29.09.19  Škofja Loka-Medvode : Žiri 4 : 4(3 : 2)
29.09.19  Sava Kranj : Šobec Lesce 3 : 0(1 : 0)
 6. krog  03.10.19 
03.10.19  Žiri : Sava Kranj 1 : 4(0 : 2)
03.10.19  Šenčur : Škofja Loka-Medvode 3 : 2(1 : 1)
03.10.19  Šenčur U14 : Bled 2 : 3(2 : 2)
03.10.19  Preddvor-Visoko : Triglav Podgorje 1 : 2(0 : 0)
03.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Bitnje-Britof 1 : 2(1 : 1)
08.10.19  Tržič 2012 : Zarica Kranj 2 : 2(1 : 1)
10.10.19  Triglav Domplan : Šobec Lesce 3 : 0(1 : 0)
 7. krog  06.10.19 
06.10.19  Bitnje-Britof : Triglav Domplan 1 : 6(0 : 4)
06.10.19  Triglav Podgorje : SIJ Acroni Jesenice 5 : 1(3 : 1)
06.10.19  Bled : Preddvor-Visoko 3 : 1(2 : 0)
06.10.19  Zarica Kranj : Šenčur U14 0 : 5(0 : 4)
06.10.19  Škofja Loka-Medvode : Tržič 2012 10 : 2(6 : 2)
06.10.19  Sava Kranj : Šenčur 0 : 2(0 : 0)
06.10.19  Šobec Lesce : Žiri 2 : 0(1 : 0)
 8. krog  13.10.19 
13.10.19  Triglav Domplan : Žiri 6 : 1(3 : 1)
13.10.19  Šenčur : Šobec Lesce 6 : 0(3 : 0)
13.10.19  Tržič 2012 : Sava Kranj 0 : 4(0 : 3)
13.10.19  Šenčur U14 : Škofja Loka-Medvode 3 : 2(2 : 0)
13.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Bled 2 : 0(2 : 0)
13.10.19  Bitnje-Britof : Triglav Podgorje 2 : 1(0 : 0)
17.10.19  Preddvor-Visoko : Zarica Kranj 1 : 0(0 : 0)
 9. krog  20.10.19 
20.10.19  Triglav Podgorje : Triglav Domplan 0 : 5(0 : 2)
20.10.19  Bled : Bitnje-Britof 6 : 4(5 : 2)
20.10.19  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 1 : 0(1 : 0)
20.10.19  Škofja Loka-Medvode : Preddvor-Visoko 9 : 0(4 : 0)
20.10.19  Sava Kranj : Šenčur U14 0 : 4(0 : 2)
20.10.19  Šobec Lesce : Tržič 2012 3 : 2(1 : 2)
20.10.19  Žiri : Šenčur 0 : 6(0 : 3)
 10. krog  24.10.19 
24.10.19  Triglav Domplan : Šenčur 3 : 2(2 : 2)
24.10.19  Tržič 2012 : Žiri 1 : 4(0 : 1)
24.10.19  Šenčur U14 : Šobec Lesce 2 : 2(0 : 1)
24.10.19  Preddvor-Visoko : Sava Kranj 0 : 4(0 : 3)
24.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 0 : 4(0 : 2)
24.10.19  Bitnje-Britof : Zarica Kranj 3 : 0(1 : 0)
24.10.19  Triglav Podgorje : Bled 6 : 1(2 : 0)
 11. krog  03.11.19 
03.11.19  Bled : Triglav Domplan 1 : 3(1 : 0)
03.11.19  Zarica Kranj : Triglav Podgorje 0 : 5(0 : 0)
03.11.19  Škofja Loka-Medvode : Bitnje-Britof 4 : 0(2 : 0)
03.11.19  Šobec Lesce : Preddvor-Visoko 2 : 0(0 : 0)
03.11.19  Žiri : Šenčur U14 4 : 2(0 : 2)
03.11.19  Šenčur : Tržič 2012 6 : 0(3 : 0)
07.11.19  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(0 : 1)
 12. krog  10.11.19 
09.11.19  Šenčur U14 : Šenčur 0 : 5(0 : 2)
09.11.19  Triglav Podgorje : Škofja Loka-Medvode 1 : 6(0 : 3)
10.11.19  Bled : Zarica Kranj 1 : 1(1 : 0)
10.11.19  Triglav Domplan : Tržič 2012 3 : 0(1 : 0)
10.11.19  Preddvor-Visoko : Žiri 1 : 2(0 : 1)
10.11.19  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 2 : 0(2 : 0)
10.11.19  Bitnje-Britof : Sava Kranj 2 : 8(2 : 2)
 13. krog   
 Zarica Kranj : Triglav Domplan
 Škofja Loka-Medvode : Bled
 Sava Kranj : Triglav Podgorje
 Šobec Lesce : Bitnje-Britof
 Žiri : SIJ Acroni Jesenice
 Šenčur : Preddvor-Visoko
 Tržič 2012 : Šenčur U14
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan