align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 12. krog 10.11.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šenčur 12 10 1 1 48:6 31
2. Triglav Domplan 12 10 0 2 42:20 30
3. Škofja Loka-Medvode 12 9 1 2 77:20 28
4. Triglav Podgorje 12 8 0 4 31:22 24
5. Šenčur U14 12 7 1 4 37:23 22
6. Sava Kranj 12 7 0 5 39:17 21
7. Žiri 12 4 2 6 21:28 14
8. Šobec Lesce 12 4 2 6 13:37 14
9. SIJ Acroni Jesenice 12 4 1 7 13:23 13
10. Tržič 2012 12 3 1 8 20:41 10
11. Bitnje-Britof 12 3 1 8 17:41 10
12. Bled 12 3 1 8 19:47 10
13. Preddvor-Visoko 12 3 0 9 10:36 9
14. Zarica Kranj 12 2 3 7 7:33 9
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
12. krog 10.11.19
Šenčur U14:Šenčur 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Triglav Podgorje:Škofja Loka-Medvode 1 : 6 (0 : 3) zapisnik
Preddvor-Visoko:Žiri 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled:Zarica Kranj 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:Tržič 2012 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bitnje-Britof:Sava Kranj 2 : 8 (2 : 2) zapisnik
11. krog 03.11.19
Žiri:Šenčur U14 4 : 2 (0 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Triglav Podgorje 0 : 5 (0 : 0) zapisnik
Bled:Triglav Domplan 1 : 3 (1 : 0) zapisnik
Šenčur:Tržič 2012 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Bitnje-Britof 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Preddvor-Visoko 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
10. krog 24.10.19
Triglav Podgorje:Bled 6 : 1 (2 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Šobec Lesce 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bitnje-Britof:Zarica Kranj 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Žiri 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Šenčur 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka-Medvode 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Sava Kranj 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
9. krog 20.10.19
Škofja Loka-Medvode:Preddvor-Visoko 9 : 0 (4 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bled:Bitnje-Britof 6 : 4 (5 : 2) zapisnik
Žiri:Šenčur 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
Triglav Podgorje:Triglav Domplan 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Tržič 2012 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur U14 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
8. krog 13.10.19
Triglav Domplan:Žiri 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
Bitnje-Britof:Triglav Podgorje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bled 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Škofja Loka-Medvode 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Sava Kranj 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Šenčur:Šobec Lesce 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Zarica Kranj 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 06.10.19
Bled:Preddvor-Visoko 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje:SIJ Acroni Jesenice 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Žiri 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Šenčur U14 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Tržič 2012 10 : 2 (6 : 2) zapisnik
Bitnje-Britof:Triglav Domplan 1 : 6 (0 : 4) zapisnik
6. krog 03.10.19
Šenčur:Škofja Loka-Medvode 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bitnje-Britof 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Podgorje 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Sava Kranj 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Šenčur U14:Bled 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
Tržič 2012:Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 29.09.19
Zarica Kranj:Šenčur 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Triglav Domplan 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Triglav Podgorje:Šenčur U14 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
Bled:Tržič 2012 2 : 6 (1 : 4) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Žiri 4 : 4 (3 : 2) zapisnik
Bitnje-Britof:Preddvor-Visoko 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
4. krog 22.09.19
Šenčur:Bled 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Škofja Loka-Medvode 1 : 14 (1 : 5) zapisnik
Šenčur U14:Bitnje-Britof 5 : 2 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Triglav Podgorje 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Triglav Domplan:Sava Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:SIJ Acroni Jesenice 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
3. krog 15.09.19
SIJ Acroni Jesenice:Šenčur U14 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Domplan 2 : 7 (0 : 3) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Sava Kranj 4 : 3 (4 : 1) zapisnik
Bitnje-Britof:Tržič 2012 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Bled:Žiri 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
Triglav Podgorje:Šenčur 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
2. krog 08.09.19
Šenčur U14:Preddvor-Visoko 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šenčur:Bitnje-Britof 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:Škofja Loka-Medvode 2 : 10 (2 : 4) zapisnik
Žiri:Triglav Podgorje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Bled 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Tržič 2012:SIJ Acroni Jesenice 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
1. krog 01.09.19
Preddvor-Visoko:Tržič 2012 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Šenčur U14:Triglav Domplan 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled:Sava Kranj 1 : 8 (1 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šenčur 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 1 : 8 (0 : 5) zapisnik
Triglav Podgorje:Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bitnje-Britof:Žiri 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan