align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 11. krog 10.11.18
KLUB ŠT Z N P GR
1. Bohinj 11 9 1 1 29:11 28
2. Šobec Lesce 11 8 2 1 25:11 26
3. Škofja Loka 11 8 0 3 22:11 24
4. Zarica Kranj 11 4 5 2 25:19 17
5. Britof 11 5 2 4 29:21 17
6. SIJ Acroni Jesenice 11 5 2 4 29:24 17
7. Visoko 11 5 1 5 24:15 16
8. Niko Železniki 11 3 2 6 9:25 11
9. Bitnje dobrozasenci.si 11 2 3 6 10:16 9
10. Preddvor 11 2 1 8 17:43 7
11. Polet 11 1 4 6 10:20 7
12. Velesovo 11 1 3 7 14:27 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
11. krog 10.11.18
Niko Železniki:Polet 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Velesovo 5 : 3 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Bohinj 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Britof:Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
10. krog 03.11.18
Bohinj:Škofja Loka 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Niko Železniki 7 : 2 (5 : 0) zapisnik
Polet:Preddvor 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Šobec Lesce 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Velesovo:Britof 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Visoko:Zarica Kranj 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
9. krog 27.10.18
Niko Železniki:Bohinj 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Visoko 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Zarica Kranj 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Velesovo 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Britof:Polet 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Preddvor:SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (0 : 1) zapisnik
8. krog 20.10.18
Bohinj:Preddvor 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Britof 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Visoko:Škofja Loka 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Velesovo:Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Polet:Šobec Lesce 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce:SIJ Acroni Jesenice 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Polet 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Velesovo:Visoko 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Britof:Bohinj 2 : 3 (1 : 3) zapisnik
Preddvor:Zarica Kranj 3 : 5 (0 : 3) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 06.10.18
Škofja Loka:Preddvor 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Visoko:Niko Železniki 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bohinj:Šobec Lesce 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Britof 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bitnje dobrozasenci.si 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Polet:Velesovo 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
5. krog 29.09.18
Šobec Lesce:Zarica Kranj 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Velesovo:SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (0 : 2) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Bohinj 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Preddvor:Niko Železniki 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Polet:Visoko 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof:Škofja Loka 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice:Polet 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Visoko:Preddvor 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Šobec Lesce 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bohinj:Velesovo 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Britof 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Bitnje dobrozasenci.si 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce:Niko Železniki 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Velesovo:Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Visoko 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Škofja Loka 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Britof:Preddvor 6 : 1 (2 : 1) zapisnik
Polet:Bohinj 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
2. krog 08.09.18
Škofja Loka:Velesovo 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Preddvor:Šobec Lesce 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Bitnje dobrozasenci.si 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bohinj:SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Polet 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Visoko:Britof 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
1. krog 01.09.18
Velesovo:Niko Železniki 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Bitnje:Preddvor 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet:Škofja Loka 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Bohinj:Visoko 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Britof 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan