align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 4. krog 22.09.18
KLUB ŠT Z N P GR
1. Bohinj 4 4 0 0 11:4 12
2. Škofja Loka 4 4 0 0 7:1 12
3. Visoko 4 3 0 1 15:5 9
4. Šobec Lesce 4 3 0 1 10:4 9
5. Britof 4 2 0 2 12:9 6
6. Zarica Kranj 3 1 2 0 6:3 5
7. SIJ Acroni Jesenice 4 1 0 3 6:10 3
8. Preddvor 4 1 0 3 3:15 3
9. Velesovo 4 0 2 2 4:8 2
10. Niko Železniki 4 0 2 2 1:8 2
11. Polet 4 0 1 3 2:8 1
12. Bitnje dobrozasenci.si 3 0 1 2 2:4 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice:Polet 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Visoko:Preddvor 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Šobec Lesce 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bohinj:Velesovo 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Britof 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce:Niko Železniki 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Velesovo:Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Visoko 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Škofja Loka 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Britof:Preddvor 6 : 1 (2 : 1) zapisnik
Polet:Bohinj 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
2. krog 08.09.18
Škofja Loka:Velesovo 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Preddvor:Šobec Lesce 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Bitnje dobrozasenci.si 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bohinj:SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Polet 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Visoko:Britof 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
1. krog 01.09.18
Velesovo:Niko Železniki 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Bitnje:Preddvor 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet:Škofja Loka 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Bohinj:Visoko 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Britof 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan