align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 21. krog 01.06.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Zarica Kranj 21 16 4 1 86:26 52
2. Šobec Lesce 21 17 1 3 99:13 52
3. Škofja Loka-Medvode 21 13 5 3 72:26 44
4. Visoko-Preddvor 21 11 1 9 48:67 34
5. Sava Kranj 21 7 2 12 41:50 23
6. SIJ Acroni Jesenice 21 6 1 14 31:76 19
7. Britof 21 4 1 16 31:90 13
8. Tržič 2012-Naklo 21 1 3 17 16:76 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
21. krog 01.06.19
Tržič 2012-Naklo:Sava Kranj 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka-Medvode 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
Britof:Visoko-Preddvor 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Zarica Kranj 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
20. krog 25.05.19
Visoko-Preddvor:SIJ Acroni Jesenice 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Tržič 2012-Naklo 8 : 1 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Britof 0 :3 (0 : 0) zapisnik
19. krog 22.05.19
Tržič 2012-Naklo:Britof 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Sava Kranj 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko-Preddvor 6 : 1 (2 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
18. krog 18.05.19
Sava Kranj:Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Britof:SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Zarica Kranj 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Tržič 2012-Naklo 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
17. krog 10.05.19
Tržič 2012-Naklo:SIJ Acroni Jesenice 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Sava Kranj 4 : 1 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Visoko-Preddvor 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Britof 9 : 0 (4 : 0) zapisnik
16. krog 27.04.19
Visoko-Preddvor:Tržič 2012-Naklo 4 : 3 (3 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 0 : 6 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
15. krog 20.04.19
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Britof 4 : 3 (3 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Sava Kranj 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Tržič 2012-Naklo 8 : 0 (5 : 0) zapisnik
14. krog 13.04.19
Zarica Kranj:Sava Kranj 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Britof:Škofja Loka-Medvode 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko-Preddvor 6 : 1 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
13. krog 10.04.19
Sava Kranj:Tržič 2012-Naklo 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Zarica Kranj 4 : 8 (0 : 3) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Britof 5 : 2 (4 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
12. krog 06.04.19
Šobec Lesce:Zarica Kranj 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:SIJ Acroni Jesenice 8 : 2 (3 : 1) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Visoko-Preddvor 0 : 4 (0 : 0) zapisnik
Britof:Sava Kranj 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
11. krog 30.03.19
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 0 : 11 (0 : 7) zapisnik
Visoko-Preddvor:Britof 5 : 2 (3 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Tržič 2012-Naklo 6 : 1 (2 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka-Medvode 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
10. krog 03.11.18
SIJ Acroni Jesenice:Sava Kranj 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Visoko-Preddvor 10 : 1 (4 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Tržič 2012-Naklo 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 1 : 10 (0 : 4) zapisnik
9. krog 27.10.18
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Britof 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Visoko-Preddvor:SIJ Acroni Jesenice 2 : 6 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
8. krog 20.10.18
Šobec Lesce:Britof 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Tržič 2012-Naklo 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Visoko-Preddvor 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
7. krog 13.10.18
Sava Kranj:Zarica Kranj 5 : 4 (1 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Britof 10 : 1 (5 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Tržič 2012-Naklo 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Visoko-Preddvor:Šobec Lesce 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
6. krog 06.10.18
Tržič 2012-Naklo:Sava Kranj 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Visoko-Preddvor 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Britof:SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Škofja Loka-Medvode 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
5. krog 29.09.18
Zarica Kranj:Šobec Lesce 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka-Medvode 1 : 5 (0 : 4) zapisnik
Sava Kranj:Britof 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
Visoko-Preddvor:Tržič 2012-Naklo 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 22.09.18
Britof:Visoko-Preddvor 1 : 6 (1 : 3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Sava Kranj 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:SIJ Acroni Jesenice 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Zarica Kranj 2 : 4 (2 : 2) zapisnik
3. krog 15.09.18
Zarica Kranj:Britof 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Šobec Lesce 0 : 9 (0 : 3) zapisnik
Sava Kranj:SIJ Acroni Jesenice 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
Visoko-Preddvor:Škofja Loka-Medvode 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
2. krog 08.09.18
SIJ Acroni Jesenice:Visoko-Preddvor 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Britof:Tržič 2012-Naklo 4 : 3 (1 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Sava Kranj 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
1. krog 01.09.18
Visoko-Preddvor:Sava Kranj 5 : 3 (3 : 1) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Škofja Loka-Medvode 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Britof:Šobec Lesce 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan